امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فواید شنا برای سلامتی
قربونت برم میدونم گفتم که تمرین تمرین تمرین
اگه یه مدت مدام وپشت هم بری استخر یواش یواش از استرست کم میشه هماهنگی همه چی عالی میشهwink2happy0065.gif
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : f.karamzadeh
شنا باعث میشه خابرفتگی پام کم شود
فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی ، یا دریای بیكران ،
زلال كه باشی ، آسمان در تو پیداست .

باورکن تا ببینی
بهارagreement2
 تشکر شده توسط : shokolat , موناامیدوار
مگه نمیگن ما نباید زیادی خسته بشیم؟ من وقتی میرم شنا خیلی خسته میشم! با وجود دختر کوچولوی ناز نازیم نمیتونم بعد شنا استراحت کنم!
 تشکر شده توسط : visko
(2012/06/11, 06:34 PM)f.karamzadeh نوشته است: دوستم مهربانم ممنون از پیشنهاد شما،اما اگه بهت بگم کلاس آموزشی هم رفتم ولی تاثیری نداشته چی میگی؟نمیدونم تمام اصولش راهم تئوری بلدم ولی توی آب هول میشم ونمیدونم چکارکنم!نمیدونم شاید استرسم زیاده

ببین قرار نیست که ورزش شنا کنی.در حقیقت قصد بیشتر آب درمانی هست.یعنی تو استخر تنها راه برو.هر گاه از این مرحله عبور کردی می تونی به شنا هم بپردازی.

دیروز یک دوستی به زنگ زده بد و می گفت که هفته ای 2 ساعت برو شنا.من هم گفتم باشه.ولی در کل بی خیال شنا هستم.رو پای راستم که کنترل ندارم.راه نمی تونم برم تو استخر.برام سخته تلو تلو خوران راه برم.تازه تو استخر که نمی تونم عصام رو با خودم ببرم.اگه یک خورده بهتر بودم می تونستم هر روز برم جکوزی.چون مهم نفس عمل هست. و وان جکوزی بخشی از همون آب درمانی استخر رو انجام می ده.منتها همون هم رفتن تو وان و بیرون اومدن برام خیلی سخته حتی با کمک دیگران.
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد
من از بچگی آب برام ازرائیل بودهsad2sad2sad2sad2sad2من از آب میترسم چکار کنمconfusedconfusedconfusedconfusedconfused
به اندوه خود لبخند بزن...
منم هر بار میرم استخر خسته میشم
اما یه خستگی دلچسبه
 تشکر شده توسط : مریم۷۲
آب درمانی تنها در آب راه رفتن نیست که
انجام یه سری ورزشها متناسب با شرایط شخصه در آب
حتی با توپ فوتبال از این توپ پلاستیکی ها هم میشه یه سری حرگات انجام داد
قبلا که میرفتم استخر شنا هم میکردم و خسته هم میشدم اما وقتی میومدم خونه استراحت میکردم خوب میشدم
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : مریم۷۲

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ورزش در آب برای بیماران ام اس Farnoosh 33 47,552 2018/07/31, 09:10 PM
آخرین ارسال: siamak.m.h

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست