•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پالس كورتون و سرعت عمل مغز
قبلا که کورتون میگرفتم اشتهام خیلی خفن زیاد میشد ولی این دفعه که یه هفته ای ازآخرین روزش میگذره اشتهام چندان فرقی نکرده ولی پف که دارم جوش هم یه عالمه زدم قبلنا مثل بعضی از دوستان شارژ پرانرژی میشدم ولی الان خیلی بیجونم همش دلم میخواد بخوابم البته خواب که ندارم شبا به زور قرص خواب 5 6 ساعتب بخوابم
کورنم هم که تموم میشه پاهام شروع میکنه به داغ کردن همش باید بذارمش تو تشت آب سرد.
همش دارم ثانیه شماری می کنم زودتر روزا بگذره و من خوب شم
ConfusedConfusedUndecided
مرگ و زندگی در قدرت زبان است.
 تشکر شده توسط : برگ 7 , پریا حقیقت پور
دوستان سلام بیماری من کمترازدوماهه که تشخیص داده شده7روزبا14تاکورتن پالس شدم الان حدود8تااکستاویازدم فقط هرازگاهی دست چپمومثل حالت برق گرفتگی شک بش واردمیشه وجمع میشه وکمرموخم میکنم انگاربرق میگیرتش بنظرشمابخطراکستاویاهست?قبلادست چپمونمیتونستم تکون بدم الان فقدکف دستم سفت شده ولی بعدهربارشک آزادترمیشه ویککمم تاری دیددارم قرنیه چشم راستم خیلی کم انحراف به راست داره نظرتون بگین ممنون میشمBlush
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
(2014/05/17, 03:45 PM)tinookhe نوشته است: دوستان سلام بیماری من کمترازدوماهه که تشخیص داده شده7روزبا14تاکورتن پالس شدم الان حدود8تااکستاویازدم فقط هرازگاهی دست چپمومثل حالت برق گرفتگی شک بش واردمیشه وجمع میشه وکمرموخم میکنم انگاربرق میگیرتش بنظرشمابخطراکستاویاهست?قبلادست چپمونمیتونستم تکون بدم الان فقدکف دستم سفت شده ولی بعدهربارشک آزادترمیشه ویککمم تاری دیددارم قرنیه چشم راستم خیلی کم انحراف به راست داره نظرتون بگین ممنون میشمBlush
خوب این برق گرفتگی که گز گز کردن دست و پا هم بهش می گم خودم دوبار داشتم تنها چیزی که میتونه بهتون کمک کنه روحیه تونه
باید خیلی خوب باشه استرس نباید داشته باشین
کم کم واسه من خوب شد همون جوری که برای شما هم داره میشه
تاری دیدتونم برمیگرده
واسه من تا چشم چپم تا 0.8 رفت و برگشت
تا جایی که یادمه 5 تا کرتون قوی تو سرم زدم
فقط ورزش یادتون نره
یکی از بهترین دکترا دکتر لطفی تا زمانی که تهران بودن واسه اینجور موارد در کنار دارو فیزیو تراپی هم میدادند که موثره...
شاید امروز اون روزی باشه که در آینده منتظرشم..ما فقط شاید تجربش کرده باشیم که روزمره امروز شاید آرزوی فردامون بشه..305320_JC_thinking
 تشکر شده توسط : tinookhe , پریا حقیقت پور
(2014/05/17, 03:45 PM)tinookhe نوشته است: دوستان سلام بیماری من کمترازدوماهه که تشخیص داده شده7روزبا14تاکورتن پالس شدم الان حدود8تااکستاویازدم فقط هرازگاهی دست چپمومثل حالت برق گرفتگی شک بش واردمیشه وجمع میشه وکمرموخم میکنم انگاربرق میگیرتش بنظرشمابخطراکستاویاهست?قبلادست چپمونمیتونستم تکون بدم الان فقدکف دستم سفت شده ولی بعدهربارشک آزادترمیشه ویککمم تاری دیددارم قرنیه چشم راستم خیلی کم انحراف به راست داره نظرتون بگین ممنون میشمBlush
سلام دوست عزیز.اینطور که من پرسیدم حالت برق گرفتگی مال وقتیه که پلاک تو گردن تشکیل شده باشه.منم همینجورم دست چپم برق گرفتگی داره و پاهام.
روحیتو از دست نده مطمئن باش زودتر از اونچه فکرشو بکنی حالت بهتر میشهlove28love28
روزگارا :
تو اگر سخت به من گیری ,
با خبر باش که پژمردن من آسان نیست...
گرچه دلگیر تر از دیروزم ,
لیک باور دارم :دلخوشی ها کم نیست ...
زندگی باید کرد ....
 تشکر شده توسط : tinookhe , برگ 7 , پریا حقیقت پور
دوستان عزیز سلام

من جدیدا چشم چپم که تار شد رفتم پیش دکتر و گفت حمله است!!برام بستری نوشت که من قبول نکردم و برام 12 تا آمپول نوشته که 4 تا کاملو 4 تا نصفه و 4 تا یک چهارمه !! البته مقدار تزیقهاش رو میگم!!
خواهشن جواب بدین که خیلی برام مهمه!! این چه فرقی با بستری شدن داره؟؟ اصلا تاثیرش مثل کورتون بستری(سرمها) هست؟؟
همه آمپولها رو هم تزریق کردم ولی علائمش مثل بستری شدنم نیست؟؟قضیه چیه؟؟انگار هیچی نزدم!!!!!
سلام به همه
میگم من چهار ماه پیش حمله داشتم با پالس کورتون خوب شدم و الان بازم حمله دارم که کورتون گرفتم ولی با گذشت پانزده روز تغییر چندانی نداشتم به نظرتون چرا لنگ زدنم توی راه رفتن و سری دستم خوب نمیشه چه مدت بعد پالس کورتون خوب شدن طول میکشه؟؟؟؟
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , پریا حقیقت پور
میگن تا 4 5ماه باید نتیجه بده اگه نداد بلافاصله با تشخیص پزشک پلاسما فرز باید بشی
یه وقتایی یه کم طول میکشه
درست میشه نگران نباش
(2010/01/28, 08:08 AM)yaro نوشته است: درود به دوستان
همون جور كه همه دوستام ميدونن گرفتن كورتون يكي از درمانهاي سركوب ام اس هستش.
حالا سئوالي كه در اين مورد مي خوام مطرح كنم تاثير تزريق كورتون توي علايم حركتي و سرعتي ذهن هستش.مثلا خوده من بعده تزريق كورتون پاهام كلي سبك شد.تعادلم كمي برگشت و از همه مهمتر سرعت عملم بالا رفت مثلا قبل از كورتون وقت كار با كامپيوتر سرعتشو كم مي ديدم ولي بعد از كورتون سرعت همون كامپيوتر تو كار واسم 2 برابر شده بود ويا چشمام شده بودن مثل آينه حتي عينك هم نميزدم ويا تو نوشتن بعده كورتون به شدت خوش خط شده بودم.البته تمام اينا تا 1 ماه بعد بودومجددا برگشتن سر حالت اصليشون.
حالا نمي دونم واسه من باز برگشته به حالات قبل از تزريق يا واسه همه موقتي و گذرا هستش؟دوست دارم نظر جمع رو هم در اين مورد بدونم.

من هم دقیقا همین حالات خوب را پیدا می کنم..ولی بعدش دوباره خراب میشه

ولی کلا پالس خیلی سخته برای من...الان هم چشمم تار شده دوباره ولی از ترس پالس به هیچ کس نگفتم..اگر الان برم دکتر دوباره میگه پالسConfusedDash2sadsadsadsad

(2014/03/26, 01:17 AM)leili-asmaneh نوشته است: قبلا که کورتون میگرفتم اشتهام خیلی خفن زیاد میشد ولی این دفعه که یه هفته ای ازآخرین روزش میگذره اشتهام چندان فرقی نکرده ولی پف که دارم جوش هم یه عالمه زدم قبلنا مثل بعضی از دوستان شارژ پرانرژی میشدم ولی الان خیلی بیجونم همش دلم میخواد بخوابم البته خواب که ندارم شبا به زور قرص خواب 5 6 ساعتب بخوابم
کورنم هم که تموم میشه پاهام شروع میکنه به داغ کردن همش باید بذارمش تو تشت آب سرد.
همش دارم ثانیه شماری می کنم زودتر روزا بگذره و من خوب شم
ConfusedConfusedUndecided

من موقع پالس به شدت ریفلاکس اسید معده پیدا میکنم..داغ میشم و گر می گیرم و بعد دوباره عرق سرد میکنم...خیلی حال بدی پیدا می کنم حین تزریق..بعدش هم بی حالی و ضعف و بدتر از همه افسردگی م عود می کنه305320_JC_thinking
سلام. دوستان من فقط کرختی دست داشتم که با ام آر ای يه دکتر گفت ام اس دارم دو هفته س که پالس تراپی شدم پنج روز. ولی هیچ تاثیری روم نداشته. فردای قطع شدن کورتن چشمام کامل تار شد که یک روزه برطرف شد ولی جدیدا باز چشمام تار میبینه که اصلا اينو نداشتم قبلا... یکی از پام هم سنگین شده واسم Sad این از عوارض کورتن هستش؟

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بستری شدن در بیمارستان(پالس) voodoo 61 58,483 2023/07/12, 05:36 PM
آخرین ارسال: mahdiye.
  پالس تراپی وعوارض کورتون TootFarangi 269 293,594 2022/08/27, 12:39 PM
آخرین ارسال: zahra.mash
  چگونه از پزشکتان در زمان نیاز به پالس و حمله ms وقت ملاقات گرفتین hessam 6 4,481 2018/06/17, 12:50 PM
آخرین ارسال: nahid
  شرح حال يك حمله كه منجر به بستري شدن شما وگرفتن پالس تراپي شده است عمومهربان 64 45,711 2017/09/02, 08:36 PM
آخرین ارسال: i_sh
  پالس تراپی در منزل parastoo joon 44 41,404 2016/02/19, 01:14 PM
آخرین ارسال: atlasweb
  ديابت و كورتون. warrior 3 7,540 2013/12/06, 03:14 PM
آخرین ارسال: maithly

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست