•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 26
  • 27
  • 28(current)
  • 29
  • 30
  • ...
  • 34
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاری دید
من بعد 8ماه ...متوجه شدم اصلا تاریم ربطی ب ام اس نداره وچشمم آستیگماتهBlush
 تشکر شده توسط : paeazan , sina gt , hadisss , nahid , helli , سمانه ٧ , آنا , nojan.mrs01 , ارزو , پریا حقیقت پور
سلام من یه تار دید خفیفی رو چشم راستم امده بنظر شما باید به دکتر مراجعه کنم یا اینکه خودش برطرف میشه
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
به دکترتون بگید حتما ،اگه ولش کنید ممکنه بعد ها پشیمون بشید که چرا دیر رفتید.تاری ام اس اولش خفیفه و پیشرفت میکنه و با پالس کورتون سریعتر خوب میشه. من دیر رفتم و نمیدونم بخاطر دیر کورتون گرفتن بود یا نه ولی کمی ضعف چشم و... برام موند و خوب نشد.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : paeazan , helli , آنا , nojan.mrs01 , ارزو , پریا حقیقت پور
با قرص یا داروی خاصی قابل درمان نیست
تنها دارویی که سریع التهاب رو برطرف میکنه همون کورتونیه که دکتر اگه صلاح دید مینویسه.
اگه تاریتون مربوط به ام اس باشه کورتون میده و چند روز میرید یه جا براتون بزنن و بر میگردید.
 تشکر شده توسط : nojan.mrs01 , پریا حقیقت پور
بچه ها می تونم بپرسم تاری دیدی که می گین به چ صورتیه؟؟؟
الان یه مدتیه چشم چپم ی کمی تار می بینه. من اینو گذاشتم به حساب ضعیف شدن چشمم.confused2
تاری دیدت اگه بیشتر از 3روز ادامه داره حتما به پزشکت مراجعه کن چون احتماله حمله از تاری چشم مشخص میشه و به طوریه که وقتی داری روی دیوار از فاصله تقریبا3متری چیزی رو نگاه میکنی دقتت خیلی کمه یا اصلاا دقتی بهش نداری
حقیقت تلخ است ولی حقیقت این است که دوستش دارم
 تشکر شده توسط : nojan.mrs01 , سمانه ٧ , پریا حقیقت پور
(2014/12/11, 03:40 PM)nahid نوشته است: به دکترتون بگید حتما ،اگه ولش کنید ممکنه بعد ها پشیمون بشید که چرا دیر رفتید.تاری ام اس اولش خفیفه و پیشرفت میکنه و با پالس کورتون سریعتر خوب میشه. من دیر رفتم و نمیدونم بخاطر دیر کورتون گرفتن بود یا نه ولی کمی ضعف چشم و... برام موند و خوب نشد.

ناهیدجان میشه در مورد تاری چشم بیشتر توضیح بدی؟ توو همین تاپیک انگار گفته بودی نورها رو روشن تر می بینیم و...
من قبلا که عصب چشمم درگیر شد و یکیش هیچوقت خوب نشد انگاری از پشت یه صفحه همه چیر رو می دیدم رنگا رو درست تشخیص نمیدم و این باعث شده که دید چشمم در حد صفر باشه و فقط یه تصویر محوی می بینم حتی نمیتونم با اون چشمم بخونم آیا این صعف چشمی که برات مونده از این نوعه یا نوع دیگه؟

پ ن: یه چند روزیه چشمم تار شده نورا رو روشن تر می بینم هفته ی دیگه قراره برم پیش دکترم چون زودترش امکانش نبود فقط می ترسم تا فردا پس فردا از ترس و نگرانی یه بلای دیگه سرم بیاد
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
 تشکر شده توسط : nahid , پریا حقیقت پور
rolleyesrolleyesrolleyesrolleyes
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
نه من جایی نگفتم نورها رو روشن تر میدیدم .من یه بار فقط تجربه کردم و هنوزم شک دارم این تاری بوده یا از بین رفتن تدریجی و موقتی دید.نمیدونم بقیه هم همینطور بودن یا نه . چون از یه لکه در گوشه چشم شروع شد و کم کم لکه مثل ابر بیشتر و بیشتر جلوی دیدم رو گرفت تا اینکه بعد از حدود 5 روز انگار یه ابر سفید کامل جلوی یک چشممه و دیدم رو از بین برد و با گرفتن کورتون تزریقی کم کم ابره کمتر و کمتر شد. اینکه میگم مطمئن نیستم به خاطر اینه فکر میکنم نابینایی هم همینطوره.

در مورد عصب چشمم ، گفته بودم دچار آتروفی شد ( باریک شد) و دید اون چشمم هم کمی کمتر شد و پارسال که دکتر معاینه کرد بعد از چند سال ، دیدیم که دیدش به مقدار خیلی کم مات تره یعنی مثلا رنگ قرمز با چشم دیگه واضحتره.
 تشکر شده توسط : helli , آنا , پریا حقیقت پور

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 26
  • 27
  • 28(current)
  • 29
  • 30
  • ...
  • 34