•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • ...
  • 27
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پالس تراپی وعوارض کورتون
آره گیتی جان . منم هر وقت پالس تراپی میکنم یه ذره اعصابم بهم میریزه که با پزشکم مشورت کردم گفت چیز عادیه اثرات کورتونه . در مورد جوش من فقط تا یه هفته بعد از کورتون جوشای قرمز میریزم و بعدش میره پفیه صورتم بعد یه هفته از بین میره . اثرات جوش دلیلش اینه که کورتون هورمونای بدنو تحریک میکنه برای این جوش درمیاریم
کلا کورتون بعد از سه هفته بعد از تزریق ام.اس رو بهتر میکنه .

من تا یه هفته اول بهد از کورتون چشمام بدتر دوبینی میگیره ولی دو سه هفته بعدش خوب میشه

برای معده دکترم رانیتیدین تجویز میکنه
همه اینا عادی هستن سخت نگیر
بیخیال باباRolleyes
از ديروز بياموز، براي امروز زندگي كن و به فردا اميد داشته باش
 تشکر شده توسط : spring , eglantine
وقتی بیماریم تشخیص داده شد ، تو مدت 6 روز ،روزی 2 تا کورتون می زدم یعنی 12 تا کورتونsad

تازه داشتم به اندام دلخواهم می رسیدم ..... بعد از کورتون چاق شدم .....angry3angry3 ( البته یه مدت بعد بهتر شدم )

یه حالت های افسردگی هم پیدا کردم

3حالا روزه دست راستم بی حس شده کمی هم دست چپم و پام ....

احتمالا یه حمله باشه .....

داشتم فکر می کردم خیلی به دکتر علائمم رو نگم که کورتون نده ....
دوستان به نظرتون به دکتر چی بگم که هم مشکلم رو گفته باشم هم نگفته باشم happy0065.gifhappy0065.gifکه کارم به کورتون نکشه icon_biggrin ......؟؟؟؟؟؟؟
چترها را باید بست
زیر باران باید رفت
فکر را خاطره را زیر باران باید برد
 تشکر شده توسط : eglantine , لاله وحشی
خب هانیا جان اگه به کورتون احتیاج داشته باشیم دیگه عوارضش اهمیت نداره . واقعیت اینه که عوارض کورتون گذراست . افسردگیش عصبیتش بی جون کردنش همه بعد یه دوره ای خوب میشه اما خدایی نکرده اگه حمله خوب نشه ، یه عمر خودت رو سرزنش می کنی . ضمن اینکه الزاما برای همه حمله ها دکترا کورتون نمیدن . اضافه وزنم واقعیتش یه بخشیش برا اشتهای افسار گسیخته زمان کورتونه که قابل کنترله confused یه بخشیش هم پفه که رفته رفته بر طرف میشه . فوقش ورزش می کنی لاغر میشی . پس بی هیچ پرده پوشی همه علائمت رو به دکتر توضیح بده به نظرم .
در ضمن برای اینکه از عوارض وزنی کورتون کم کنی تا می تونی نمک کم بخور
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : rezami , hania
ای بابا این چه کاریه ، التهاب باید سرکوب بشه...عوارض کورتن گذارست ولی اگه التهاب ها سرکوب نشه خدای نکرده ممکنه قابل برگشت نباشه و مشکل برات ایجاد کنه
کورتن چاقی کاذب میاره اگه پرخوری نکنی بعد از چند ماه به وزن سابقت برمیگردی
"یک راند دیگر مبارزه کن"
وقتی پاهایت چنان خسته اند که بزور راه میروی...
 تشکر شده توسط : rezami , hania
اگه سر شدنا از 3 روز بیشتر شده به پزشکت مشکلاتتو بگو هر چی صلاحت باشه برات تجویز میکنه . مگه کورتون چیه . سر دو سه هفته همه عوارضش از بین میره .
از ديروز بياموز، براي امروز زندگي كن و به فردا اميد داشته باش
 تشکر شده توسط : ahya , hania
من دانشجوی رشته ی پزشکی هستم .... باید به صورت فعال سر کلاسا حضور داشته باشم .... مجبورم زیاد درس بخونم ..... خستگی و افسردگی کورتون روی من خیلی مشخصه .... می دونم اگه کورتون بزنم رو درسم تاثیر منفی می ذاره ....Confused

اما حرفای همتون منطقیه Shy
وقتی به خاطر بی حسی دستم نتونم توی کلاس حتی یادداشت برداری کنم هم ، افسردگیش کمتر از کورتون نیست....angry3

مرسی که راهنماییم کردید ....

حتما به دکتر کامل توضیح خواهم داد ....

خوشحالم دوستای خوبی مثل شماها دارم ....icon_questionicon_questionicon_question
چترها را باید بست
زیر باران باید رفت
فکر را خاطره را زیر باران باید برد
 تشکر شده توسط : neda.n , rezami , kiana
سلام به نظرتون پالس تراپی خیلی ضرر داره لامصب هردفه ازپالس تراپی اومدم تا7.8ماه توپ توپ بودم حالاشماچی میگین خیلی ضررداره؟
وقتشه جونم قدم بزاری توخونم
قهوموباعشق بریزی توی فنجونم******
(2013/10/29, 02:51 PM)راز(Reihane) نوشته است: سلام به نظرتون پالس تراپی خیلی ضرر داره لامصب هردفه ازپالس تراپی اومدم تا7.8ماه توپ توپ بودم حالاشماچی میگین خیلی ضررداره؟

دوست من نگران عوارض دارو نباش ,ما که دوست نداریم مثلا پالس تراپی کنیم,مجبوریم پس حرفی توش نیست.کی از 1 دقیقه دیگه خودش خبر داره,پس خوش باش,غصه این چیزاروهم نخور,فقط سعی کن تغذیه ات مناسب باشه کلسیم و پتاسیم مصرف کنی در کنارش ورزش منظمی هم داشته باش که شنا و پیاده روی توصیه میشه.
موفق باشی و سلامت
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : zhilaps
تنها ضررش اینه که مثل توپ میشی
چیزهای دیگه بماند.من تازه وزن سری اول رو کم کرده بودم الان از فردا هم برای این سری
باید تلاش کنم
ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﻗﻀﺎﻭﺕ ﻧﮑﻦ ﭼﻮﻥ ﻣﺘﻔﺎﻭﺕ ﺍﺯ ﺗﻮ ﮔﻨﺎﻩ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ ...
 تشکر شده توسط : mahdiye1989
میگم کورتون فقط برا زمانی که حمله تازه س، یعنی تازه حمله دست داده فقط مورد استفاده س؟
اگه مثلا یکسال از حمله بگذره و آثار اون حمله موندگار شده باشه آیا بازم کورتون جواب میده؟
بعدش اینکه یکسال پیش و حتی همین امسال هیچ گونه پالس کورتونی نداشتم.
یعنی در کل تا حالا اصلا کورتون تراپی نشدم. به علت یه سری عفونتای داخلی تا حالا از گرفتن کورتون منع شدم
خواستم بدونم اگه مثلا الان بخوام کورتون بگیرم، هم با توجه به اینکه عوارض حمله م از یکسال پیش مونده و هم اینکه اول بارم هست اگه بخوام کورتون بگیرم چی میشه؟ جواب میده؟
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : رامنا , samiramiss

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • ...
  • 27
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بستری شدن در بیمارستان(پالس) voodoo 61 58,769 2023/07/12, 05:36 PM
آخرین ارسال: mahdiye.
  پالس كورتون و سرعت عمل مغز yaro 68 70,028 2019/12/04, 10:06 AM
آخرین ارسال: GASEM
  چگونه از پزشکتان در زمان نیاز به پالس و حمله ms وقت ملاقات گرفتین hessam 6 4,533 2018/06/17, 12:50 PM
آخرین ارسال: nahid
  دلیل تزریق کورتون هنگام تغییر دارو haniehh 8 4,451 2018/05/15, 07:09 PM
آخرین ارسال: الی کوچولو
  شرح حال يك حمله كه منجر به بستري شدن شما وگرفتن پالس تراپي شده است عمومهربان 64 45,901 2017/09/02, 08:36 PM
آخرین ارسال: i_sh
  پالس تراپی در منزل parastoo joon 44 41,632 2016/02/19, 01:14 PM
آخرین ارسال: atlasweb
  شناخت عوارض کورتون ونکات لازم در زمان مصرف hamid 11 16,443 2015/06/28, 07:04 PM
آخرین ارسال: glassheart

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست