•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • 13
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فیلم تلویزیونی «گل‌بهار»با موضوع بیماری‌های خاص
فيلم قشنگی بود چون ميدونستم راجع به ام اس هست تا آخر نگاش کردم انتخاب مکانش که تو روستا بود زياد جذابيت نداشت فکر کردم مثل فيلمای الکی ديگه اس ولی خوب بود ام اسو قشنگ نشون داد اینکه رفتار ديگران و محیط باعث ميشه وضعيت ما چطوری بشه و اینکه ام اس = با فلج هميشگی نيست خوب بودagreement2
قرار نیست من اونجوری زندگی کنم که دنیا دوست داره ...

خب طبعا قرارم نیست دنیا هم اونجوری بچرخه که من دوست دارم...wink2
 تشکر شده توسط : nahid , عمومهربان , چکاوک
با یه ژانر کمدی این فیلمو ساخته بودن
من که خندیدم همشSmile (16)
کاشکی فیلمای قوی تری بسازن که تاثیرش بیشتر باشه رو مخاطبایی که هیچی از این بیماری نمیدونن
به نظر من خیلی موضوع ام اس باز نشد که اطلاعات مخاطب بالا بره
 تشکر شده توسط : nazii , nahid , arezooo82 , sooorooosh
منم چون می دونستم این فیلم درباره ام اسه کنجکاو شدم ببینمش امروز دیدمش ای بدک نبود ولی خوبم نبود می تونست از این بهترم باشه.
زندگی یک اثر هنریست،نه یک مسئله ی ریاضی...
بهش فکر نکن،ازش لذت ببر...
 تشکر شده توسط : amirfarhag , هلما , آنا
من امروز بخشی از اونو دیدم

بنظر من هم ضعیف بود و میتونستن خیلی قوی تر بسازنش.

آرامش و همراه خوب در زندگی، همه ی ام اس نیست که.
تاثیری زیادی داره اما فکر نمیکنم با اون بهبودی صد در صد ایجاد بشه. و با فشار عصبی همه ی بیماران ام اس مثل تو فیلم به فلجی و ... بیوفتن( اونجایی که پاهاشو کشید و وارد ساختمانشون شد رو میگم).
این فیلم هم یه قشر از بیماران ام اس رو نشون داد.

یکی از دوستام که ده ساله ام اس داره انقدر سرپاس که بیرون کسی نمیفهمه بیماره. آخرهای فیلمو دید و گفت چه فیلم قشنگی بود کاش اونایی که دید بدی نسبت به ام اس دارن این فیلمو دیده باشن.

من دید مردم برام مهم نیست. هرکی هرچی دلش میخواد بگه. و این حرفم هزار و یک دلیل میتونه داشته باشه که اینجا مجال صحبتش نیست.
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : nahid
این فیلم درباره نگاه مردم به ام اس تاثیر بدی نداشت و بهتر از طلا و مس ام اس رو نشون داد آخر فیلم اسم دکتر نبوی رو هم دیدم که حتما مشاور فیلمنامه نویس بوده . در مورد نمایش ام اس چیز غیر واقعی به نمایش در نیومد. ولی فیلم خیلی ضعیف بود.از نظر داستان بهتر بود بیشتر روش کار میکردن .
این فیلم مختص ام اس نبود .
بازیگر نقش اول اسد بود که بعد از سربازی به جای باباش پستچی شد .
گلبهار حتی نقش دوم هم نداشت. بابای اسد نقشش پررنگ تر بود.
به نظر من فیلم،در درجه اول ،خدمات پست در روستا و نقش امانتداری و مردم داری پستچیان را نشان میداد.(که اسد قصه ما یه مدتی به خاطر نفع خودش در امانت خیانت کرد.) .
طبیعت روستا در فیلم خیلی دلپذیر بود ولی برای بیمار ام اس هوای پاک و طبیعت همانقدرخوبه که آرامش و دوری از زخم زبان و کنجکاوی مردم ، که معمولا در جایی که اطلاعات کمه ، بیمار بیشتر آزرده میشه ، این دختر معلوم نبود از کجا و چرا به روستا اومده بود .زمان فیلمی که هنوز نامه نوشتن رایجه باید 15 -20 سال پیش باشه که تلفن نبوده.هرچه به زمان عقب تر بریم اطلاعات مردم کمتر بوده.و در روستایی که دختران و زنان همه کار میکنن ، یه دختر که فقط بشینه نقاشی بکشه رو راحت نمیذارن .
تکلیف فیلم بین کمدی و جدی معلوم نبود.بیشتر کمدی بود تا جدی !
گلبهار اصلا کمک در کارهای خونه نمیکرد. من اگه جای اون بودم خجالت میکشیدم بیکار برای خودم نقاشی بکشم و عروسک بازی کنم برای بچه ها ، اونم تو خونه زنعموم ! میرفتم اقلا چند تا بشقاب می شستم ! یه ذره جارو میکردم ! اقلا یه کم سبری می کاشتم و سبزی می چیدم برای سر سفره ! درختا رو آب میدادم بابا یه کاری ... خونه مردم !واللا !confused
به خاطر حرف سروش ، منتظر دیدن یه دختر زشت بودم ! بابا این که بیچاره زشت نبود ! confusedconfused پسره که دماغش گنده تر بود !confused تازه نقش پسر جوون تازه از سربازی برگشته اصلا بهش نمی خورد !laughing3

چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : parastoo joon , arezooo82 , paeazan , neda.n , nazii , leili , sooorooosh , عمومهربان , چکاوک , parisa2011
من که این فیلم راندیدم که نظر بدم اما برای دیدنش انگیزه پیداکردم.
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

من نه دیدم.....نه میبینم.....نه خواهم دید....!
بعد از فیلم تحسین بر انگیزه طلا و مسconfusedconfusedconfusedکلا از هر چی فیلمه زده شدم.....
این فیلم باعث شد من 3 روز دستم بی حس بشه حوصله ندارم برم دوباره این گل بهاره چیه اینم ببینم 3روزم برا اون دپ بشم....
خودم میدونم چمه....خودم میدونم که ام اس هیچ کاری نمیتونه بکنه پس نیازی به این ندارم که بیان با فیلم ام اسو بهم معرفی کنن....
باقی مردمم هر چی دوس دارن فک کنن....برام مهم نیست...
مگه همه مدرک دانشگاهی و عالی دارن که بخوان درست حسابی راجع به بیمارای خاص نظر بدن؟
برام مهم نیست حرف و نظرات و عقاید مردم....
خودم میدونم که چیزیم نیست....نیازی به فیلم هم ندارم دپرسم کنه.......همین
زنـــــــــــــــــــــده ام با نفـــــــــــــــــــس تو...!
 تشکر شده توسط : nazii , arezooo82 , niloufar , sooorooosh
agreement2بانظر شيرين كاملا موافق هستم.agreement2
angryگندش بزنن اون فيلمه طلا و مس روangry2
sad از هرچي فيلم در مورد M.S هست بدم مياد.sad2
حدیث قدسی:
هر گاه عبدی گناه می کند قطعه ای از زمین که در آن محل این گناه را انجام داده است از خدا اجازه می خواهد بنده را در کام خود فرو ببرد و آن سقفی که روی سر آنهاست از سقف بناها یا آسمان است از خدا اذن می طلبند که بر سر آنان خراب شود .
اما خداوند متعال می گوید :
دست از بنده من بردارید و به او مهلت بدهید زیرا شما او را خلق نکرده اید اگر او را خلق کرده بودید به او رحم میکردید.
sad2
 تشکر شده توسط : nazii , reihane
منم فيلم رو ديدم....بد نبود ولي از نظر ساختار ضعيف بود ولي اينم باز خودش يه قدمه... يه پرش لازمه!wink2
هزار مرتبه بیماری از سلامت به
تو گر کنی قدمی رنجه بر عیادت من...
 تشکر شده توسط : nazii , paeazan , reihane
شایدم این یه نکته مثبت بود که سعی نکرد زیاد ام اس رو باز کنه و خیلی کم رنگ نشونش داد و از کنارش رد شد!!!!!!
 تشکر شده توسط : nazii , arezooo82 , niusha

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • 13
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سیمافیلم بیماری ام‌اس را معرفی می‌کند hamdam 14 10,453 2017/02/26, 09:39 PM
آخرین ارسال: .nazanin
  فیلم چند شاخه گل مریم-زوجی که دارای بیماری ام اس هستند paeazan 8 7,813 2014/12/08, 11:55 AM
آخرین ارسال: paeazan
  ام اسی ها دربرنامه ی تلویزیونی نازی ی 276 174,325 2013/07/12, 11:29 AM
آخرین ارسال: Sina
Video یک فیلم مستند در مورد ام.اس havaars 8 10,669 2013/04/01, 11:04 AM
آخرین ارسال: saeid
  بررسی بیماری ام اس در مستند با درد ها می رقصند aztab 17 11,021 2010/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: sara

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست