ثبت نام
رمز ورودتان را فراموش کرده اید؟
تابلو اعلانات
3 اطلاعیه آخر گروه کوهنوردی
رادیو ام اس سنتر
اطلاعیه ها

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تايسبري Tysabri
2017/02/15, 11:09 AM
ارسال: #91
 (Print Post)
RE: تايسبري Tysabri
سلام بچه ها!
کسی آمار از قیمت ها و تهیه داروی تایسبری رو جدیدا توی ایران داره؟ یه جستجو توی اینترنت کردم زیاد به روز نبود اطلاعات.
میخوام همینطور بدونم که آیا نمونه ایرانی داره و دکتر باید اونو تجویز کنه؟
پیشاپیش ممنونم! love51
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2017/02/15, 11:25 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 2017/02/15 11:36 AM، توسط hessam.)
ارسال: #92
 (Print Post)
(2017/02/15 11:09 AM)alireza1111 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها!
کسی آمار از قیمت ها و تهیه داروی تایسبری رو جدیدا توی ایران داره؟ یه جستجو توی اینترنت کردم زیاد به روز نبود اطلاعات.
پیشاپیش ممنونم! love51

سلام
قيمت تايسبرى
با دفترچه بيمه ماهى حدود ٥٨٠ هزار تومان مى شه

نمونه ايرانى و حتى ساخت يك كشور ديگه نداره و فقط كشور اصلى سازنده تو دنيا داره توليد مى كنه

(2017/02/15 11:09 AM)alireza1111 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها!
پیشاپیش ممنونم! love51

سلام
قيمت تايسبرى

نمونه ايرانى و حتى ساخت يك كشور ديگه نداره و فقط كشور اصلى سازنده تو دنيا داره توليد مى كنه

گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : alireza1111
2017/02/15, 03:22 PM
ارسال: #93
 (Print Post)
سلام خسته نباشید همون جور که دوستمون گفتند 580 با دفترچه اگر اهل شیرازی تا بیشتر برات توضیح بدمagreement2
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط : alireza1111
2017/02/15, 10:42 PM
ارسال: #94
 (Print Post)
نقل قول :سلام
قيمت تايسبرى

نقل قول :سلام خسته نباشید همون جور که دوستمون گفتند 580 با دفترچه اگر اهل شیرازی تا بیشتر برات توضیح بدمagreement2

خیلی خیلی ممنونم از کمکتون! smiling agreement2
2017/03/05, 11:41 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 2017/03/05 11:54 PM، توسط i_sh.)
ارسال: #95
 (Print Post)
کسی بعد تایسبری قرص فنگولیمود خورده؟ عوارضی براش نداشته؟لطفا راهنمایی کنید..ممنون

شاید امروز اون روزی باشه که در آینده منتظرشم..ما فقط شاید تجربش کرده باشیم که روزمره امروز شاید آرزوی فردامون بشه..305320_JC_thinking
2017/03/06, 01:28 AM
ارسال: #96
 (Print Post)
(2017/03/05 11:41 PM)i_sh نوشته شده توسط:  کسی بعد تایسبری قرص فنگولیمود خورده؟ عوارضی براش نداشته؟لطفا راهنمایی کنید..ممنون

من بعد تایسبری گیلنیا خوردم که بهم نساخت اما این اصلا دلیل نمیشه که برای شما هم همینطور باشه.
2017/03/06, 06:43 AM
ارسال: #97
 (Print Post)
(2017/03/06 01:28 AM)alireza1111 نوشته شده توسط:  
(2017/03/05 11:41 PM)i_sh نوشته شده توسط:  کسی بعد تایسبری قرص فنگولیمود خورده؟ عوارضی براش نداشته؟لطفا راهنمایی کنید..ممنون

من بعد تایسبری گیلنیا خوردم که بهم نساخت اما این اصلا دلیل نمیشه که برای شما هم همینطور باشه.

خود دارو نساخت کبد و.. ریخت بهم یا حمله داد چون تایسبری قویتره ..

شاید امروز اون روزی باشه که در آینده منتظرشم..ما فقط شاید تجربش کرده باشیم که روزمره امروز شاید آرزوی فردامون بشه..305320_JC_thinking
2017/03/06, 09:35 AM
ارسال: #98
 (Print Post)
(2017/03/06 06:43 AM)i_sh نوشته شده توسط:  
(2017/03/06 01:28 AM)alireza1111 نوشته شده توسط:  

خود دارو نساخت کبد و.. ریخت بهم یا حمله داد چون تایسبری قویتره ..

خود دارو بهم جواب نداد. البته باید بگم که ۳ ماه چیزی مصرف نکردم چون بهم گفتند که باید اثرات تایسبری کاملا از بدنت بیرون بره تا گیلنیا رو شروع کنیم. شاید همین هم مزید بر علت شد که چن هفته پس از شروع داروی جدید حالم بدتر بشه.
2017/03/06, 03:57 PM
ارسال: #99
 (Print Post)
زايمان و تاي سابري
سلام به همه من عضو جديدم ٣٤سالمه تقريبا دوسال پيش با مشكل چشمي متوجه مشكلم شدم و پالس كورتن گرفتم و ماهانه آوونكس ميگرفتم و مشكلي نداشتم تا اينكه امسال صاحب بچه شدم و بعد از زايمان مشكل سرگيجه و عدم تعادل پيداكردم ولي دكترم با ديدن ام آر آي گفتن مشكلي نيست و همچنان آوونكس تجويز كردن تا اينكه هفته پيش رفتم پيش دكتر نبوي و ايشون ام آر آي جديد رو ديدن و با اينكه پلاك فعال نداشتم دارومو عوض كردن و تجويز تاي سابري كردن.ميخواستم سوال كنم تزريق اين دارو علايم سرگيجه رو از بين ميبره و آيا تجربه مشترك داريد؟
2017/05/14, 11:26 AM
ارسال: #100
 (Print Post)
با سلام دارو تایسبری بسیار عالی بوده و تمام مشکلات را برطرف می کند
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان