امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اکتووکس Actovex
سلام دوستان
امشب رفتم دكتر و بعد از سه سال دكتر گفت پلاكات بيشتر و بزرگ تر شده ، گفت ٦-٧ تا توي مغزه ولي گردن چيزي نيست
گفت بهتره دارو رو شروع كني برام آمپول آكتوكس نوشت
لطفا راهنماييم كنيد چون خيلي بهم ريخته ام
آكتوكس چه جور داروييه ؟ چجوري و كجا بايد تهيه كنم ؟ قيمتش چنده ؟ چكار كنم ؟
 تشکر شده توسط : مُنا_منتظر المهدی
سئوالتون رو منتقل کردم این تاپیک که فعلا هم معرفی اکتووکس و هم پرسش و پاسخه. چون کمتر کسی تو سایت نوشته که اکتووکس مصرف میکنه ، یه تاپیک بیشتر نداره. نمیدونم چرا دکترتون برای شما که میخواهین تازه شروع کنین ، اکتووکس تجویز کرده ؟ آخه مشابه سینووکس هست که بیشتر مصرف کننده داره و همیشه هم در دسترسه .
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : آنا , مُنا_منتظر المهدی
سلام

من تا آخر شهریور 94 ، اکتووکس تزریق می کردم ، البته به مدت 1 سال و 3 ماه .

چون من تزریق رو از اول تیر 93 شروع کردم

کلا برای من عوارض آنچنانی نداشت و فقط سردرد داشتم و تب ولرز ، که البته بعد از 9 ماه بدنم بهش عادت کرد و دیگه این عوارض رو هم نداشتم .

کلا آمپولی هست مثل سینووکس ( البته برای من ) و در رده ی آمپول هایی هست که بیشتر برای ام اس " عود کننده و فروکش کننده" و " پیشرونده ی ثانویه " تجویز میشه

باید ببینید این آمپول به بدنتون میسازه یا دارو های دیگه
 تشکر شده توسط : مُنا_منتظر المهدی
(2016/12/19, 06:47 PM)farhad omidvar نوشته است: سلام دوستان
امشب رفتم دكتر و بعد از سه سال دكتر گفت پلاكات بيشتر و بزرگ تر شده ، گفت ٦-٧ تا توي مغزه ولي گردن چيزي نيست
گفت بهتره دارو رو شروع كني برام آمپول آكتوكس نوشت
لطفا راهنماييم كنيد چون خيلي بهم ريخته ام
آكتوكس چه جور داروييه ؟ چجوري و كجا بايد تهيه كنم ؟ قيمتش چنده ؟ چكار كنم ؟
سلام من حدود دوسال و چند ماه از اکتووکس استفاده کردم
در کل که دارویی رونمیتونیم بگیم که صددرصد خوب یا بد هست چون روی بدن هر فرد تاثیر متفاوت داره
من خودم از آوونکس شروع کردم که حساسیت پوستی نشون داد بدنم و بعد تغییر دادن به اکتووکس و با اون مشکلی نداشتم
اصل داروی اکتووکس ساخته کشور آرژانتین هست ولی بسته بندی و بقیه کارهاش توی ایران انجام میشه
قیمتش معقوله نسبت به برخی آمپول ها و بسته به بیمتون از رایگان تا نزدیک 150 (که کم پیش میاد این قیمت)متغیره
روند تهیه ای که میگم در اصفهان اینه نمیدونم شهرهای دیگه هم همینطور هست یا نه
چه برای شروع و چه برای تعویض دارو اول پزشک ی نامه ی معرفی به کمیسیون بهتون میده
بعد از اون باید از کمیسیون پزشکی وقت بگیرید و در وقت تعیین شده با نامه و آخرین ام آر آی برید کمیسیون
بعد از تایید کمیسیون از روی همون برگه معرفی نامه که کامل شده الان، سه تا کپی میگیرید که اصلش پیش همون کمیسیون پزشکی میمونه ی نسخش به اداره بیمه ی نسخه به همون داروخونه ای که کمیسیون توی معرفی نامه انتخاب کردن( و البته با نظرخواهی از خودتون)و ی نسخه هم پیش خودتون میمونه که اگه در آینده احتیاج داشتید در اختیارتون باشه
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : مُنا_منتظر المهدی , mahsima.m

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست