امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاثير تشخيص ام اس در زندگي افراد
(2011/07/04, 06:06 PM)sara.i نوشته است: manam az ms mitarsam kheyli ziad mariziye man taghriban 2 mahe tashkhis dade shode vay che roozaye badi dashtam cheghadr gerye cheghad ghose khordam daghoon shodam hanoozam daghoonam makhsoosan roozaei ke az esteres halam bad mishe hanooz ghaboolesh nakardam ehsas mikonam dige ayandei baram namoonde harfaye shoma chand lahze ye hhese khoob behem mide vali dobare ghoseham yadam miad ms aslan doost dashtani nist kheyliiiiiiiiiiiiiii bade

سلام سارا ی عزیز دوست گلم هیچکدوم از ما از ام اس خوشمون نمیاد
شما تازه 2 ماهه فهمیدی ام اس داری
من هم، حتی یکسال بعد از تشخیص قبولش نداشتم ولی به مرور زمان فهمیدم ام اس حالا حالاها با منه و اجبارا و باید باهاش سازش کنم تازه وقتی پشت سر و روزهای گذشته را نگاه کردم دیدم چقدر روزها رو به بطالت و غصه خوردن گذروندم
بعد از اون سعی کردم به بیماریم فکر نکنم و هر جا رفتم از ام اس با نام دوست خشن که به زحمت با هم کنار اومدیم یاد کردم البته با خشانتی که داره بهش عادت کردم یه جورائی دوستش دارم عزیزم چرا اینده ای نمی بینی ما در اوج پیشرفت علم قرار گرفتیم و البته این هم از خوش شانسی مونه من اینده رو روشن می بینم عزیزم اگه ما طرز فکرمون مثل شما باشه دیگه از دیگران چه انتظاری میشه داشت قربونت برم پاشو پاشو یه تکونی به خودت بده یا علی بگو و به زندگی عادی برگرد از تجربه ی ما استفاده کن تا بعد ها مثل من افسوس روزهائی که بیهوده گذروندم نکشی اره فدات شم پاشو دختر گلم love28love51love28icon_questionicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : sargol

پیام های داخل این موضوع
RE: تاثير تشخيص ام اس در زندگي افراد - توسط نازلی - 2011/07/04, 06:37 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مهارت های زندگي با ام.اس - مراقبت از خود Majid 41 29,776 2014/01/22, 03:32 PM
آخرین ارسال: یوسفی نازنین
  تاثير زغال اخته و ميوه هاي بنفش در ام اس nazaninn 15 9,172 2010/12/14, 11:00 PM
آخرین ارسال: mehdi.abdn
  تشخيص مراحل اوليه ام.اس با معاينه چشم fereshteh 0 2,205 2009/09/17, 02:35 PM
آخرین ارسال: fereshteh

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
3 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست