امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا جواب mri چند روز بعد میدن؟
سلام
رفتم mri کردم وقتی صدا زدن رفتم داخل ولی اصلا نپرسیدن اسمت چیه حالا نگرانم یه موقع جوابم با یکی دیگه جابجا بشه. تو عکسهای mri مغز عکس دندانها هم میافته یا نه؟ ؟ چون از روی عکس دندونا میتونم بفهمم mri کس دیگه نباشه.

چرا جوابش همان روز نمیدن؟؟؟ یعنی دکتر رادیولوجی همون لحظه بیماری رو تشخیص نمیتونه بده ؟

ضمنا دکتر برام brain mri نوشته بود ولی تو فرم رادیولوچی نوشته brain stem mri
یعنی فقط ساقه مغز. یعنی بقیه مغز بررسی نمیشه؟ ؟؟
کمتر از 10 دقیقه هم داخل تونل بودم. بدون تزریقم بود.
(2011/11/13, 03:20 PM)abc نوشته است: سلام
رفتم mri کردم وقتی صدا زدن رفتم داخل ولی اصلا نپرسیدن اسمت چیه حالا نگرانم یه موقع جوابم با یکی دیگه جابجا بشه. تو عکسهای mri مغز عکس دندانها هم میافته یا نه؟ ؟ چون از روی عکس دندونا میتونم بفهمم mri کس دیگه نباشه.

چرا جوابش همان روز نمیدن؟؟؟ یعنی دکتر رادیولوجی همون لحظه بیماری رو تشخیص نمیتونه بده ؟

عزیزم من اطلاع از این که چرا جواب رادیر میدهند ندارم فقط میدونم کار حسایسه بعدم باید پزشک اون مرکز جواب را ببینه.نمیگم احتمال خطانیست ولی کمه.بعدم صبر داشته باش وتوکلت بخدا باشه.براچی ام ار ای دادی؟
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : abc , A.Kh
(2011/11/13, 03:20 PM)abc نوشته است: سلام

سلام

نگران نباشید.
اول عرض کنم که مرکز تصویر برداری مث آتلیه نیست دکتر رادیولوژیست باید عکس رو ببینه و روی اون گزارش بنویسه.
در حقیقت دکتر مغز و اعصاب فقط به ریپورت احتیاج داره!

مرکز هم از روی اطلاعات دفترچه بیمه روی برگه های عکس اطلاعات رو وارد میکنه.
انشالا مشکلی نیست.
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : بهــار , abc , A.Kh
يعني عكس دندانها داخل عكس mri مغز نیست؟ چون یکی از دندونام روکش کردم از روی اون میشه فهمید
یعنی فقط ساقه مغز. یعنی بقیه مغز بررسی نمیشه؟ ؟ برای شما هم stem نوشته بود.

چون گزگز و خواب رفتن دست و پا داشتم mri کردم
سلام آواتار قيصر امين پور نيست ضد حاله چون حال ميكردم عليرضا جان
چرا جوابش دير مياد زير جواب mriمعذرت خواهي كردن كه دير شدهwink2agreement2
 تشکر شده توسط : Prime
در ضمن بیمه نیستم
(2011/11/13, 04:57 PM)abc نوشته است: يعني عكس دندانها داخل عكس mri مغز نیست؟ چون یکی از دندونام روکش کردم از روی اون میشه فهمید
یعنی فقط ساقه مغز. یعنی بقیه مغز بررسی نمیشه؟ ؟ برای شما هم stem نوشته بود.

چون گزگز و خواب رفتن دست و پا داشتم mri کردم

نه عکس دندونتون درش نیست. اسم و سن شما روی برگه های عکس نوشته میشه! اینقدر نگران گم شدن MRI نباشید که احتمالش با سقوط یک بالش از فضا برابره!

MRI تون هم همون مغز هست دکترا معمولا فارسی می نویسند نوع عکس برداری رو لاتین تعریف میکنن. چیز خاصی نیست.

بخاطر همین گزگزتون دکتر خواسته در تشخیصش نظر رادیولوژیست رو بدونه!

اگرم هیچ اسمی ازتون نپرسیدن و همین طوری از در رفتید تو و خوابیدید زیر دستگاه و بعد اومدید بیرون!؟ که دیگه من نظری ندارم.

(2011/11/13, 05:19 PM)meysam pishro نوشته است: سلام آواتار قيصر امين پور نيست ضد حاله چون حال ميكردم عليرضا جان
چرا جوابش دير مياد زير جواب mriمعذرت خواهي كردن كه دير شدهwink2agreement2

اینکه چرا دیر میاد بخاطر اینه که سرشون شلوغه و نمی رسن .
باید هر عکس توسط پزشک رادیولوژیست خونده بشه و نظرش بعنوان ریپورت عکس ضمیمه بشه. حالا بعضی جاها پلاک ها رو میشمارند و بعضی جا ها هم
با عکس های قبلی مقایسه میکنن یکم طول میکشه ولی نرمالش 2 روزه است.
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : abc , A.Kh
عکس دندون که خیلی کوچیکه همونطور که جناب Prime گفتن. agreement2
ولی ریپورت رو واسه بیمه رد می کنن ، شما چقدر هزینه دادین ؟ confused2

پزشک ها معمولا ریپورت رو نیگاه نمی کنن. ولی ممکنه خیلی از پزشکان هم ریپورت واسشون مهم باشه icon_question
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : abc , baran1390 , A.Kh
96تومان شد - آزاد
--------------------------
کل زمانی که داخل تونل بودم کمتر از 10 دقیقه بود ولی مثی که باید حدود 45 دقیقه طول بکشه! البته من کاملا بیحرکت بودم و تمام مدتی که داخل تونل بودم صدای تق تق و گاهی صدای یک بلندگوی خراب میومد. با وجودی که گوشی صداگیر رو گوشم بود بازم صداش خیلی بلند بود

یک مرحله از mri مغز طیف سنجی هست. که باید حدود 15 دقیقه زمان ببره ولی نمیدونم چرا برای من اینقدر کم زمان برد. کسی میدونه طیف سنجی چیه؟ شاید چون تزریق نداشتم طیف سنجی نداشته

(2011/11/14, 12:02 PM)abc نوشته است: 96تومان شد - آزاد
--------------------------
کل زمانی که داخل تونل بودم کمتر از 10 دقیقه بود ولی مثی که باید حدود 45 دقیقه طول بکشه! البته من کاملا بیحرکت بودم و تمام مدتی که داخل تونل بودم صدای تق تق و گاهی صدای یک بلندگوی خراب میومد. با وجودی که گوشی صداگیر رو گوشم بود بازم صداش خیلی بلند بود

یک مرحله از mri مغز طیف سنجی هست. که باید حدود 15 دقیقه زمان ببره ولی نمیدونم چرا برای من اینقدر کم زمان برد. کسی میدونه طیف سنجی چیه؟ شاید چون تزریق نداشتم طیف سنجی نداشته

اون گوشی را واسه این میزارن که در زمان گرفتن ام آر آی یک موسیقی چیزی پخش کنند که صدای دستگاه رو نشوید کلن. احتمالا یادشون رفته واسه شما روشنش کنند مثل ماله من laughing3
من چهار تا MRI داشتم یک ساعت طول کشید. بعد شما چطوری می خواستید 45 طول بکشه واسه 1 دونه MRI ؟ Huh
MRI از مغز و گردن با تزریق و بدون تزریق 1 ساعت و 15 دقیقه زمانش طول کشید.
طیف سنجی هم راستش نمی دونم چیه ، ولی یک چیزی که هست اینه که زیاد حساس نباشید به این مسائل .
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : abc

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جواب ام ار ای نینا 3 1,807 2021/11/29, 03:29 AM
آخرین ارسال: عروسهلندی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان