•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پالس كورتون و سرعت عمل مغز
(2010/02/20, 03:33 PM)سینا نوشته است: چرا پی من اینجوریم ....
نه بعد و نه قبل از تزریق هیچ فرقی نکرد
فقط یه علامتی که تو دستم بود از بین رفت
اونی که شما میگین آدم شارژ میشه و پدال و این چیزااااااااااا
یه چیز دیگستااااااااااااا
مطمئنین که دکتر بهتون کرتن داده
آخه آدم بعد از مصرف اووووووون که اسمشو نمیگم ..... هم شارژ میشه هم با انرژی هم خوش مشرب و خوش صحبت و ................ بلانسبت (یه بدبخت به تمام عیار)

درود به دوستان
سينا جون فكر نمي كنم 5 شب در كل 200.000تومن تو بيمارستان تو ويال كورتونش از اون چيزاااااااااااااااا باشه.Blushبا اين پول نميشه بري تو ميدون تو پخونه لاي افغاني ها هم بخوابي چه برسه به اينكه تو بيمارستان شارژت كنن پس مطمئن باش كورتونهagreement2agreement2
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
منم هر چی فکر میکنم این چیزایی که میگین رو نداشتم.icon_cryConfused
دوپینگ کرده بودین مگه ؟!laughing3:35:
نکنه کورتونش ناخالصی داشته ؟! برم دعوا ...!angry
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : آنا , negar_ka84 , پریا حقیقت پور
من وقتی کورتون می خوردم علائمام از بین رفت اما اختلال حواس گرفتمconfused2 ، یادمه یه روز سوار تاکسی شدم و وقتی اومدم خونه فهمیدم که باهاش حساب نکردم اون بیچاره هم هیچی نگفت(البته بعید به نظر میرسه). ولی صورتم پف کرده بودو کلی جوش داشت خیلی هم خوش اشتها شده بودم... (امیدوارم دوباره تکرار نشه) اما اصلا شارژ نبودم ، همش خواب بودم ، توی یک کلام بخوام بگم اینه که خیلی خیلی زشت شده بودم...
مذهب شوخی سنگینی بود که محیط با من کرد و من سالها مذهبی ماندم بی آنکه خدایی داشته باشم...:55:
آفرین ورنال جون آدم پر جوش میشه خدا نکنه روزایی که کورتون میزنی مهمونی مهمی دعوت داشته باشی!!!من که تا یه هفته سعی میکنم بیرون نرم
(2010/02/20, 03:23 PM)kamix نوشته است: آبجيه گل من . ببين يه چيزيو ميگم دقت كن روش .
ما فرض ميكنيم شما يه اتومبيلي كه سرعتش كم شده . بهش يه انرژي مصنوعي ميديم
مثل توربوشارجر كه توان متور اتومبيلو ميبره بالا تر . شما بعدش نبايد كه همش
توربو استفاده كني كه موتورت پله ميشه . حالا اين ماييم كه بعد از پالس بايد
سعي كنيم كه خودمونو حفظ كنيم . با ورزش با روحيه شاد با بيخيالي زندگي كردن.
حالا كوه نميري نرو اما استخر از نون شب واجب تر باشه واست مثلا.
مرسی راست میگی !!از وقتی ورزشو ول نمیکنم بهترم خیلی
پرواز را به خاطر بسپار پرنده رفتنی است
هیچکی مثل من نشده اولا که انقد گند بالا آوردم که روز سوم پالس رو قطع کردن به اصطلاح دکترها مانیک و های شده بودم محترمانه مجنونه از بیمارستان داییم که منو خیلی دوست داره همه رو برده بود یه رستوران خیلی شیک و اساسی که مود همه که واسه من عزادار بودن عوض بشه جاتون خالی من که یادم نیست ولی برام تعریف کردن روسریمو بستم پشت سرم و غذای همه رو یه نفس خوردم وبعد با اعلام اینکه من خسته ام همونجا رو صندلی دراز کشیدم و خوابیدم خونه که اومدیم نزدیک یه هفته ده روز بیدار بودم بدون اینکه حتی تو این 10 روز یک ثانیه بخوابم همه میخوابیدن و من تنهایی کف میکردم و سقف و نگاه میکردم احساس میکردم قوی و هر چیزی رو میتونم بلند کنم و............ خلاصه از اونجا بود که دیگه هیچ پزشک عاقلی به من کورتن نمیده حتی دگزا
منم موقع تزریق کورتون کم کم بی حسی دستام کم شد ولی بعد از قطع شدن تزریق دوباره شروع به بی حسی و گز گز کردن کرد و هنوز بعد از حدود 1 ماه و نیم بازم ادامه داره.از دست گاباپنتن هم کاری بر نمیاد.از جوشای بعد از تزریق کورتون نگو که آدمو دیوونه میکنه.همه جای بدنم جوش زده یود.شکمم.پاهام.صورتم.
دشنام خلق را ندهم جز دعا جواب ....ابرم که تلخ گیرم و شیرین عوض دهم
من اولین بار با اصرار خودم پالس تراپی کردم، دکترم راضی نبود، میگفت تاثیرش موقتیه و به عوارضش نمی ارزه.
من هم مثل آیدا بیخوابی داشتم و تا دوهفته این مشکل وجود داشت در حالیکه آدم پرخوابی بودم. یکی دو روز اول خیلی خوش قیافه شده بودم اما بعدش فاجعه! کل بدنم جوش زد. اما تا مدت کوتاهی خیلی بهتر شدم ولی دوباره به حالت اول برگشتم.
بنا به هر دلیلی بیماری من در حال پیشرفت بود و وقتی دکترم را عوض کردم نظر ایشون خلاف نظر دکتر قبلی بود و میگفت اگر بتونیم بیماری را کنترل کنیم خیلی بهتره تا به فکر عوارض کورتون باشیم چون برگشت به حالت قبل خیلی سخت تره.
مدتی پالس تراپی جزء کارهای عادی زندگیم شده بود. یادم نیست 7 یا 8 بار این عمل را انجام دادم. البته دفعات بعد، بیخوابی و جوش و... خیلی کم شده بود و این مشکلات دیگه آزارم نمیداد. فقط رگهای دستم تموم شده بود!
بعد از توصیه پزشکتان، به حرف دلتان هم گوش بسپارید. نتیجه خوبی خواهید گرفت.
pas bego chera alan 4 sobhe man hanooz bidaram taze avalin rooze pulse therapim boode khoda rahm kone in 5 rooz ro in mohem nist jooshha ham mohem nist chon rahe darmanesho baladam faghat ziadi eshteha va chaghi... ey khode mano bokosh vali chagh nakon
پرواز را به خاطر بسپار پرنده رفتنی است
سلام ...من تقریبا بعداز 4 سال مقاومت تابستان 84 مجبور شدم کورتون گرفتم و به لطف خانواده و دکتر تو خونه سرم بهم وصل کردن روزی حدودا 2 ساعت .. بعد از 5 روز که سرم تموم شد و شروع کردم به خوردن قرص که خیلی خیلی تلخ بود و بعد هم عوارض ... وای انقدر زیاد بود که فایده اش رو اصلا نفهمیدم ... ولی دیگه امیدوارم هیچکی مجبور نشه ازش استفاده کنه
angry3angry3angry3
امضای تازه‌ی من
دیگر
امضای روزهای دبستان نیست
ای کاش
آن نام را دوباره
پیدا کنم
icon_cry

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بستری شدن در بیمارستان(پالس) voodoo 61 58,499 2023/07/12, 05:36 PM
آخرین ارسال: mahdiye.
  پالس تراپی وعوارض کورتون TootFarangi 269 293,633 2022/08/27, 12:39 PM
آخرین ارسال: zahra.mash
  چگونه از پزشکتان در زمان نیاز به پالس و حمله ms وقت ملاقات گرفتین hessam 6 4,486 2018/06/17, 12:50 PM
آخرین ارسال: nahid
  شرح حال يك حمله كه منجر به بستري شدن شما وگرفتن پالس تراپي شده است عمومهربان 64 45,723 2017/09/02, 08:36 PM
آخرین ارسال: i_sh
  پالس تراپی در منزل parastoo joon 44 41,412 2016/02/19, 01:14 PM
آخرین ارسال: atlasweb
  ديابت و كورتون. warrior 3 7,543 2013/12/06, 03:14 PM
آخرین ارسال: maithly

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان