•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قطع داروهای ام اس قبل از بارداری
از داروهایی که برای بارداری منعی نداره لابد کوپامر میخواد بده ،زیر جلدی .
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : mahsa24 , طاهره.
سلام به همه، من چندروزه پیش که پیش دکترم رفته بودم میگفت میتونم واسه بارداری داروموکه سینووکسه تاوقتی که متوجه شدم باردارم استفاده کنم وبعدش قطع کنمش میگفت خیلیابودن که داشتن داروشونواستفاده میکردن وبعدش فهمیدن وبچه هاشون هم سالم بوده حالامن خیلی دودلم نمیدونم چیکارکنم آخه میگن که 3ماه قبل بارداری بایددارو رواستفاده نکنی،میخواستم ببینم آیا کسی از دوستان بوده که بامصرف همزمان سینووکس باردارشده باشه یا نه؟
 تشکر شده توسط : طاهره.
من نشنیدم تا بحال دکتری این حرفو بزنه
اخه وقتی بفهمی که بارداری که جنین یکماهشه
یعنی یکماه در حین بارداری استفاده کردی
به نظر من این ریسک نکن
کدوم از ماها از نوزادی ام اس داشتیم که بچه مون بخواد داشته باشه
خب بگو کوپامر برات بنویسه اگه قصد بارداری داری
خیالتم راحت باشه
یا حداقل با چندتا پزشک دیگه مشورت کن
ممنون طاهره جان حرفاتوقبول دارم ، آخه دکترم خیلی قاطع حرف میزد. حتمابادکترای دیگه هم مشورت میکنم واقعابرام مهمه که یه تصمیم درست بگیرم! راستی داروی کوپامرتازمانی که باردارشی میتونی استفاده کنی وضرری نداره؟
خواهش میکنم
کوپامر در حین بارداری هم ضرر نداره
سلام من 1ماهه فهمیدم ام اس دارم.دکتر گفت باید ربیف تزریق کنم.اما من 1کوچولو 1ساله دارم.کسی هست که اوضاع و احوالش مثل من باشه؟اگه هست چکار کردن؟ خطر نداره آمپول نزنم وبه دخترم شیر بدم؟
 تشکر شده توسط : niloofary , silent
سلام دوست عزيز. از دكترتون در مورد اثر دارو روى شير تون بپرسيد. دكتر بهترين منبع اطلاعاتيه.
 تشکر شده توسط : hadisss , آنا , niloofary , glassheart , silent
(2016/09/28, 11:16 PM)ناناز بابا نوشته است: سلام من 1ماهه فهمیدم ام اس دارم.دکتر گفت باید ربیف تزریق کنم.اما من 1کوچولو 1ساله دارم.کسی هست که اوضاع و احوالش مثل من باشه؟اگه هست چکار کردن؟ خطر نداره آمپول نزنم وبه دخترم شیر بدم؟
دوست عزیز هستن دوستانی که دارو مصرف نمیکنن و تزریق میکنن
همچنین هستن کسانی که دارو مصرف میکنن و به کوچولوهاشون
شیر خشک میدهند شما باید از پزشکتون بپرسید که ایشون بگن باید کدوم راه رو پیش بگیرید
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : silent
(2016/09/28, 11:16 PM)ناناز بابا نوشته است: سلام من 1ماهه فهمیدم ام اس دارم.دکتر گفت باید ربیف تزریق کنم.اما من 1کوچولو 1ساله دارم.کسی هست که اوضاع و احوالش مثل من باشه؟اگه هست چکار کردن؟ خطر نداره آمپول نزنم وبه دخترم شیر بدم؟

دوست عزیز با توجه به این که اول بیماریت هست و دکتر گفته که باید تزریق کنی مجبوری شیردهی رو قطع کنی.
ولی بازهم با دکترت مشورت کن
راستش من یکم میترسم چون نمیدونم دکتر کی اجازه بارداری بهم میده من بچه خیلی دوست دارم ولی هنوز خودمونمیتونم جمع کنم اونوقت بیام بچه جمع کنم خداکنه زودترخوب شم
وقتشه جونم قدم بزاری توخونم
قهوموباعشق بریزی توی فنجونم******
 تشکر شده توسط : آنا

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آیا بارداری و زایمان باعث تشدید ام اس می شود ؟ ( تجربه شما چیست؟) pic 52 42,287 2023/07/22, 11:57 PM
آخرین ارسال: بهار۱۳۷۰
  دوران بارداری و زایمان برای افراد مبتلا به ام اس sooorooosh 43 34,536 2021/06/17, 10:34 PM
آخرین ارسال: mahbub
  داروهای مورد استفاده در دوران شیردهی m.a 4 4,704 2018/03/11, 02:17 PM
آخرین ارسال: Roza. A
  نکات قابل توجه درباره بارداری و ام اس sara 65 48,574 2016/01/11, 09:27 AM
آخرین ارسال: niloofary
  احساس خستگی و بارداری RoOo$aAa 3 3,459 2014/10/08, 02:55 PM
آخرین ارسال: farane

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان