• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 15
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 3.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست از شرکت سیناژن
من به عنوان بیماری که سینووکس مصرف میکنم ، درخواست هایی از شرکت سازنده داروی مصرفی ام دارم :
1- من از شرکت ایرانی دارویم انتظار دارم یک سایت یا یک وبلاگ به زبان فارسی داشته باشد.ما بیماران نمیتوانیم با داروسازان و مشاورانش ارتباط داشته باشیم. پارسال یک تلفن اعلام کردند که شبانه روزی جوابگوی مشکلمان در زمینه دارو هست. ولی در موارد تزریق ، تلفن جوابگو نمیتونه باشه.من ترجیح میدم سایت یا وبلاگ ،عامل ارتباطی ما باشه.
2- ما یک فیلم آموزشی و حتی تصویر آموزشی هم در مورد نحوه تزریق و محلهای تزریق و بایدها و نبایدهایش نداریم. پیش از این در پاسخ این درخواست ما ،گفته شده بود که این آمپول برای تزریق توسط خود بیمار تهیه نشده. ولی واقعیت اینه که بیشتر بیماران به دلیل تزریق شبانه و سختی رفت و آمد ،تزریق در منزل را ترجیح میدن.
3- من آوونکس و سوزن آن را ندیدم ولی چون سینووکس مشابه آن است ، درخواست دارم اگر با سرسوزن آوونکس نسبت به سینووکس تزریق راحت تری انجام میشه ،لطفا سرسوزن مناسب وظریف تر مشابه آن هم در نظر گرفته بشه.
من بعد از دوسال تزریق ،هنوز هم از موقع تزریق نفسم حبس میشه ، دستم می لرزه و جونم بالا می آد تا تزریق تموم شه و بعد نفس راحتی می کشم.
امیدوارم مسئولان محترم شرکت سیناژن جوابگوی درخواست های ما باشند.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : Majid , سـاناز , sara.arsham , hamid , مـه ســـا , paeeze , maedeh , TootFarangi , arezoo_azizi , رامين , baran1390 , AVID2000 , samane , Saina , بابک57 , SSA , sami , hamid t , ارزو , yummy , Aynaz , blue sky , baran , arezooo82 , mirzaee , Sina , amirfarhag , MEGA , paeazan , معین 2 , elham 66 , f.a , Rahayi , nilo0far , zohaa , mehdis , ساسان , سیامک 8 , omid_nejad , HannahZ , sange sabor , مونا89 , samiramiss
ناهيد خانوم دوست عزيز.
متاسفانه مشكلي كه شما با اين دارو داريد مشكل جديدي نيست و همه بيماراني كه پروسه درمانشون از طريق تزريق و داروهاي تزريقي انجام ميشه همين مشكل رو دارن. و ربطي به ايراني بودن دارو نداره. شما اگر عوارض بعد از تزريق رو تو سايتهاي خارجي جستجو كنيد به همين مشكلات برخورد خواهيد كرد حتي من خوندم بعضي از داروهاي تزريقي عوارضي نظير دندون درد يا گوش درد رو هم دارن كه خوشبختانه من از دوستاني كه سينووكس تزريق ميكنن چنين چيزي رو نشنيدم.
ضمنا ناهيد خانوم بعضي پزشكا توصيه ميكنن كه اين دارو رو خودتون تزريق نكنيد.
 تشکر شده توسط : paeeze , arezoo_azizi , SSA , nahid , blue sky , MEGA , zenith , y.saeedi , f.a
ناهید جون سرسوزن آوونکس هم چندان ظریف نیست!همش میگم این هفته میرم یه سرسوزن نازک پیدا میکنم ولی نمیرم.
احتمالا واسه تزریق عضلانی از این نازکتر نمیزنن.

منم میگم اگه میشه خودت تزریق نکن.

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : arezoo_azizi , nahid , f.a
ناهید جونم استراس موقعه ی تزریق اکثرا هست

من اوونکس هم مصرف کردم اما تغییر خاصی نداره با سینووکس

تازه وقتی که خودت بزنی بیشتر استرس داری بده یکی دیگه واست زنه

نتکته ی مهم اینه که وقتی امپول دیگه ای بزنی تازه می فهمی که سر سرنگ سینووکس شاه در برار سایر سر سرنگهای موجود:agreement2
زندگی نبرد است جرات حضور در آن را داشته باشید

[تصویر:  28018023802572124662.jpg]

تشکر شده توسط : arezoo_azizi , nahid , roya-n , f.a , بابک جان
اگه سینوکس خوب تزریق کنن، سرسوزنش مشکل نداره . اونجوریم که ناهید می گه تزریقش وحشتناک نیست .
 تشکر شده توسط : SSA , nahid , بابک57 , yummy , f.a
در مورد سرسوزن با بچه ها موافقم.
مال سینوکس از خیلی سرسوزنای دیگه نازکتره.
البته سوزن کوتاه تر باید برای تزریق استفاده بشه.

اما در مورد محل تزریق حق با ناهیده.
منم جاهای تزریق رو از همین سایت یاد گرفتم.
البته درمانگاه معرفی شده توسط سیناژن کمی اطلاعات در مورد تزریق دادن اما گفتن ما وظیفه نداریم به شما آموزش بدیم.
حتی یک بار توی درمانگاه روی بازوم زدن که جاش کبود شد و همه میپرسیدن چی شده.
از اون به بعد دیگه نرفتم.
تزریق من رو هم همسرم انجام میده.
اما نمیدونم اگه احیانا داخل رگ بزنه چه عوارضی داره.
نمیدونم اگه کف کرد چیکارش کنم.
نمیدونم چرا گاهی کبود میشه گاهی نمیشه.

اطلاع رسانی خیلی ناقصه.
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
 تشکر شده توسط : nahid , معین 2 , f.a , زهرا رسولی , 71shahab
واسه اینکه کف نکنه باید آب مقطر رو آرومه آروم داخل ویال تزریق کنی.

آوونکس رو چند دوره از اینا که آماده هستن گرفتم.نمیدونم تو این سایت کسی این مدلش رو مصرف کرده یا نه !ولی هم مواد توش(ظاهرا شبیه آب) کمتر بود هم سوزنش خیلی بهتر بود.که البته بروشور فارسی نداشت و فقط عربی داشت.مثل اینکه به امارات صادر شده بود نه ایران.

آوونکس و سینووکس از این مدل قرصیا ,احتمالا چون قبلش سوزن رو توی ویال فرو میکنیم کند میشه و موقع تزریق سوزن بد فرو میره یا درد داره وگرنه اون مدلی که قبلن میگرفتم چون اماده بود,میتونم بگم واقعا تزریق بدون دردی داشتم.

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

دوستان عزیز ، من غیر از خودم کسی رو ندارم که بتونه برام تزریق کنه.
آموزش یکی از خواسته های بجای ما هست که باید بهش توجه کنن.
خوب از اولش به ما یه کارت دادن که تعداد انگشت شماری مرکز مجاز آموزش و تزریق معرفی شده بود. یه جا که مطب خانم دکتری بود که آموزش نمیداد و میگفت نباید خودت بزنی !
دومین جا هم که خیلی دورتر بود آموزش داد ولی خیلی نکات رو نگفت و من با تجربه فهمیدم.
تا حالا سه چهار بار درمانگاه و تزریقاتی رفتم ولی خیلی سریع محلول رو آماده میکنن و میزنن و میدونم درستش این نیست.
آنا جان من نگفتم وحشتناکه ،عوارض آنچنانی هم ندارم ولی همیشه نگران اینم که نکنه تو رگ بزنم. تاحالا دو سه بار احتمالا تو رگ زدم به جای عضله.چون خودم میزنم و دل و جرات سریع زدن رو ندارم میگم وگرنه اگه کسی دیگه بزنه معلومه که وحشتناک نیست.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : SSA
ناهید عزیز، بهتر که سینوکس بدی برات تزریق کنن ،بعضی از بیمارستان ها سینوکس رایگان تزریق می کنن و اگه یه چنین جایی در محل سکونتت وجود داره ،برو تزریق اونجا انجام بده ، چون پرستارای اونجا برای زدن سینوکس آموزش دیدن . سریع زدن سینوکس ،مشکل حادی رو ایجاد نمی کنه ،پس زیاد استرس به خودت وارد نکن و بهتر خودت تزریق نکنی.
 تشکر شده توسط : nahid , f.a
ناهید جان شما میتونی این اعتراض رو برای خانوم حامدی فر بفرستی.
ممنون از توجهت به موضوع.
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 15
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال