امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صادرات سینووکس
گل بود و به سبزه نیز آراسته شد...angry2
سلام
راستش من حق می دم بهتون که اینقدر بدبین شدید. اما خیال همتون راحت باشه حتی اگه آلمان و سوییس هم از ما دارو بخوان اگه انبارهای دارویی کشور به اندازه ی سه ماه دارو نداشته باشن یک ویال سینووکس از مرز بیرون نمیره
محمد فکر می کرد شاید شما افتخار کنید و خوشحال بشید و گرنه دوست نداریم هیچ خبری باعث نگرانیتون بشه
اصلا نگران نباشین ما اولین هدفمون کم کردن دغدغه های شما بیماران هموطن است
همواره و همیشه سینووکس را در کنارتان خواهید داشت تا زمانی که به اون نیاز داشته باشید

هاله حامدی فر
 تشکر شده توسط : مـه ســـا , nahid , SSA , fireboud , Prime , آذرستون , arezooo82 , somaye_602000 , saffari_mo , liliyam , Asal368 , ارزو , atefe , N00shin , سمیرا67
چرا ما برعکسیم؟
به جای این که افتخار کنیم که میتونیم به کشورای دیگه صادرات دارو داشته باشیم مسخره میکنیم؟

واقعا ناشکریم.
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
 تشکر شده توسط : somaye_602000 , سمیرا67
نه سمیرا جان این جا برعکس نیست میدونیم
آخه چه وضعی پیدا می کنیم الان راحت میریم هلال احمر میخریم اما بعد صادرات حالاحالا بدو دنبال دارو
یک روز میگن دارو تمام شده فردا-یه روز میگن کمیاب شده پول بیشتر بدین و ......................angry3
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : SSA , arezooo82
سلام دوستان من خودم بیمار نیستم ولی دو تا از نزدیکانم به ام اس دچارند نمیتونم دقیقا درکتون کنم ولی خیلی بیشتر از کسانی که بیرون گود اند میفهممتون من خودم تو سیناژن کار میکنم کارمم جوریه که کار همه رو میبینم -زحمت بچه ها رو- دقت تو کارشون رو- اشتیاق و ریز بینی همشونو- باور کننین این دارو که داره از این شرکت میاد بیرون براش چه رنجها که کشیده نمیشه -کار ایرانیه ولی نه اون ایرانی که تو ذهن شما هاست ایرانی در حد قرمانی وزنه برداری تو المپیک - - به قول مدیر شرکت ما خط مقدم جنگیم - من نه مدیرم نه تحصیلات بالایی دارم اینو گفتم بدوننین من یک کارگر ساده ام من خودم شاهدم که نیاز داخل رو شرکت چطور پیش پیش تامین میکنه - باور کنین ما همه با تمام وجود داریم با همه جور شرایط کار رو پیش میبریم من خودم رو میگم کار با بقیه ندارم تنها چیزی که باعث شده تو سیناژن موندم عشق به کارم بوده با تمام وجود دارم برا کارم مایه میذارم چون میدونم هدفی که این مجموعه داره هدف بزرگیه باور کنین اگه تو این شرکت کسی عاشق هدف شرکت وکار خودش نباشه نمیتونه اینجا بمونه چون به اندازه کاری که انجام میدی دستمزد نمیگیری نباشه نمیتونه اینجا بمونه چون به اندازه کاری که انجام میدی دستمزد نمیگیری - پس بازم عشق به کاره که منو نگه داشته وعشق به هدفم
 تشکر شده توسط : پروانه , fireboud , nahid , yummy , ارزو , neda.n , saffari_mo , simin , sooorooosh , atefe , hamid , سمیرا67 , glassheart
ممنون ، فقط بگید لطفا یکی از بچه های ام اسی رو در اونجا استخدام کنن تا بیشتر باورمون بشه !Smile (16)
واسه خودم نمیگما ، من شاغلم ، سینوکسم میزنم سه ساله ، مشکلی نیست.smiling
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : simin
پیام جان خدا قوت

بچه ها شما هم بد بین نباشین . درسته کشور ما توی خیلی حیطه ها ضعیف عمل میکنه ولی در مورد داروی نوترکیب و سلولهای بنیادی کارش درسته . داروهاش تایید شده هس . حتی توی سایت های علمی طراز اول

چند سال پیش یادتونه بیمارای قطع نخاع رو برای اولین بار با سلول بنیادی درمان کردن ؟؟؟

هرگز کوتاه نخواهم آمد حتی اگر سقف آسمان از قامتم کوتاهتر شود !
 تشکر شده توسط : ارزو , neda.n , simin
(2012/09/21, 11:27 PM)nahid نوشته است: ممنون ، فقط بگید لطفا یکی از بچه های ام اسی رو در اونجا استخدام کنن تا بیشتر باورمون بشه !Smile (16)
واسه خودم نمیگما ، من شاغلم ، سینوکسم میزنم سه ساله ، مشکلی نیست.smiling
با پیشنهاد ناهید جون به شدت موافقم.....
به نمایندگی از همه بچه های ام اس سنتر حاضرم این مسئولیت خطیر رو بپذیرمlaughing3...چیکار کنم دیگه...من خیلی مهربونم و فداکارlaughing3laughing3laughing3

شانه ات کو ؟

دنیایم باز به هم ریخته ...sad2

صادرات داروی ایرانی “آوانکس” برای بیماران مبتلا به ام اس به یکی دو کشور همسایه آغاز شده و مقدمات صادرات آن به چند کشور اروپایی و آسیایی نیز در حال انجام است.

به گزارش دکتر سلام – دکتر هاله حامدی فر، داروساز و یکی از دست اندرکاران تولید داروی ایرانی آوانکس (سینوکس) ، با اشاره به پذیرش و استقبال کشورها از این دارو، به خبرنگار مهر گفت: در حال حاضر صادرات داروی “سینوکس” به صورت محدود آغاز شده و در صدد صادرات آن به چند کشور اروپایی و آسیایی نیز هستیم.

این متخصص تضمین کیفیت بیولوژیک، با تاکید بر کیفیت داروی ایرانی و استقبال بیماران، پزشکان و مجموعه وزارت بهداشت از آن، اظهار داشت: واقعیت امر این است که بیماران ام اس که از داروی ایرانی آوانکس استفاده می کنند، آرامش بیشتری دارند.

حامدی فر، علت چنین امری را در دسترس بودن دارو دانست و افزود: خوشبختانه طی یک سال گذشته که از ورود داروی ایرانی به بازار دارویی کشور می گذرد، ایمنی و اثربخشی آن تایید شده و هیچ گونه عارضه ای نیز گزارش نشده است.

این داروساز، از استرس به عنوان عامل اصلی در تشدید بیماری نام برد و گفت: اطمینان خاطر بیمار از در دسترس بودن دارو، می تواند او را از نگرانی دور ساخته و شرایط کنترل و درمان بیماری را بهبود بخشد.
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : paeazan , mysis , mari , parisa2011 , مهدی نصیری , yummy , ghaside , عمومهربان , roya-n , nahid , glassheart
خم وطنامون ندارن دارو خدایا مددیbadtaste
...
 تشکر شده توسط : mari , sooorooosh , nahid

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سینووکس (CINNOVEX) saffari_mo 2 18,165 2013/11/02, 11:58 PM
آخرین ارسال: sooorooosh

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان