•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تهیه تایسبری
سلام دوستان من سه ماهی میشه که تایسبری رو شروع کردم از استرالیا برام میارن ولی این ماه تاخیرشد و هنوز دستم نرسیده وتزریق چهارمم فرداس منم دارومو ندارم چکارکنم کسی اینجا هست که ازش بگیرم ومن داروم تا هفته ی دیگه حتما میرسه بهش بدم لطفا کمکم کنید لطفا اگه کسی رو میشناسید که تایسبری میزنه لطفا شمارشو برام بفرستید
دوباره سیب بچین حوا.....
بگذار از اینجاهم بیرونمان کنند روزگاریست که شیطان فریاد میزند ادم پیدا کنید سجده خواهم کرد.....
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
(2013/04/14, 09:33 AM)sparrow نوشته است: سلام دوستان من سه ماهی میشه که تایسبری رو شروع کردم از استرالیا برام میارن ولی این ماه تاخیرشد و هنوز دستم نرسیده وتزریق چهارمم فرداس منم دارومو ندارم چکارکنم کسی اینجا هست که ازش بگیرم ومن داروم تا هفته ی دیگه حتما میرسه بهش بدم لطفا کمکم کنید لطفا اگه کسی رو میشناسید که تایسبری میزنه لطفا شمارشو برام بفرستید
سلام
ایران؟ آنارام چند ساله استفاده میکنه، مهتاب هم شاید یک ماه استفاده کرد و دیگه دستش نرسید
تا اونجایی که من میدونم

آنا که کم میاد اینجا اما فیس بوک میاد.براش پیام میذارم که جوابتونو بده
اینجا هم برا مهتاب پیام میذارم.ایشالله به یه طریقی دارو دستون برسه
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : hessam , anaram , پریا حقیقت پور
سلام بچها ازتک تک شما که سعی کردید منو کمک کنید متشکرم واقعا مرسی داروم دستم رسید خدارو شکر بعد از دو هفته تاخیر اخرش اومد ولی یکی یخ زدsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadاز اونور خیلی سخته اوردنش دارم سعی میکنم از ایران بگیرم ایشالا همه خوب خوب بشید
دوباره سیب بچین حوا.....
بگذار از اینجاهم بیرونمان کنند روزگاریست که شیطان فریاد میزند ادم پیدا کنید سجده خواهم کرد.....
 تشکر شده توسط : hessam , پریا حقیقت پور
(2013/04/14, 10:35 AM)paeazan نوشته است: سلام
ایران؟ آنارام چند ساله استفاده میکنه، مهتاب هم شاید یک ماه استفاده کرد و دیگه دستش نرسید
تا اونجایی که من میدونم

آنا که کم میاد اینجا اما فیس بوک میاد.براش پیام میذارم که جوابتونو بده
اینجا هم برا مهتاب پیام میذارم.ایشالله به یه طریقی دارو دستون برسه
هانی من میام سایت
فقط همیشه نامرئی ام confused
از مهر گذشته هم دیگه تایسبری نمیزنم wink2.
اما میشناسم بچه هایی رو که تایسبری میزنن
یه آمار میگیرم ازشون ، بهتون اطلاع میدم Smile (52)
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : paeazan , پریا حقیقت پور
یکی از پسر عموهای منم همین امپول رو براش تجویز کردن.هرکدوم 12 هزار درهم.البته اونا دبی هستن و دولتشون بصورت رایگان در اختیارش میزاره
ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﻗﻀﺎﻭﺕ ﻧﮑﻦ ﭼﻮﻥ ﻣﺘﻔﺎﻭﺕ ﺍﺯ ﺗﻮ ﮔﻨﺎﻩ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ ...
 تشکر شده توسط : FBF , پریا حقیقت پور
راستی کسی خبر داره الان تای سابری قیمتش چند شده؟ این که میگن 750000 تومن مریضها باید بدن راسته؟
ببخشید تایسبری سوزنه؟ از بتا قویتره ؟ اینم یک روز در میانه ؟
من از تایسبری هیچ آگاهی ندارم
از ديروز بياموز، براي امروز زندگي كن و به فردا اميد داشته باش
 تشکر شده توسط : زهرا٥٣ , پریا حقیقت پور
(2013/10/19, 08:49 PM)rezami نوشته است: ببخشید تایسبری سوزنه؟ از بتا قویتره ؟ اینم یک روز در میانه ؟

دوست عزیز تای سابری آمپوله که فکر کنم به صورت وریدی تزریق میشه با سرم.ماهی یک بار هم استفاده میشه بیشتر از دوسال هم نمیشه استفاده کرد اینا اطلاعاتیه که من دارم خودم هنوز شروع نکردم و بیشتر از این اطلاع خاصی ندارم امیدوارم این موارد به دردتون بخوره
 تشکر شده توسط : rezami , پریا حقیقت پور
(2013/10/21, 06:50 PM)elham6070 نوشته است:
(2013/10/19, 08:49 PM)rezami نوشته است: ببخشید تایسبری سوزنه؟ از بتا قویتره ؟ اینم یک روز در میانه ؟

دوست عزیز تای سابری آمپوله که فکر کنم به صورت وریدی تزریق میشه با سرم.ماهی یک بار هم استفاده میشه بیشتر از دوسال هم نمیشه استفاده کرد اینا اطلاعاتیه که من دارم خودم هنوز شروع نکردم و بیشتر از این اطلاع خاصی ندارم امیدوارم این موارد به دردتون بخوره

ممنون دوست عزیزم امیدوارم هیچ وقت احتیاج نباشه بزنی
از ديروز بياموز، براي امروز زندگي كن و به فردا اميد داشته باش
 تشکر شده توسط : elham6070 , پریا حقیقت پور
سلام!

من خبر خوبی شنیدم. گویا تایسبری بیمه شده! agreement2این که خیلییییییییی عالیه! کسی میدونه ساخت کجاست اونی که بیمه ست؟

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • 7
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اثرگذاری و عوارض تایسبری anaram 83 63,415 2021/02/11, 09:59 PM
آخرین ارسال: سارا۹۸۶۰
  سوال در مورد تست ویروس J.C برای داروی تایسبری hessam 3 2,974 2019/12/28, 11:49 PM
آخرین ارسال: alireza1111
  تایسبری درچه شرایطی تجویز میشود ؟ anaram 37 21,225 2019/09/18, 03:34 PM
آخرین ارسال: مامان امیرحسین

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست