امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رهايي از ms
سلام
من رها هستم. ديشب مطلبي رو ديدم در مورد اين كه ms درمان داره. خانمي كه بعد از علائم شديد ms درمان شده. اين خانم كتابي هم در مورد نحوه درمان ش و كارهايي كه براي بهبودي انجام داده نوشته.
البته تو سايت خيلي كامل در مورد نحوه درمان ننوشته ولي همين كه كاملاً خوب شده و علائم درمان شده يه دريچه اميده.
من نمي دونم اين كتاب تو ايران ترجمه شده يا نه؟
[تصویر:  9gkg1ci3c1mz8hb73isi.jpg]

اين هم لينك سايت هست:
http://www.nomorems.com/
من صبورتر از هر لحظه ای چشم به راه روزهای آینده ی نیامده ام!
 تشکر شده توسط : naz.gigili , MAHDI , sami , arezooo82 , بهــار , najva , ساغر , parisa2011 , زهرا59 , yummy , احمدرضا , Hasty , seyyed reza , هانیه , sarir
تو سایتش فقط گفته که کاملا درمان شده و الان دیگه ام اس نداره
فقط عکسی که رو جلد کتابه خیلی عجیبه
انگار خانومه صورتشو عمل جراحی پلاستیک کرده !
مگه ام اس رو ظاهر هم تاثیر می ذاره که این خانومه بعد از خوب شدن انقدر تغییر کرده ؟

[تصویر:  emza-full-light.gif]

... Forever trusting who we are , And nothing else matters
 تشکر شده توسط : MAHDI , naz.gigili , TootFarangi , arezoo_azizi , Hasty , zenith , seyyed reza , sarir , sargol
من سايتش رو بررسي كردم. همونطور كه خودتون گفتين نه تنها كمي بلكه هيچ چيزي در مورد نحوه درمان يا بهبودي علامات چيزي نگفته. از طرفي اين كتاب يه كتاب كاغذي نيست يعني ebook هست. در نتيجه احتمالا نه شابك داره نه تاييده. براي همين كمي عجيب غريبه.
البته اگه واقعا كتابي باشه و يه كلاهبرداري اينترنتي نباشه
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
 تشکر شده توسط : سـاناز , najva , arezoo_azizi , ساغر , yummy , Saina , Hasty , zenith , seyyed reza , fireboud
این فیلمش رو من دقت کردم دیدم با لپ تاپ از خودش فیلم گرفته confused2
فقط هم می گفت من با ام اس زندگی کردم روی همه ی وجودم تاثیر داشت ولی حالا خوبم و ...
به قول ساناز جان مثلی که خوب شده خوشحال شده رفته جراحی پلاستیک کرده smiling

والا !!!
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : arezoo_azizi , ساغر , naz.gigili , baran1390 , nooresefid333 , seyyed reza , Hasty
(2011/11/30, 01:05 PM)شيدا رها نوشته است: سلام
من رها هستم. ديشب مطلبي رو ديدم در مورد اين كه ms درمان داره. خانمي كه بعد از علائم شديد ms درمان شده. اين خانم كتابي هم در مورد نحوه درمان ش و كارهايي كه براي بهبودي انجام داده نوشته.
البته تو سايت خيلي كامل در مورد نحوه درمان ننوشته ولي همين كه كاملاً خوب شده و علائم درمان شده يه دريچه اميده.
من نمي دونم اين كتاب تو ايران ترجمه شده يا نه؟
[تصویر:  9gkg1ci3c1mz8hb73isi.jpg]

اين هم لينك سايت هست:
http://www.nomorems.com/

دوست عزیز ممنون از راهنماییتون.

اما میشه بگید چندین مورد از ترجمه های سایت ما (بعضا توسط شخص من) تو سایتتون بدون درج منبع چه میکنه؟
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : سـاناز , arezoo_azizi , TootFarangi , بهــار , شيدا رها , نازلی , رنگین کمان , Hasty
شایدم منظور عکسها اینو میخواد بگه که روحیه روی چهره هم تاثیر داره یعنی روحیه فبل از درمان و روحیه بعد از درمان البته بصورت سمبولیکwink2
مهم این نیست که در کجای این دنیا ایستاده ایم
مهم اینست که در چه راستائی گام برمیداریم.
 تشکر شده توسط : arezoo_azizi , شيدا رها , Hasty
حق با شماست نمي شه گفت چقدر صحت داره. ولي اگه يك درصد فرض كنيم صحت داره و تو ايران ترجمه بشه زندگي خيلي ها رو نجات مي ده.
و اين كه
جناب prime
يه نگاه به پست هاي سايت من بندازيد، همه ش منبع داره. قانون كپي رايت حق با شماست ولي من زير پست هاي ترجمه شده شما منبع خارجي نديدم. برا همين منبع تو وب سايت نگذاشتم.
من با احترام به حرف شما و زحمت ترجمه شما منبع رو قرار دادم ولي چه بهتر كه منابع خارجي هم وقتي ترجمه مي شه قرار داده بشه.
 تشکر شده توسط : aylar , najva
(2011/11/30, 02:52 PM)شيدا رها نوشته است: جناب prime
يه نگاه به پست هاي سايت من بندازيد، همه ش منبع داره. قانون كپي رايت حق با شماست ولي من زير پست هاي ترجمه شده شما منبع خارجي نديدم. برا همين منبع تو وب سايت نگذاشتم.
من با احترام به حرف شما و زحمت ترجمه شما منبع رو قرار دادم ولي چه بهتر كه منابع خارجي هم وقتي ترجمه مي شه قرار داده بشه.

دیگه بد تر! شاید خودم نوشته باشم.
در هر صورت شما میبایست نام سایت ما رو بعنوان منبع ذکر میکردید.
(لازم به ذکر: شما بخشی از یک مجموعه رو برداشتید که کلا برای مجموعه منبع زیر بعنوان سورس ذکر شده بود.)

منبع:
Stretching for People with MS
An Illustrated Manual
انجمن ملی ام اس ایالات متحده
متشکر.

نقل قول: حق با شماست نمي شه گفت چقدر صحت داره. ولي اگه يك درصد فرض كنيم صحت داره و تو ايران ترجمه بشه زندگي خيلي ها رو نجات مي ده.
و اين كه

به نظر من اگر همچین موضوعی حتی 1% هم صحت داشته باشه این خانوم باید الان توسط شرکت های چند ملیتی دارو و درمان میلیاردر شده باشه و نیازی به فروختن کتابش نباشه.
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : aylar , فرناز , Hasty
ترجمه هاي شما يا شايد خودتون نوشته باشيد.
اين سايت مطمئناً رو شايد شما نمي چرخه.
من براي بحث نيومدم. گفتم كمكتون مي كنه.
با آرزوي سلامتيــــــ
 تشکر شده توسط : Prime , najva
(2011/11/30, 01:54 PM)najva نوشته است: شایدم منظور عکسها اینو میخواد بگه که روحیه روی چهره هم تاثیر داره یعنی روحیه فبل از درمان و روحیه بعد از درمان البته بصورت سمبولیکwink2
باید بگم بله روحیه خیلی روی چهره اثر داره من خودم یه دوره شدید افسردگی گذروندم که طی اون دوره (که انشاالله هرگز برنگرده ) قیافه ام کلی عوض شده بود طوریکه حتی وقتی خودمو تو آینه میدیدم ،میترسیدم angry3angry3angry3angry3همزمان با بهبود افسردگی و بهتر شدن روحیه قیافه ام به حالت اول برگشت Blush
 تشکر شده توسط : najva , شيدا رها , Hasty

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان