•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 21
  • 22
  • 23(current)
  • 24
  • 25
  • ...
  • 27
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پالس تراپی وعوارض کورتون
سلام عزیزم
اول اینکه باید به دکترت اعتماد کنی دکترتم خوبه...
بعد درباره عوارض 3 روز پالس گرفتن خوب خوبه عوارضش کمتر از دوره 5 روزه هست و من کلا نمی فهمم اینو که بچه ها از عوارضش می ترسن برا چیه؟ بین بد و بدتر باید انتخاب بشه دیگه درسته ؟
اینم بگم زندگی هم عوارض دارهconfused
و آخر اینکه من برای علائم بالینی همیشه پالس گرفتم نه بر اساس ام آر ایم البته تجربه منه
 تشکر شده توسط : M.E.Y
سلام دوستان من ۵ پالس کورتون زدم از وقتی آخریو زدم دندونام زرد شده حتی جرم گرفته منی که حسابی مراقب دندوناممو مسواکم همیشه براس!!سوال من این که این عوارض کورتون؟چجوری رفع میشه؟؟؟؟؟؟
سلام
نه.....
ربطی نداره به کورتون چارشم جرم گیری
(2010/11/15, 12:25 AM)sepinoud نوشته است: من نمی دونم این کورتون چیه که مثله نقل و نبات تجویزش می کنن من اینقدر از کورتون بدم میاد که سه چهار سال از ترس اینکه دویاره پالس تراپی برام تجویز کنن سراغ دکتر های مغز و اعصاب نرفتم.. ولی باز آخر مجبور شدم امسال برم بنظرم خیلی هم این کورتون تاثیر گذار نبود فقط دستام قبل از کورتون یه مدل گز گز میشد حالا یه ورژن دیگه شده . خرجشم زیاده آخه آدم هر روز باید بره یه عالمه لباس بخره من که دیگه لباسامم بهم کوچیک شده!جالب اینه که اونایی هم که امروز می خری فردا بهت کوچیک میشه.. اینقدر که این کورتون رو اعصابمه مریضیم ناراحتم نمی کنه.... آدم عین خرس میشه دور از جون...هیچ کاریشم نمیشه کرد با این که الان یه ماهه کورتونم تموم شده هرچقدر ورزش کردم رژیم گرقتن دریغ از 1 گرم....خواهشمند است از شما بزرگواران اگر کسی راهی اینجا می داند اعم از گیاهی شیمیایی دعایی جادویی به منم بگه باشد که از شر این تورم خلاص شوم ..آمین

سلام عزیزم من وگنر دارم دوسال دارم ریتوکسی مب و پالس میزنم و روزی ۱۲ تا کورتون ولی با این حال با طناب و رژیم بخار پز ۲۸ کیلو کم کردمagreement2
 تشکر شده توسط : mj.ny-luise , elham 66
سلام
کورتون برای من دردهای شدید تو گردن و پشتم شونه هام داشت حالتی مثل سرما خوردگی تو گلوم هم داشتم من دگزامتازون میزدم خیلی اذیت میشم با کورتون
البته پالس تراپی بیمارستان این عوارضو داشت305320_JC_thinking
 تشکر شده توسط : elham 66
سلام
من بعداز چهارسال يه پالس خیلی ضعیف گرفتم اوضاعم از اوني که بود خیلی بدتر شده هر چی عوارض دلتون بخواد، تپش قلب معده درد بی حالی سستی، حتی نميتونم سر پا وايسم ديگه توبه میکنم اگه کورتون بگیرم حتی اگه بمیرم، اعصاب که نگوووووو داغونه داغون یعنی کسی نميتونه یک کلمه حرف بزنه بهم angryواقعا من از پالس هیچ تاثیر مثبتی ندیدم
 تشکر شده توسط : elham 66
من دو هفته پیش ۳ روز پالس گرفتم. این بار دکترم گفت حتما کورتون خارجی بزنم. نسبت به دفعات قبل که ایرانی میزدم خیلی بهتر بود؛ هم عوارضش کمتر بود و هم زودتر تاثیر گذاشت
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : samiramiss
کورتن خارجی رو باید به بیمارستان بگیم بزنه ؟؟؟؟؟
یا خودمون باید بخریم ؟!!!
من پالس اولی ام پلیز هلپ
آنچه مرا نکشد، نیرومندترم میسازد.
این را در مدرسه ی جنگِ زندگی آموخته ام...
(2018/08/22, 12:05 PM)samiramiss نوشته است: کورتن خارجی رو باید به بیمارستان بگیم بزنه ؟؟؟؟؟
من پالس اولی ام پلیز هلپ
نه باید دکتر برات بنویسه توی دفترچه و از داروخانه بگیری
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : samiramiss
(2018/08/22, 12:55 PM)الی کوچولو نوشته است:
(2018/08/22, 12:05 PM)samiramiss نوشته است: کورتن خارجی رو باید به بیمارستان بگیم بزنه ؟؟؟؟؟
من پالس اولی ام پلیز هلپ
نه باید دکتر برات بنویسه توی دفترچه و از داروخانه بگیری

همون روز که بیمارستان وقت داده دیگه، یعنی خودشون بگیم نمی نویسن؟؟؟
دکتر صبح شنبه از کجا پیدا کنم ؟؟!!!! 305320_JC_thinking
آنچه مرا نکشد، نیرومندترم میسازد.
این را در مدرسه ی جنگِ زندگی آموخته ام...

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 21
  • 22
  • 23(current)
  • 24
  • 25
  • ...
  • 27
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بستری شدن در بیمارستان(پالس) voodoo 61 58,483 2023/07/12, 05:36 PM
آخرین ارسال: mahdiye.
  پالس كورتون و سرعت عمل مغز yaro 68 69,713 2019/12/04, 10:06 AM
آخرین ارسال: GASEM
  چگونه از پزشکتان در زمان نیاز به پالس و حمله ms وقت ملاقات گرفتین hessam 6 4,481 2018/06/17, 12:50 PM
آخرین ارسال: nahid
  دلیل تزریق کورتون هنگام تغییر دارو haniehh 8 4,399 2018/05/15, 07:09 PM
آخرین ارسال: الی کوچولو
  شرح حال يك حمله كه منجر به بستري شدن شما وگرفتن پالس تراپي شده است عمومهربان 64 45,711 2017/09/02, 08:36 PM
آخرین ارسال: i_sh
  پالس تراپی در منزل parastoo joon 44 41,404 2016/02/19, 01:14 PM
آخرین ارسال: atlasweb
  شناخت عوارض کورتون ونکات لازم در زمان مصرف hamid 11 16,346 2015/06/28, 07:04 PM
آخرین ارسال: glassheart

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان