امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صادرات سینووکس
میدونین که این دارو تحت لایسنس تولید میشه دیگه
گل زرد و گل زرد و گل زرد/بیا باهم بنالیم از سر درد.عنان تا در کف نا مردمان هست/ستم بر مرد خواهد کرد نامرد
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , sooorooosh , nahid
بچه ها کسی میدونه سینووکس ی که تو ایران هست مال چه کشوریه؟ من لندن زندگی میکنم دکترم بهم آوونکس داده ولی سردردام خیلی زیاد شده. 2 ماه تو ایران سینووکس ستفاده کردم هیچ مشکلی نداشتم. آره میدونم خنده داره که دارم از ذاروی انگلیسی مینالم. ولی واقعا باید قدردکترهای ایران و بدونیم.
به هر حال لطفا اگه کسی سینووکس مصرف یکنه بهم بگه مال چه کشوریه من بتونم پیداش کنم و از دست این سردرد ها خلاص شم.
 تشکر شده توسط : نازلی , رامنا , minoshka , FBF , zohaa , mandana18 , mehdernet2 , saffari_mo
(2013/10/13, 07:16 PM)ستاره64 نوشته است: بچه ها کسی میدونه سینووکس ی که تو ایران هست مال چه کشوریه؟ من لندن زندگی میکنم دکترم بهم آوونکس داده ولی سردردام خیلی زیاد شده. 2 ماه تو ایران سینووکس ستفاده کردم هیچ مشکلی نداشتم. آره میدونم خنده داره که دارم از ذاروی انگلیسی مینالم. ولی واقعا باید قدردکترهای ایران و بدونیم.
به هر حال لطفا اگه کسی سینووکس مصرف یکنه بهم بگه مال چه کشوریه من بتونم پیداش کنم و از دست این سردرد ها خلاص شم.

سینووکس ایرانیه دوستم...
... I'm a fighter ...
"از پیش غصه خوردن ، دوبار غصه خوردن است."
 تشکر شده توسط : FBF , دربند , zohaa , perspolis , mehdernet2
ایرانیه و به چند تا کشور همسایه صادر میشه .
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : zohaa , nazaninamiri70 , perspolis , mehdernet2

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سینووکس (CINNOVEX) saffari_mo 2 18,162 2013/11/02, 11:58 PM
آخرین ارسال: sooorooosh

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان