•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 16
  • 17
  • 18(current)
  • 19
  • 20
  • ...
  • 27
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پالس تراپی وعوارض کورتون
من دیروز پالس سومموگرفتم وتمام یکمی بهترم لکه سفیدی که توچشمم بود رفت ولی امروز انگاریکم دیدم مه الوده ایا طبیعیه وازعوارض کروتنه? یاحمله جدیده? Huh

نفس تنگی هم دارمangry3
من یه بار کورتن زدم چهار روز بود. تمام صورتم شد جوشangry3angry3angry3هنوزم بعد چندسال جای بعضیاش هستrolleyesrolleyesصدامم دورگه شدconfusedconfused
به اندوه خود لبخند بزن...
(2015/05/23, 11:45 AM)tinookhe نوشته است: من دیروز پالس سومموگرفتم وتمام یکمی بهترم لکه سفیدی که توچشمم بود رفت ولی امروز انگاریکم دیدم مه الوده ایا طبیعیه وازعوارض کروتنه? یاحمله جدیده? Huh

نفس تنگی هم دارمangry3

بعد از پالس ديد مه آلود، جورى كه انگار جلوى چشم يه لايه كدر هست، طبيعيه و به مرور بر طرف ميشه.
 تشکر شده توسط : tinookhe , samiramiss
بعد از سه سال كورتن تراپي داغونم اشتباه كردم بهمن و سينا نخوابي م اينجا هر روز اشتباه زدن ... مجبورم يه روز اضافه تر بمونم گفتم بيان خونم .... يعني راه رفتنم خوب مي شه ؟!؟ دكترم بعد بتافرون و فينگوليمود حالا مي گه تايسابري
يعني چي ميشه ؟!؟
هيحكي درك نمي كنه حالم و مادر پدرم كه رفتن دوستامم فقط فكر خودشونن مي خوام تنها باشم چي مي شه خوب مي شم ؟!؟
تایسبری خیلی خوبه مطمعن باش بعدچندبارتزریق اثرشومیبینی
من ام اس دارم اماام اس مرانداردShy
(2015/07/16, 09:37 AM)negar_negar92 نوشته است: بعد از سه سال كورتن تراپي داغونم اشتباه كردم بهمن و سينا نخوابي م اينجا هر روز اشتباه زدن ... مجبورم يه روز اضافه تر بمونم گفتم بيان خونم .... يعني راه رفتنم خوب مي شه ؟!؟ دكترم بعد بتافرون و فينگوليمود حالا مي گه تايسابري
يعني چي ميشه ؟!؟
هيحكي درك نمي كنه حالم و مادر پدرم كه رفتن دوستامم فقط فكر خودشونن مي خوام تنها باشم چي مي شه خوب مي شم ؟!؟
سلام نگار جان تایسبری موضوع این تاپیک نبست اما اثر بالایی داره به پزشکت اعتماد کن و با توکل بر خدا شروع کن مطمعن باش نتیجه میگیری
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : tinookhe
Sad 
سلام. لطفا بهم کمک کنید.sad2
همسرم دو روزه که اولین پالس تراپی شو رو در بیمارستان تموم کرده.، 4 روز در بیمارستان بستری بود و کورتن دریافت می کرد.
تازه تشخیص ام اس براش داده شدهsad2sad2
خواهش می کنم اگه کسی بیدار هست بهم کمک کنه. دیروز که از بیمارستان اومده بود عالی بود و مراعات غذایی رو هم انجام میده ( نخوردن نمک و شیرینی و خوردن موز ، هندوانه و... ) اما الان داره تو تب میسوزه sad2sad2sad2sad2
چیکار کنم؟ یه کدوئین دادم خورد و دوباره خوابید اما تنش آتیشه. میگه درد ندارم فقط تبه.
آیا این از عوارض کورتن ؟ تاحالا کسی براش پیش اومده؟ دکتر هم نمیاد بریمConfused
ممنون میشم راهنماییم کنید.[/size]
دردم از یار است و درمان نیز هم...
 تشکر شده توسط : Parla , طاهره.
(2015/07/27, 01:05 AM)shabahang نوشته است: سلام. لطفا بهم کمک کنید.sad2
همسرم دو روزه که اولین پالس تراپی شو رو در بیمارستان تموم کرده.، 4 روز در بیمارستان بستری بود و کورتن دریافت می کرد.
تازه تشخیص ام اس براش داده شدهsad2sad2
خواهش می کنم اگه کسی بیدار هست بهم کمک کنه. دیروز که از بیمارستان اومده بود عالی بود و مراعات غذایی رو هم انجام میده ( نخوردن نمک و شیرینی و خوردن موز ، هندوانه و... ) اما الان داره تو تب میسوزه sad2sad2sad2sad2
چیکار کنم؟ یه کدوئین دادم خورد و دوباره خوابید اما تنش آتیشه. میگه درد ندارم فقط تبه.
آیا این از عوارض کورتن ؟ تاحالا کسی براش پیش اومده؟ دکتر هم نمیاد بریمConfused
ممنون میشم راهنماییم کنید.[/size]
سلام
من تجربه پالس ندارم، ولی آمپولشو زدم
همچین عوارضی رو تجربه کردم(یکم خفیف تر) بعد چند روز خوب میشه
امیدوارم بقیه دوستان بیان تجربه شون رو بگن
 تشکر شده توسط : shabahang , طاهره.
دوست عزيز من زمانى كه پالس گرفتم اين حالت رو تجربه نكردم. به نظرم بريد دكتر تا خيالتون راحت بشه.
 تشکر شده توسط : shabahang , طاهره.
(2015/07/27, 01:41 AM)یه غریبه نوشته است: دوست عزيز من زمانى كه پالس گرفتم اين حالت رو تجربه نكردم. به نظرم بريد دكتر تا خيالتون راحت بشه.

بخاطر توجه تون بینهایت متشکرم.
متاسفانه دکتر نمیاد sad2 چایی دارچین هم واسش درست کردم نخورد ، میترسه چیزی بخوره دچار تهوع شهSad
نمیدونم چیکار کنم. دلم نمیاد مخالف میلش کاری کنم. angry3angry3
ایکاش من بجاش مریض می شدم . sad2sad2
دردم از یار است و درمان نیز هم...
 تشکر شده توسط : طاهره.

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 16
  • 17
  • 18(current)
  • 19
  • 20
  • ...
  • 27
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بستری شدن در بیمارستان(پالس) voodoo 61 58,758 2023/07/12, 05:36 PM
آخرین ارسال: mahdiye.
  پالس كورتون و سرعت عمل مغز yaro 68 70,018 2019/12/04, 10:06 AM
آخرین ارسال: GASEM
  چگونه از پزشکتان در زمان نیاز به پالس و حمله ms وقت ملاقات گرفتین hessam 6 4,529 2018/06/17, 12:50 PM
آخرین ارسال: nahid
  دلیل تزریق کورتون هنگام تغییر دارو haniehh 8 4,447 2018/05/15, 07:09 PM
آخرین ارسال: الی کوچولو
  شرح حال يك حمله كه منجر به بستري شدن شما وگرفتن پالس تراپي شده است عمومهربان 64 45,889 2017/09/02, 08:36 PM
آخرین ارسال: i_sh
  پالس تراپی در منزل parastoo joon 44 41,620 2016/02/19, 01:14 PM
آخرین ارسال: atlasweb
  شناخت عوارض کورتون ونکات لازم در زمان مصرف hamid 11 16,440 2015/06/28, 07:04 PM
آخرین ارسال: glassheart

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
3 مهمان