• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 34
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاری دید
بازم چشمم تارهههههههههههههههه :'( :'( :'( :'(خسته شدم� ديگه 1 ماه خوبه دوباره شروع مي شه :'( :'( :'( :-\
ندا به دكترت بگو
اون سري كه چشمام تار بود ( همين تاپيك رو ايجاد كردم ) رفتم دكتر گفتم
دكترم 2تا امپول داد اسمشون يادم نيست فقط يادمه درمانگاه رفتم بزنم پرستاره گفت يه چيزي مثل كورتون هست
امپولشم مثل داروهامون بايد تو يخچال ميزاشتيم ( اگه كسي با مشخصاتي كه دادم اسم امپول رو ميدونه بگه ! )
اون 2 تا رو زدم خوب شدم
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
يعني ديگه بستري نشدي تو بيمارستان توي سرم نبود؟فقط آمپول يود؟
نه بستري نشدم . امپولشم مثل امپول هاي معمولي بود تو عضله . تو سرم نبود!
خيلي هم كوچيك بود فكر كنم يه خورده از دكزا كوچيك تر بود
مث حس ی عشق تازه بودی
مهناز جان واسه سوالت بهتر بود يه تاپيك جداگانه ايجاد ميكردي !
من بعدا منتقل ميكنم

نگران نباش هيچ اتفاق خاصي نميافته . مثل بقيه امپول ها هست� Wink
تجربه جالبيه . امتحان كن� 8)
مث حس ی عشق تازه بودی
حمید جان آخه من اصلا نمیدونم چه طوری باید تاپیک ایجاد کنم :Smile
(2009/10/11, 10:50 PM)hamid_xever نوشته است: تجربه جالبيه . امتحان كن� 8)
، یعنی راستش وقتشو ندارم ،بعدشم دارویی که به من داده اصلا آمپول نیست ، قرصه!!!!
درتنها ترين تنهاييم تنها كسم تنهاي تنهايم گذاشت ،اي خدا به حق تنهاييت درتنها ترين تنهاييش، تنهاي تنهايش نذار

مهناز جان گاباپنتین یا نوروپنتین ضد درد و گز گز یا کرختی و آرام بخش هم هست. دکتر به منم داده بود بعد کم کم کمش کرد و قطع کرد.
پردنیزولون هم که قرص کورتونه. که اونم از دوز بالا� بتدریج تا قطع دارو پیش میره. اگر حمله ای باشه فکر کنم میدن.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
بچه ها نوار عصب چشم سالم باشه ومعاینات چشم پزشک هم سالم باشه ولی چشم تاری داشته باشه؟ باور کنید خسته شدم این شش ماه مثل شش سال گذشته از این دکتر به اون دکتر تاری چشم راستم روز به روز شدید تر میشود تکرر شدید ادراری دارم ازمایش قند وعفونت ادراری دادم سالم بود برای دست وپام مثل حالت خواب رفتگی در طول روز اایجاد میشود از فرق سر تا پا بدنم خارش عجیبی داردفکر کردم شاید حساسیت به چیزی دارم دارومصرف کردم فایده نداشت سرگیجه دارم زود خسته میشوم بعضی وقت ها عضلات گردن ودست هایم درد میکنددو بار تا به حال ام ار ای دادم دوبار نوار چشم گرفتم تمام بیماریهای شبیه به ام اس را ازمایش دادم پیش سه دکتر مغز واعصا ب برفتم پیش چشم پزشک رفتم هیچ دلیلی برای این حالت ها پیدا نکردندکارمبه جایی رسیده که دیگه جرات ندارم پیش خانواده ا م اسم مریضی را بیاورمیگویند تو اگه مریض بودی این دکتر ها باید می فهمیدند به نظر شما من چه خاکی باید سرم کنم راستی این هم جواب اخرین ام ار ای afew supratentorial white matter signal abnormalities are seen
ادامه ام ار ای . especially in the occipital region .No enhancement of the lesions is seen on contra
ادامه ام ار ای . especially in the occipital region .No enhancement of the lesions is seen on contra
ادامه ام ار ای These are nit typical for Ms
دوستان چرا کسی جوابمو نمیده
سلام دوستان

یکی 2تا سوال دارم... حالت دوبینی که به وجود میاد، موقتی هست؟ یه نوع حمله هست؟ چقدر میتونه این دوبینی شدید بشه و چقدر طول میکشه تا خوب بشه؟!

یه چیزی من خوندم در مورد پرش چشم! دقیقا یادم نیست که چی نوشته بود! ولی در ام اس پرش چشم چطوریه؟ میشه یه توضیحی بدین؟!

ممنونم ازتون...

گفتی گل گیلاس عمرش از همه کوتاه تر است و با بادی می ریزد.
اما من لحظه ای را به یاد دارم که گل زندگی ام پژمرد با یک حرف،
باد هم نمی وزید...
5233دوست عزیز ، بچه ها دیروز بیشترشون رفته بودن دیدار
کم کم میان اگه چیزی میدونستن میگن من که متاسفانه چیزی نمیدونم فقط کلافه نشو کمی صبر داشته باش همین . حالا بدونی در اثر چیه چه کاری از دستت میاد ؟
انشاالله که زود مشکلت رفع بشه فقط استرس نداشته باش.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 34
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تاری دید هنگام رانندگي hamid 13 8,187 2010/04/28, 10:20 AM