•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 15
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 3.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست از شرکت سیناژن
مهم نیست مهم اینکه سوزن چون عضلانیه تا ته فرو بره و محلول وارد بدن و عضله شه که من اینقدر ماهر شدم که عمرا بشکنه البته خودم رو چشم نکنم N_aggressive (35)
 تشکر شده توسط : neda.t
سلام
دوستان عزیز خیلی بابت همه ی تاخیرات ما را ببخشید
باور کنید خیلی چیزها علی رغم تلاش تمام سیناژنی ها فقط وابسته به ما نیست
اما این توجیه تاخیر ما نیست و ما شرمنده ایم
به سایت جدید سینووکس خوش آمدید
www.cinnovex.com
روی پرچم ایران عزیز کلیک کنید تا سایت فارسی را ببینید و یادتان نرود که عضو کلوپ سینووکس بشوید

در خصوص سر سوزن ها. سر سرنگ نازکی که ما قبلا" برای رفاه حال شما می گذاشتیم الان به دلیل مشکلات احتمالی از فهرست تولید شرکت آمریکایی تولید کننده خارج شده و استاندارد تزریق اینترفرون ها سرسوزن های موجود در بسته بندی فعلی است.

بازهم با ما تماس داشته باشید و مشکلات خودتان را مطرح کنید
راستی منظورم از مشکلات احتمالی سوزن ها در خصوص کل دنیاست. شرکت آمریکایی اعلام کرد که سوزن های نازک قبلی استاندارد تزریق نیستند و از فهرست تولیدشان حذف شده است
جهت تنویر افکارsmiling
 تشکر شده توسط : saffari_mo , آنا , neda.t , شاهین , نازی ی
من که چند بار سعی کردم نتونستم عضو کلوپ بشم همش خطا میده،هر که موفق شد لطفا برای بقیه توضیح بده.
بی بهانه بخندیم .....
 تشکر شده توسط : min00 , nazii
با سلام
مدتي است كه سر سوزنهاي سينووكس يكي شده و خيلي ضخيم شده است و براي تزريق دچار مشكل مي شويم خواهشمند است جهت رفع اين مشكل اقدامات مقتضي را مبذول فرماييد..
با سلام
چرا قيمت سينووكس از 18500تومان به 36500 تومان افزايش پيدا كرد در صورتي كه همش تبليغ ميشه كه داروي جديد msدرست شده و اين بيماران ديگر هيچ مشكلي براي اين بيماري وجود ندارد.انشاء الله كه هركس اين كارها را انجام ميدهد..........................
 تشکر شده توسط : neda.t , yummy , # پریسا # , شاهین
کلا اینا فقط حرف میزنن عمل توی کارشون نیست و رفاه کسی حالیشون نیست باید خودشون این بلاها سرشون بیاد تا قدر بقیه رو بدونن
 تشکر شده توسط : آنا , arezooo82 , # پریسا #
راستش از وقتي ازدواج كرديم، خودم آمپولهاي مرتضي رو براش تزريق مي كنم. من با سوزن 25 تزريق و با 23 محلول رو مي كشيدم.
اگر ممكنه مسئولين شركت سيناژن اين ابهام رو برطرف كنن. با كدوم يكي بايد تزريق انجام بشه؟ متشكرم.
 تشکر شده توسط : # پریسا #
یه درخواستم این بود که؟

اگر میشه فضاهای خالی محل قرار گیری داروی سینوکس رو کم کنن و کمی اندازه یک ویالش رو کوچک تر کنن چون بعضی مواقع واقعا نمیشه جایی گذاشت که از دید خارج باشه .......

اگر لطف کنن و کمی اندازه جعبه و جایی که آمپول هستش(بسته آمپول) رو اگر کمی کوچک کنن ممنون میشیم

چون فاصله ها خیلی زیاده میتونن این طراحی جدید بهش بدن هم تنوع میشه هم کوچکترicon_question
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : neda.t , yummy , # پریسا # , آنا , nahid , شاهین
(2012/06/20, 11:27 AM)neda.t نوشته است: راستش از وقتي ازدواج كرديم، خودم آمپولهاي مرتضي رو براش تزريق مي كنم. من با سوزن 25 تزريق و با 23 محلول رو مي كشيدم.
اگر ممكنه مسئولين شركت سيناژن اين ابهام رو برطرف كنن. با كدوم يكي بايد تزريق انجام بشه؟ متشكرم.

همانطور که قبلا خانم دکتر حامدی فر در چند پست قبل گفتند سر سرنگهای نازک دیگر توسط شرکت BD تولید نمی شوند و از استاندارد های تزریق کنار گذاشته شده اند. لذا هر دو سر سرنگ در حال حاضر یکسان هستند.
با همت و امید، ناتوانی خاطره ای بیش نخواهد بود.agreement2
 تشکر شده توسط : fireboud , yummy , gilane , hamid , نازی ی
خوب یکیش باید یه ذره بلند تر باشه که به تهش برسه و ماده رو راحت بکشیم بیرون.الان هر دو یکی شده
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : gilane
من نمیدونم چرا سیناژن یه فکری برای سر سرنگهای سینووکس نمی کنه؟؟؟؟؟
بی بهانه بخندیم .....
 تشکر شده توسط : neda.t

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 15