•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 21
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عود مجدد ام اس بعد از قطع دارو

منم با تظر ساینا جون موافقم دارو ها رو نباید سر خود قطع کرد حتی برای یک نوبت چون عوارض جبران ناپذیری داره که بعدا پشیمونی سودی نداره .confused2confused2
مهم این نیست که در کجای این دنیا ایستاده ایم
مهم اینست که در چه راستائی گام برمیداریم.
 تشکر شده توسط : Saina , paeeze , pariya1361
همین طور که بچه ها اشاره کردن واقعا قطع کردن دارو اون هم بدون مشورت با متخصص کاره بسیار خطرناکیه !!!

کلا انسان نباید کاری را بدون مشورت با متخصص در اون زمینه انجام بده این یه قاعده ی عقلیه !!!

تازه اگه پای سلامتی انسان در میان باشه که بسیار مهم تره !!!

همچنین توکل به خدا و قدرت روحی و اراده ی مستحکم هم در کناره مشورت و عمل به دستور متخصص بسیار ضروری ست !!!
قال الله تعالی :‍‍

من با هر بنده ام طوری رفتار می کنم که انگار همین یک بنده را دارم

اما بنده ی من طوری رفتار می کند که انگار همه خدایش هستند بجز من !!!!!!!!

تشکر شده توسط : fireboud , Saina , # پریسا # , paeeze , zenith , pariya1361
من تصمیم گرفته بودم تا اسفند دارو مصرف نکنم یه 4 روز تزریقم رو عقب انداخته بودم .....که یهو....

هیچی!دوباره تزریق کردمlaughing3
اینجا ,همین که میاین میگین بچه ها داروهاتون رو مصرف کنین خیلی کارتون عالیهagreement2
یکی مثل من ممکنه شیطون تو جلدش برهwink2

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : zenith , mehdi488 , pariya1361
من که آمپولهامو میزنم توووووووووووووووووووپ

شیطون جدیدأ یه اتوبان ساخته هی توی جاده نزن نزن گاز میده
اما من میزنمsmiling

فقط دیگه قرصهای تقویتیمو نمیخورم
اعصاب قرص خوردن ندارم

چیزی میشه؟؟؟
واسه قرص خوردن از پس سرعت شیطون برنیومدم !
سرعتش زیاد بود نتونستم بگیرمش!!!
الانم توی جلدمه!!!Smile (16)
If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
 تشکر شده توسط : maede , pariya1361

سلام بچه ها یه سوال خیلی مهم داشتم
دیروز رفته بودم دکتر دکتر بهم گفت خب تو تا قبل عید نوروز داروت قطع میشه من جا خوردم گفتم واقعا گفت اره برا اینکه تو این 4 سال علایمی نداشتی و معایناتت طبیعی بوده و ام ار ای هاتم خوب برا همین مثل روز اولیکه بهت گفتم یه دوره 4-5 ساله هست این دوره تموم میشه و هر کی به راه خودش confused2

من میدونستم داروم رو قطع میکنه ولی اون سری یه پلاک اضافه شده بود به ام ار ایم که دکتر گفت اشکال نداره
حالا من موندم وقتی داروم رو قطع کنم یعنی دیگه مشکلی پیش نمیاد ؟ اگه مثلا مثلا بخوام ازدواج کنم باید این حقیقت رو باز یاداوری کنم ؟ بعدش چی برای بقیه ماجرا مثلا بارداری و اینده و .............
میدونید وقتی دکتر میگه هر کی به راه خودش یعنی دیگه من حتی بقول خودش لازم نیست بهش سر بزنم دیگه ولی خب من که نمیدونم بعدش چی میشه پس ؟ Smile (52)
 تشکر شده توسط : pariya1361
عزیزم امیدوارم که تشخیص دکترت درست باشه............ولی با پزشک حاذق وبا تجربه دیگه ایی حتما مشورت کن...
 تشکر شده توسط : آرزو , najva , سمانه , Hasty , pariya1361
نظر منم همینه حتما با یه دکتر دیگه مشورت کنagreement2
مهم این نیست که در کجای این دنیا ایستاده ایم
مهم اینست که در چه راستائی گام برمیداریم.
 تشکر شده توسط : آرزو , arezoo_azizi , Hasty , pariya1361
سوال جالبيه....من اگه جاي شما بودم و دكترم ميگفت كاملا خوب شدي برو به سلامت ديگه هم طرفم نيا!شايد ديگه نيازي نميديدم به فردي كه ميخوام باهاش ازدواج كنم چيزي بگم......ولي تا اونجايي كه شنيدم ميگن-كنترل -ام اس و اين معني متفاوتي داره با درمان......البته اين نظر منه
 تشکر شده توسط : Hasty , pariya1361
نمیدونم والله خودمم توش موندم ولی دکترم خیلی خوبه از همون اول که تشخیصم داد به چند تا دکتر دیگه رفتم نظرش رو تایید کردن و گفتن کار خوبی کرده که زود دارو شروع کرده ولی الان برای قطعش نمیدونم حتما یه چی میدونه Smile (16)
 تشکر شده توسط : Hasty , pariya1361
دکتر من گفته اگه تا 1.5 دیگه مثل الان خوب باشی داروت رو کم میکنم تا قطع شه. من الان 1.5 ساله که آوونکس می زنم. فکر می کنم نظر دکتر من و شما مشابه است. دکتر من می گفت بیمارای دیگه ای هم داشته که تا سه چهار سال دارو مصرف کردن و بعد قطع کردن و تا الان هم هیچ مشکلی ندارن و بنا بر میل خودشون هر از گاهی برای چکاپ میان.اما در مورد اینکه موقع ازدواج این مطلب رو به فرد مقابل بگی یا نه. همان طور رفتار کن که با خودت دوست داری رفتار بشه. اگرچه خانواده من بر این عقیده اند که با قطع دارو نیازی به مطرح کردن مساله نیست ولی من حتی تحت این شرایط هم میگم چون این بیماری غیر قابل پیش بینی است .مخصوصا در شرایط بحرانی زندگی سر و کلش یه آن پیدا میشه و زندگی هم نمیشه که بدون دوره بحرانی باشه و اگر یه وقت خدای نکرده دوباره ام اس خودنمایی کرد اون وقت این من بیمار هستم که به پنهان کاری متهم میشه و با این پنهان کاری حق انتخاب رو از فرد مقابلم گرفتم. البته خدا کنه همیشه مثل حالا خوب باشی. این تنها نظر من بوده و تصمیم گیرنده شمایید.
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
 تشکر شده توسط : arezoo_azizi , najva , TootFarangi , arezooo82 , aylar , Hasty , ارزو , آذرستون , zenith , parivash , غزاله , pariya1361

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 21
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تعطیلی ادارات ونرسیدن دارو Mobarz 2 1,223 2020/07/27, 03:29 PM
آخرین ارسال: Mobarz
Exclamation خوشخیم یا بدخیم بودن -- مصرف دارو baback 42 65,926 2019/11/25, 03:34 PM
آخرین ارسال: glassheart
  قطع کردن دارو golemaryam 149 75,980 2018/11/02, 10:33 AM
آخرین ارسال: S.hz
  طول دوره استفاده از دارو min00 76 45,242 2018/03/05, 10:27 PM
آخرین ارسال: hadisss
  تهیه دارو در آمریکا آتوسا یزدانی 3 2,859 2017/06/20, 06:52 AM
آخرین ارسال: hamid
  تایید و تهیه دارو - تعداد نسخه min00 52 29,589 2016/11/09, 03:01 PM
آخرین ارسال: nahid
  نحوه گرفتن دارو از طریق بیمه تکمیلی طلایی آموزش وپرورش البرز 2 5,449 2016/10/24, 10:37 PM
آخرین ارسال: glassheart
  تغییر دارو 7714 31 18,967 2015/09/19, 09:43 AM
آخرین ارسال: parva
  تزريق دارو و مصرف مسكن liliyam 44 28,752 2014/07/19, 04:09 PM
آخرین ارسال: arezooo82
  نحوه تهیه دارو در ترکیه ؟ minotum 6 7,389 2013/12/06, 04:13 PM
آخرین ارسال: minotum

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست