•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فراخوان ارسال آثار به اولين جشنواره هنرهاي تجسمي ام اس سنتر
من متاسفانه فرصت کار کردن روی موضوع تخصصی جشنواره رو ندارم و ظاهرا کارها با موضوع آزادم رو هم نمی تونم بفرستم. اما هر کمکی از دستم بر بیاد در خدمتم.
مثلا می خواین برم صحبت کنم نمایشگاه تو خود پردیس هنر دانشگاه تهران برگزار شه؟agreement2
خیلی خوبه. اما بدی بزرگش اینه که بازدید عمومی ندارهConfused
...
 تشکر شده توسط : O#!!! , hamid , sadaf
(2011/12/08, 10:05 AM)hamid نوشته است: اگه دوستان در هنگام ارسال ایمیل نام کاربریشون رو هم بنویسن ممنون میشیم
حمید آقا من نام کاربریمو با ایمیلم نفرستادمconfusedlaughing3laughing3laughing3laughing3
میخواین بفرستمlaughing3laughing3laughing3
خوب ایمیله ارور میداد.نمیدونستم که هر دفعه فرستادهicon_cryicon_cryicon_cryashamed0006.gifashamed0006.gifashamed0006.gif

اگر بدانيد مردم چقــدر به ندرت فکـر مي کنند
هيچ گاه از اينکه درباره ي شما چه فکـر مي کنند
نگــران نمــي شويــد . . .
 تشکر شده توسط : O#!!!
بله دوستان فردا روز اخر فراخوانه ...............باید دید استقبال شما چطور بوده شاید تمدید بشه.
باتشکر از همه دوستانی که در این فراخوان شرکت کردند موفق باشید.
دوباره ادامه بده
 تشکر شده توسط : سـاناز , بی تـــا , fireboud
خوب خوب خوب! من 4 تا کار رنگ و روغن+تکمیل فرم+ عکس خودم+ نام کاربری را فرستادم! بدی این ایمیل این هست که دلیوری نداره و آدم می‌مونه دریافت شده یا نه؟

راستی! خسته نباشید واقعاً!
مرا آفرید، آنکه دوستم داشت.
 تشکر شده توسط : fireboud , O#!!!
بله دریافت شده سوسن جان
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
سلام دوستان
اول از دوستانی که در فراخوان شرکت کردند تشکر ویژه کنم .
دوم اینکه ما فکر می کردیم که بیشتر از این ها استقبال کنید از فراخوان اما فقط تعداد انگشت شماری از دوستان شرکت کردند . فراخوان تمدید میشه در این شکی نیست اما دوستان لطفا فراخوان رو جدی بگیرید چون حیفه فرصت به این خوبی رو به سادگی از دست بدید .من فکر می کنم به خوبی در مورد فراخوان تبلیغ نشده که شما دوستان شرکت کنید
اهداف اصلی این فراخوان به نفع تمام شما و همه دوستانی که ام اس دارند هست. اگر شما جدی بگیریدش
باتوجه به موضوعات حرف دلتون رو خواسته هاتون رو بگید به زبان تصویر که تاثیر گذار ترین زبان بیان حرف هاس در دنیای فعلی .
ما موضوعات رو همه رو در قالب تصویر ( گرافیک . عکاسی .نقاشی.و..) در نظر گرفتیم تا شما دوستان بتونید راحت با تصویر حرف های نگفتون نشنیدتون رو بزنید.
شما دوستان بهتر از هر کس دیگری می تونید در مورد شرایطتون زندگیتون دوران اوج بیماری صحبت کنید و حستون رو بیان کنید .
حتی در موضوع ازاد هم شما می تونید افکارتون رو نشون بدید.
باورکنید که اگر جدی بگیرید میشه خیلی خیلی تاثیر گذار باشه در افکار همه ما و ادم های جامعمون
بازم تشکر از دوستانی که شرکت کردند حتی این دوستانی که شرکت کرده اند اگر تونستند کار جدی ارائه بدن هیچ مانعی ندارد اثار جدید بفرستند.
به زودی تاریخ پایان تمدید رو به اطلاع شما می رسانیم.
تشکر موفق باشید.
دوباره ادامه بده
 تشکر شده توسط : مـه ســـا , fafa , بی تـــا , havaars , Matilat , بهــار , fireboud , ساغر , MAHDI , Saina , سـاناز , بابک57
ای بابا! پس هنرمندامون کوشن؟!
مرا آفرید، آنکه دوستم داشت.
سلام چطوری میشه ثبت نام کرد؟؟rolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyes
ام اس
آخر عشق و دوست داشتن نیست!
من که نه گرافیستم نه عکاس نه نقاش نه ...confused2
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
(2011/12/25, 01:30 AM)asmg نوشته است: سلام چطوری میشه ثبت نام کرد؟؟rolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyes

نیازی به ثبت نام نیست
شما فقط باید آثاره هنریتونو با توجه به شرایطه اعلام شده ارسال کنید تا مورده تایید قرار بگیره و بعد هم مراحله بعدی..Smile (16)
smile , be happy and enjoy life
 تشکر شده توسط : fireboud , O#!!!

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 2,855 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,377 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  همایش بزرگ ام اس سنتر admin 36 11,377 2019/07/06, 11:28 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,505 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 81,758 2018/09/18, 03:23 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 15,036 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  وله همایش بزرگ ام اس سنتر fireboud 93 54,227 2017/12/18, 02:38 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,342 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart
  اطلاعیه شماره ۳۲: درج بنر تبلیغاتی در ام اس سنتر admin 5 4,920 2016/09/03, 04:13 PM
آخرین ارسال: mstoday
  اطلاعیه شماره 30: شرکت در جشنواره وب ایران admin 28 12,427 2016/02/20, 05:44 PM
آخرین ارسال: coffeedot

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان