امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دستگاه تزریق ربیف (رسیژن)
سلام دوستان . ایشالا که همگی سالم و مهمتر از اون دلتون خوش باشه . من 3 سال پیش که تزریق ربیف رو شروع کردم یه دستگاه بهم دادن به اسم ربیجکت . اون موقع میگفتن تعدادش محدوده و به همه نمیرسه . حالا نمیدونم راسته یا نه . به هر حال من یه بار بیشتر ازش استفاده نکردم . حالا هر کس که واسه تزریق مشکل داره یه پیام بده تا در اولین فرصت براش بفرسم.
فقط ازتون خواهش میکنم هر کس نمیتونه خودش تزریق کنه پیام بده
 تشکر شده توسط : pariya1361
سلام دوستان من هم این دستگاه رو دارم ولی چون پرستار مربوطش تشریف نیاوردن کار با دستگاه رو به من اموزش بدهندو من ناچارا بدون دستگاه تزریقام رو انجام میدم و تا حالا اصلا از دستگاه استفاده نکردم اگه کسی لازم داره من تقدیم میکنم
سلام به همه منم دستگاه تزریق بتافرون ورسیژن دارم دیگه استفاده نمی کنم افتاده تو انباری هر کس واقعا احتیاج داره پیام بده تقدیم کنم.البته به نظر من ترزیق بدون دستگاه خیلی بهتره چون دستگاه سوزن با ظرب وارد بدن میکنه ولی وقتی خودت تزریق میکنی بهتره .من وقتی بعد از سه تزریق بادستگاه برای اولین بار با دست تزریق کردم کلی گریه کردم که چرا من تو این چند سال به خودم زجر دادم.
خلاصه ما درخدمتیمwink2wink2
 تشکر شده توسط : سـاناز , نازلی , pariya1361
سلام به همه!! من با دستگاه ربیجکت تزریق می کنم برای من که خیلی بهتر از تزریق دستیه!! من سی دی آموزشی با دستگاهش رو دارم اگه کسی لازم داره می تونیم حق کپی رایتش نقض کنیم! بهترین کار! به نظرم همین که سوزنشو نمی بینی بهترین کاره!!
عذاب می کشم ولی عذاب من گناه نیست
وقتی شکنجه گر تویی،شکنجه اشتباه نیست
سلام من 1ساله کهربیف با دستگاه تزریق میکنم خیلیم راضیم البته ببنید که سوزن دستگاه باید روی 3 مثلث باشه من اوایل نمیدونستم ولی الان کشف کردم که خیلی هم بهتر شده
foodanddrink به سلامتی اونایی که امیدو تو زندگی از دست ندادن ! نوش
منم ربیف رو بادستگاه میزنم یه بار اومدم بدون دستگاه تزریق کنم نتونستم نمی دونم چرا؟ در هر صورت من با دستگاه راحتم البته بجز کبودی هایی که برام به جا میزاره
صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود، میوه نمی دهند.
 تشکر شده توسط : نازلی , pariya1361

.jpg   rebiject2_01.jpg (اندازه: 160.09 KB / تعداد دفعات دریافت: 43) این دستگاه تزریق ربیف{رسیژن }هست
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : reach usa , pariya1361
(2012/02/20, 11:09 AM)mzjoon نوشته است: سلام من 1ساله کهربیف با دستگاه تزریق میکنم خیلیم راضیم البته ببنید که سوزن دستگاه باید روی 3 مثلث باشه من اوایل نمیدونستم ولی الان کشف کردم که خیلی هم بهتر شده
سلام
دوست عزیز اگر سر دستگاه را درست به سمت چپ چرخوانده باشید عمق تزریق از ۱ مثلث به سمت ۳ مثلث بیشتر می شه ولی شما اشتباه به سمت راست (اشتباهی که انجام داده ایدHuh ) چرخوانده باشید عمق دستگاه از ۳ به ۱ کمتر می شه
البته من ربیف ایتالیایی می زنم و این شمارها دکتر لطفی آن موقع که ایران بود بیشتر در مورد استفاده از ربیف اصلی در اختیارم گذاشتن که به این شمارها تماس گرفتم و دو جلسه حضوری رایگان به من اموزش دادن در مورد ربیف ایرانی (رسیژن ) نمی دانم این شماره به کارتون می یاد یا نه

برای اطلاعات بیشتر
۸۸۸۸۷۰۴۵-۷ ۰۲۱
۲۲۲۲۴۳۷۵ ۰۲۱
۲۲۲۲۲۶۸۰ ۰۲۱
از روز های شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۳ تماس بگیرید
انشاالله موفق و سر بلند باشید
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
مگه وقتی خودمون تزریق می کنیم چه مشکلی وجود داره!؟ آخه تزریقش که اصلا کار سختی نیست. یه کم خود کفا باشیم و این دردسرها رو برای خودمون درست نکنیم!
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
(2013/02/10, 06:50 PM)الی کوچولو نوشته است: مگه وقتی خودمون تزریق می کنیم چه مشکلی وجود داره!؟ آخه تزریقش که اصلا کار سختی نیست. یه کم خود کفا باشیم و این دردسرها رو برای خودمون درست نکنیم!
موقعی که یک سری خدمات در اختیار آدم می زارند اگه آدم استفاده نکنه کفر نعمت کرده party0048.gif
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تامین هزینه داروی ربیف brocade64 0 1,599 2018/09/27, 10:42 AM
آخرین ارسال: brocade64
  دوره مصرف ربیف hyd69hyd 5 5,395 2018/01/14, 01:49 PM
آخرین ارسال: mysis
  اثربخشی وعوارض تزریق ربيف omid882 154 124,820 2017/11/25, 03:42 PM
آخرین ارسال: َAngien
  اثربخشی وعوارض تزریق رسیژن شبانی 92 63,672 2017/10/02, 07:41 AM
آخرین ارسال: Olive58
Star تزریق ربیف را باید در چه بخش هایی از بدن انجام داد؟ naazanin 15 19,826 2017/08/03, 07:55 AM
آخرین ارسال: hessam
  تقاضای کاهش قیمت ربیف hessam 98 69,824 2017/02/21, 11:32 PM
آخرین ارسال: hyd69hyd
  برنامه هفتگی و زمان مناسب تزریق ربیف PAYA 6 6,151 2016/11/24, 12:57 PM
آخرین ارسال: atkh
  تولید رسیژن در ترکیه با لیسانس سیناژن saffari_mo 6 7,137 2016/07/17, 10:04 PM
آخرین ارسال: Roxana.sm
  تزریق رسیژن شهرزاد 73 47,356 2016/05/05, 11:14 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
  تفاوت ربیف و رسیژن salman121 128 118,764 2015/09/13, 05:39 PM
آخرین ارسال: یاسی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: