امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دويدن با پاي برهنه ( Barefoot ) ، مفيدتر از دويدن با کفش است
خوب ساز کفش باشه که فایده نداره ، داره ؟ confused2 باز میشه یک شماره بزرگتر که . sad2
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : Saina

نه ، کفش رو کوچیکتر میکنه

بری داروخانه سایز پا و کفشتو بگی خودش می فهمه

راستی تو این چند وقته حرکت ناگهانی یاضربه مثل افتادن از پشت رو نداشتی ؟
روزگارا ، تو اگر سخت بمن میگیری ! باخبر باش که پژمردن من آسان نیست . . . !
نه کلن من مشکلم فقط تو دید هست ، یعنی روی هم رفته مشکل حرکتی نداشتم.
اینی هم که می فرمایید نفهمیدم یعنی چی ؟ confused2
 تشکر شده توسط : Saina

منظورم از حرکت ناگهانی یک حرکت سریع هستش ، مثلا یه چرخش سریع یا پرش . چون این حرکات سریع و ناگهانی هم میتونه باعث کمر درد شه عزیزم
 تشکر شده توسط : TootFarangi
نه والا تا حالا نداشتم اینطوری نشدم confused2 فقط مشکلم گفتن اینه که تشکم هم پنبه ای هست میگن طبی بخر منم که فقیرم laughing3 یکی اون یکی هم من خودم به کفشام مشکوکم البته مجبوری بزرگتر می خرم حتی گاهی میرم تو کفاشی که کفش بچه میفروشن از اونجا کفش می خرم ولی خوب بیشتر موارد به نظرم مربوط به کفشامه چون خیلی پیاده روی می کنم. میدوم و کلن تحرکم زیاده.
فقط تو اتوبوس نمیتونم بایستم اتوبوس و مترو فرق نداره جا نداشته باشه بشینم سوار نمیشم. همش هم تقصیر ... بود. به ام اس هم ربطی نداشت چون قبلش خوب بودم.
یک مدت هم با دمپایی راه می رفتم تو کوچه و خیابون کلن مشکل دار شدم حسابی اونم دلیل داشت چون پام داغ میشد که به خاطرش کورتون گرفتم حالا بهترم واسه همین رفتم سراغ کفش های ورزشیم.
عکس این کفش جدیدم رو بزارم نظر بدید ؟ نظر کارشناسی ورزشی شایس اینم خوب نیست confused2 البته دو بار بیشتر نپوشیدمش. میگم که این یکی هم باهاش راه میرم و می دوم مشکلی ندارم فقط پام رو زخم میکنه confused

حالا کفی طبی رو هم امتحان کن عزیزم

کجای پات رو زخم میکنه ؟
(2011/10/13, 07:26 PM)Milo نوشته است: 35 smiling

آخ جون یه هم درد پیدا کردم. منم مشکل شما رو دارم کفش اندازه پام پیدا نمی کنم. یه بار وسط چهارراه نزدیک بود کفشم جا بمونهlaughing3
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
(2011/10/13, 10:06 PM)Saina نوشته است: حالا کفی طبی رو هم امتحان کن عزیزم

کجای پات رو زخم میکنه ؟

قوزک پام smiling

(2011/10/13, 10:11 PM)MFhealth نوشته است: آخ جون یه هم درد پیدا کردم. منم مشکل شما رو دارم کفش اندازه پام پیدا نمی کنم. یه بار وسط چهارراه نزدیک بود کفشم جا بمونهlaughing3

من فقط وقتی دمپایی می پوشم این مشکل رو دارم laughing3 دیگه تو کفش بندی که اینطوری نیست. فقط یک مشکل دیگم اینه که وقتی به آقای کفش فروش میگم شماره پام فلانه نیگاهی به کفش پام می کنه بعد واسم 37 میاره confused
من نفهمیدم مواردی که گفتید چه ربطی به پای برهنه دویدن داره؟icon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cry
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
خوب پیاده دویدن یک ریسک هم داره اونم اینکه یه وقت پات رو چیزی نره اون وقت برای همیشه از دویدن میترسهangry3
فعلا سکوت را برگزیدیم ............

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست