•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • ...
  • 15
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 3.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست از شرکت سیناژن
حالا که اینطور شد من یه بار که گردهمایی بود میارمش ببینم میتونین براحتی !! بشکنین ؟
یه آمپول ویتامین هم میارم برای مقایسه.
البته بعدش دیگه باید بریزمش دور . میگم با چاقو نشکست ، ببنید دیگه از چی درست شده !
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : سمیرا67 , marjanr
(2013/12/11, 03:57 PM)Yanis نوشته است: سلام
به نظر من مشکلی که داره فقط سوزنهایی که همراه سرنگ هستند و باید با اون مایع درست شده رو از ویال بیرون بکشیم کمی کوتاهه و نمیشه تمام مایع رو داخل سرنگ بکشیم.
ممنون از زحمات این عزیزان

در مورد شیشه های اب مقطر من مشکلی ندارم اصلا اگر زیر اون نقطه ی قرمز رو ببینید یک خط روی شیشه هست که از همونجا فشار بیارید به راحتی میشکنه وقتی بچه بودم تزریقاتی ها برای ایجاد این خط از چاقوی اره ای استفاده میکردند که همین خط رو روی شیشه میندازه

مشکل شمارو هم من تایید میکنم سرسوزن کشیدن مایع کوتاه تره و کشیدنی اذیت میکنه
 تشکر شده توسط : سمیرا67 , baharan
من هیچ وقت خودم آمپول نزدمconfused2ولی خانمی که برام میزنه همش میگه شکستنش خیلی سختهicon_cryicon_cryامیدوارم درست بشهwoman
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : nahid , marjanr
یک کیف حمل دارو هم بدین لطفاً
اکتوریف دستگاهی مثل ربیف نداره؟
من دستم بدون دستگاه میلرزه قبلاً
ربیف میزدم با دستگاه مشگلی هم نداشتم
سپاس
•برای من، زندگی یک بره به هیچ وجه کم ارزش​تر از زندگی یک انسان نیست.
 تشکر شده توسط : hessam
اره راست میگید وقتی میخوام شیشه اب مقطر رو بشکونم به سختی میشکه قبلا اینطور نبوده
بعدشم دوتا نیدل مسخره گذاشتن دوجعبه یکی نیدل زیرپوستیه که باید تا ته بکنی تو ویال تا همه اب رو بکشه بالا یکی هم نیدل معمولی که خودمون تزریق میکنیم باید بدنمون هرابر بخاطر تزریفهای مکرر سفت بشه و...

تازه الکهاشم به زور دوسه بار باید باز کنی تا باز بشه

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
(2014/01/07, 11:30 PM)yas نوشته است: اره راست میگید وقتی میخوام شیشه اب مقطر رو بشکونم به سختی میشکه قبلا اینطور نبوده
بعدشم دوتا نیدل مسخره گذاشتن دوجعبه یکی نیدل زیرپوستیه که باید تا ته بکنی تو ویال تا همه اب رو بکشه بالا یکی هم نیدل معمولی که خودمون تزریق میکنیم باید بدنمون هرابر بخاطر تزریفهای مکرر سفت بشه و...

تازه الکهاشم به زور دوسه بار باید باز کنی تا باز بشه

شیشه ی پوکه آب مقطر از نوع opc (one point cut ) انتخاب شده یعنی درست در همان نقطه ی رنگی مشخص شده شکسته میشه چون گلویی پوکه آمپول در این نقطه که با دایره رنگی دیده میشه نازک تر از بقیه قسمت ها ست واز قسمت های دیگه هم به هیچ وجه شکسته نمیشه

در مورد نیدل ،هر دو نیدل موجود در بسته بندی سینووکس از نوع 4/ 11 G23است و نیدلی که در بسته بندی سرنگ است صرفا" جهت کشیدن آب مقطر ه و نیدلی هم که جداگانه برای تزریق عضلانی گذاشته شده برای شرکت BD تولید کشور اسپانیا است که در حال حاضر بهترین نوع نیدل تولیدی در دنیا جهت تزریق غضلانی محسوب میشه که البته هیچ یک ازاین نیدل ها برای تزریق زیرجلدی نیست و اندازه نیدل زیر جلدی یا به قول شما زیرپوستی ½ اینچ است که در بسته بندی سینووکس اصلا" موجود نیست

و اما پد های الکلی ، نحوه صحیح باز کردن پد های الکلی از قسمت فوقانی با پرفراژمشخص وبه صورت افقی است که به راحتی میتوان آن را باز کرد وبه هیچ عنوان از قسمت های دیگه و یا به صورت عمودی باز نمیشه که این موضوع هم صرفا"برای حفظ میزان الکل پد است که حتما" باید به اینصورت بسته بندی بشه و گرنه پد زود خشک میشه و اگر تمام این موارد رعایت بشه مطمئننا" مشکلی نخواهد بود
وخوبه که بدونید با همه ی مشکلاتی که بر سر راهمون قرارداشته و هنوزم داره باز هم هدفمون رضایت بیماران عزیزه و بهبودی کامل شما عزیزان آرزوی قلبی همه ماست پس ما را از دعای خیرتون بی نصیب نکنید.
 تشکر شده توسط : baharan , hoda sa , Yanis , nahid , مریم 1361
(2011/12/02, 07:18 PM)paeeze نوشته است: ناهید جون سرسوزن آوونکس هم چندان ظریف نیست!همش میگم این هفته میرم یه سرسوزن نازک پیدا میکنم ولی نمیرم.
احتمالا واسه تزریق عضلانی از این نازکتر نمیزنن.

منم میگم اگه میشه خودت تزریق نکن.

تزریق اونکس خیلی راحت تر و بی دردسره نسبت به سینووکس اونم بخاطر نوع ویالها و بسته بندی آونکس هست. شرکت سیناژن سعی زیادی کرده که سینووکس بیشترین شباهت رو از نظر ظاهری داشته باشه تا راحت تر قبول بشه اما این یکی رو انگار نتونستن درست کنن
من 12 ساله دارم اینترفرون مصرف میکنم 9_10 سال اول اونکس بعدشم سینووکس
تفاوت از زمین تا آسمان است نوع خارجی اش رو بچه 5 ساله هم میتونه درست کنه اما برای ایرانی اش همیشه اب مقطرش دردسره! من یک بار جوری دستمو بریدم که 24 ساعت خون می ا ومد
اونکس فیلم آموزشی دازه که هرکسی به خودش تزریق کنه خیلی راحت! اما من چون میترسم خودم نمیتونم بخودم سوزن فرو کنم! ولی اگر دلشو داشته باشی میشه
 تشکر شده توسط : paeeze
من یه درخواست دارم اونم در مورد پد های الکل رسیژن هستش

از هر طرف میکشی این باز نمیشه عین سس های یک نفره پیتزا هست که با دندون باید باز کنی دست آخر با کلی خواهش باز میشه اونم وقتی جیگر زلیخا شد

کاش یه برش کوچولو یه گوشش میدادن از اون طرف باز شه و راحت تر بشه در این پد الکل رو باز کرد

مرسی
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : marjanr
فکر می کردم من بلد نیستم آب مقطر رو بشکنم که دستم یه زخم عمیق برداشت.
دو باره که خودم تزریق می کنم، دو هفته پیش با استفاده از رنگ راهنما و از روی خراشی که روی شیشه بود به راحتی شکسته شد ولی این هفته با فشار معمولی هر کاری کردم نشکست، با اعتماد به اینکه شیار داره فشار بیشتری دادم.
وقتی شکسته شد دستمو برید . با اینکه یه شکاف کوچیک بود، به قدری عمیق بود که تا 10 دقیقه داشتم خون دستم رو بند می اوردم و تزریق بکلی فراموشم شد.

ظاهراً یا ضخامت شیشه ها یکسان نیست یا عمق شیارها. البته کم تجربگی من هم مزید بر علت شد .
 تشکر شده توسط : marjanr
(2014/02/04, 09:42 PM)Kamyar نوشته است: فکر می کردم من بلد نیستم آب مقطر رو بشکنم که دستم یه زخم عمیق برداشت.
دو باره که خودم تزریق می کنم، دو هفته پیش با استفاده از رنگ راهنما و از روی خراشی که روی شیشه بود به راحتی شکسته شد ولی این هفته با فشار معمولی هر کاری کردم نشکست، با اعتماد به اینکه شیار داره فشار بیشتری دادم.
وقتی شکسته شد دستمو برید . با اینکه یه شکاف کوچیک بود، به قدری عمیق بود که تا 10 دقیقه داشتم خون دستم رو بند می اوردم و تزریق بکلی فراموشم شد.

ظاهراً یا ضخامت شیشه ها یکسان نیست یا عمق شیارها. البته کم تجربگی من هم مزید بر علت شد .

سلام
از مشکل بوجود آمده برای شما متاسفم.
سیناژن تلاش دارد که نوع بسته بندی سینووکس را در آینده نزدیک تغییر داده و از سرنگ از پیش پر شده آب مقطر بجای آمپول آب مقطر استفاده کند که این مشکل به طور کامل برای شما و دیگر مصرف کنندگان عزیز حل شود.
با همت و امید، ناتوانی خاطره ای بیش نخواهد بود.agreement2
 تشکر شده توسط : hessam , nahid , Kamyar , آنا , marjanr , mahdiye1989

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • ...
  • 15