•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا از کسانیکه کار تزریق انجام میدهند راضی هستید؟
حالا که شما ها آمپول میزنید چه اونایی که آونکس یا سینووکس میزندد چه اونایی که ربیف یا هر داروی دیگه ایی میزنند مواظب باشید اونی که براتون تزریق میکنه درست کارشو انجام بده خیلی آروم و با حوصله و خیلی با دقت دارو رو مخلوط کنه دقیقا اصولی
دقت کنید که بعضی ها بلد نیستند پس یا براشون توضیح بدید یا خودتون اول مخلوطش کنید بعد بدبد دست اونا تا براتون بزنند یا اینکه دفترچه رو نشونش بدید تا اون قسمتی که توضیح داده در مورد نحوه زدنش رو مطالعه کنید
باور کنید که خیلی ها بلد نیستند پس خودتون دلسوزی کنید برای خودتون و حواستون باشه حالا که به خودتون سختی میدید برای زدن آمپول و درد رو تحمل میکنید پس حداقل درست انجامش بدید
 تشکر شده توسط : فریده آذرکیش , neda.n
Wink 
منم جدیدا دارم خودم تزریق انجام میدم و خدا رو شکر به جز بار اول که دو-سه روز بعد تزریق هم جاش کمی درد میکرد و فکر کنم از لرزش سرنگ توی دستم بود- خدا رو شکر مشکلی نیست. از بیرون رفتن و توضیح دادن و خیلی حرفها رو شنیدن از بعضی پرستارا بهتره!wink2

به امید بهبود همه.icon_question
خوشبختی بر سه ستون استوار است: فراموش کردن گذشته-غنیمت شمردن حال-امیدوار بودن به اینده
smiling
اللهم صل علی محمد و آل محمد
 تشکر شده توسط : فریده آذرکیش , nedaaa , MFhealth
جایی که برای تزریق می رفتم همشون با آمپولای من مشکل داشتن هی غر می زدن این آمپولا سخته زدنش. چون از شکل آمپول معلوم بود گرونه می ترسیدن ولی باز هم دقت نمی کردن یه بار که نصفشو ریختن بیرون یه بار نزدیک بود بشکونن شیشه رو. این قدر مغرور بودن که اجازه نمی دادن من براشون درست کنم. هر بار هم می پرسیدن واسه چی می زنی کی تموم میشه آمپولات یا می پرسیدن چند می خری. یه جای دیگه که می رفتم خیلی خوب میزد ولی می دونست واسه چی می زنم وهر بار می پرسید آمپولا رو چه جوری گیر میاری! یه بار که داشتم میومدم بیرون جلو راهم رو ندیدم نزدیک بود بیفتم گفت چشات نمیبینه تعادل هم نداریangryمنم گفتم نخیر من سالم سالمم و هیچ وقت هم همچین علائمی نداشتم اونم گفت هنوز تازه است بعدن اینجوری میشی کسائی که میان اینجا هیچ کدومشون نمی تونن راه برن angry ولی الان چند ماه خودم می زنم هنوز می ترسم ولی اصلا درد ندارم خیلی بهتره. مخصوصا من خیلی وسواس داشتم همیشه مجبور بودم یه ملافه جدا ببرم و بعد کل لباسام رو بشورم.
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
 تشکر شده توسط : فریده آذرکیش , nedaaa , hyd69hyd
دقیقا درک میکنم چون خودم همین مشکلات رو داشتم
 تشکر شده توسط : MFhealth
(2011/12/09, 08:22 PM)min00 نوشته است: منم جدیدا دارم خودم تزریق انجام میدم و خدا رو شکر به جز بار اول که دو-سه روز بعد تزریق هم جاش کمی درد میکرد و فکر کنم از لرزش سرنگ توی دستم بود- خدا رو شکر مشکلی نیست. از بیرون رفتن و توضیح دادن و خیلی حرفها رو شنیدن از بعضی پرستارا بهتره!wink2

به امید بهبود همه.icon_question

سلام عزیزم
مگه تو سینووکس نمیزنی؟ آخه دکترم گفت چون سوزنش بلنده بهتره خودت تزریق نکنی..

با تو این تن شکسته داره کم کم جون میگیره..
من آمپول رو در بخش اورژانس بیمارستان رسالت می زنم . بیمارستان نزدیک محل کار قبلیم بود اما هنوزم میرم همون جا . تزریقم ساعت 6 بعد از ظهره و هر دو نفری که در اورژانس این کار رو می کنند . کاملا به تزریق آمپول واردند . خیلی خوش برخورد و مهربونند . اورژانس هم کمتر پیش میاد که ترسناک باشه ، معمولا شامل آدمایی که فشارشون افتاده !! البته به تازگی نزدیک خونه خودمون هم یه دکتر پیدا کردم که فهمیدم تزریق می کنه . به هر حال کسایی که نزدیک بیمارستان رسالت هستن و ساعت تزریقشون از صبح تا حدود هفت شبه ، می تونن برن اونجا . من واقعا راضیم . البته نباید فراموش کنیم بخشی از دردهای پس از تزریق طبیعیه و زمان می بره تا بدن عادت کنه .
من مادرم برام تزریق میکند پرستار بود
خدا حفظش کند
طفلک وقتی میزند حس میکنم درد میکشداز من بیشتر دردش میادsadsadsad2sad2
فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی ، یا دریای بیكران ،
زلال كه باشی ، آسمان در تو پیداست .

باورکن تا ببینی
بهارagreement2
 تشکر شده توسط : Matilat , TootFarangi , sama , آقا صادق , hyd69hyd
(2011/12/08, 09:05 PM)آذرستون نوشته است: من هم بتا فرن می زنم و خدم با شهامت تمام اینکارو می کنم.
این دستگاهی که دوستمون می گه فکر نمی کنم برای تزریق های ما خوب باشه چون ترزیق رو یک دفعه ای انجام می ده .در برای انسلینی هاست.
بهترین راه حل اینه که یکی از خانواده ات یاد بگیره زیاد سخت نیست من خواهرم این کار و می کرد زمانی که سینووکس می زدم.icon_question

دستگاه تزریق بتافرون خوبه که confused2
منتها به خاطری که صداش زیاده منم چون سر کله صبح میزنم ( 7 - 8 صبح !! ) واسه همین ترجیح میدم با دست بزنم و الا باسن و بازو رو همیشه با دستگاه میزنم.

البته خدا کنه دستگاه های جدید شون زودتر بیاد اونا به مراتب خیلی راحت تر از این یکی هاست.
دستگاه تزریق انسولین ها به طور کلی با اینی که ما داریم متفاوت هست. اونا اصلا بعضی ها سوزن نداره confused2 طوری درست کردن که به قول معروف روی پوست اسپری میشه ( البته من ندیدم ولی توی نت زیاده اگر بگردید )
خلاصه که من ترجیح میدم خودم بزنم حتی یاد گرفتم جدیدا گاهی وقتا تزریق عضلانی که دکتر بهم میده ( ویتامین D3 ) را خودم درستش می کنم میزنم evilgrin0039.gif
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
من که خودم میزنم منت هیچ کسو نمیکشم منیکه تا حالا اوونکس توی دستم نگرفته بودم با توکل بر خدا و بدون ترس زدم پشتم و الان چهار و سال و نیمه که دیگه اوستا شدم و منت هیشکیم نمیکشم ایول به خودم agreement2
 تشکر شده توسط : ehsan 10054
كاره اون كسايي كه خودشون به خودشون آمپول ميزنند خيلي درستهhappy0065.gif
...
 تشکر شده توسط : آقا صادق

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 14
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تزریق بوتاکس برای سفتی عضلات 1467127681 8 3,241 2019/10/31, 11:00 AM
آخرین ارسال: alireza1111
  تقاضای همکاری برای انجام تحقیق و پژوهش jafari_h 12 7,235 2017/02/07, 09:25 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  درمان بدون تزریق ZAKER 0 2,324 2014/08/23, 10:42 PM
آخرین ارسال: ZAKER
  در کنار تزریق‌ها... داروهای مکمل یا... شادی را فراموش نکنیم! matinfard 10 7,295 2014/02/25, 10:15 PM
آخرین ارسال: OMG!
  انجام یک پژوهش و درخواست کمک e.gh64 69 40,707 2013/01/26, 09:50 PM
آخرین ارسال: e.gh64
  تزریق اولین سینووکس بعد از 8ماه تزریق آوونکس sara.i 2 2,953 2012/05/24, 08:22 PM
آخرین ارسال: yas
  بردن گواهی تزریق برای دریافت هزینه دارو از بیمه تکمیلی ! nahid 41 6,716 2010/08/19, 10:10 AM
آخرین ارسال: TootFarangi

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان