امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اهدا دارو
سلام
من دو تا اونكس دارم اگه كسي استفاده مي كنه اطلاع بده(الان بتا فرون ميزنم)
 تشکر شده توسط : # پریسا # , dr.dentist , shokolat , فرناز , ehsan 10054 , naz.gigili , Prime , نونا
سلام.
منم 4 تا سینووکس دارم و چون ربیف می زنم کسی اگه می خواد تقدیم کنم.
 تشکر شده توسط : shokolat , فرناز , ehsan 10054 , naz.gigili , Prime , نونا
بچه ها همون طور که دارو خانه بدلایل عدیده ای نمی تونه دارو های یخچالی رو پس بگیره!

دوستانی که واقعا محبت میکنن خالصانه داروهایی که گرون قیمت هستند رو در اختیار دوستای دیگرشون
قرار میدن توجه داشته باشید که کار بسیار خوب اما حساسی میکنید.

در هر صورت سایت ام اس سنتر مسئولیت این قضیه رو به عهده نمیگیره.

با تشکر
 تشکر شده توسط : naz.gigili , فرناز , MAHDI , N00shin , fireboud , هانیه , Matilat , maede
دوستاي خوب من
از همتون به خاطر دل مهربونتون و اينكه به فكر بقيه دوستاتون هستين ممنونم.
اين نكته كه قصدتون كمك به بقيه است بر هيچ كس پوشيده نيست اما يك نكته رو هم شما هم بقيه در نظر بگيرين.
داروهاي اينترفرون چون نياز به مراقبت در شرايط خاصي دارند طوري هستند كه داروخانه ها هم اونها رو پس نمي گيرين. اين نكته به اين معني نيست كه شما از داروها در يخچال نگه داري نكردين و يا مراقبتي ازشون نداشتين به اين معني هست كه در حالت كلي زنجيره استفاده از داروهاي خاص تنها سه حلقه داره كارخونه داروخانه مصرف كننده و نميشه تعداد حلقه هاشو زياد كرد.
به هر حال با وجودي كه مي دونيم قصدتون خير هست اما نمي تونيم اجازه بديم كه انتقالات صورت بگيره. ناظرين كل سايت تصميمات لازم رو در اين خصوص مي گيرن
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
 تشکر شده توسط : naz.gigili , N00shin , arezoo_azizi , fireboud , mehdernet2 , هانیه , Matilat , maede

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بنیاد بیماریهای خاص (دریافت کمک هزینه دارو) nahid 116 148,541 2018/11/19, 03:46 PM
آخرین ارسال: Amirshayan
  مراکز دریافت حواله دارو ( پیامک معاونت درمان وزارت بهداشت) nahid 37 32,658 2017/11/18, 10:22 PM
آخرین ارسال: sadegh
Star سامانه پیام کوتاه دارو naazanin 9 6,412 2016/12/16, 12:08 AM
آخرین ارسال: glassheart

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست