•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تهیه تایسبری
سلام دوباره
بر اساس تغییر قیمت دارو در تاریخ 91/12/28 که در بند 1337 لیست آخرین وظعیت تغییر قیمت 673 ذکر شده است
قیمت دارو 3.400.000 تومان
با سهم 90% بیمه 340.000 تومان icon_cry می شه
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : paeazan , movahedi , paeeze
یعنی چی؟قیمت اصلی دارو تا تاریخ12/28 چقدر شده؟کاری به بیمه ندارم
 تشکر شده توسط : movahedi
(2013/03/19, 01:30 AM)moon light نوشته است: یعنی چی؟قیمت اصلی دارو تا تاریخ12/28 چقدر شده؟کاری به بیمه ندارم
قيمت مبناي محاسبه ٣.٤٠٠.٠٠٠ تومان در تاريخ ١٢/٢٨ بدون بيمه استangel
و با تشكيل برونده و تأييد نسخه مي دهند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
نمیدونم شما این 3.400.000 رو از کجا داری میگی.مهتاب تو سایت خودمون حدودا دو ماه پیش خریده 4.200.000.از قبل هم پول داده بود که دکتر صحرائیان براش بیاره
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

(2013/03/19, 10:46 AM)paeazan نوشته است: نمیدونم شما این 3.400.000 رو از کجا داری میگی.مهتاب تو سایت خودمون حدودا دو ماه پیش خریده 4.200.000.از قبل هم پول داده بود که دکتر صحرائیان براش بیاره
از تعرفه هاي بيمه خدمات درمانيه ايرانيان
سرج كنيد تعرفه ها مي ياد منم كار تون راحت مي كنم
http://www.msio.org.ir/Portal/Home/Defau...484b2ad875
 تشکر شده توسط : paeazan , movahedi , paeeze
مرسی آقا حسام.تایسبری رو تو لیست ندیدم اما المتوزوماب و فینگلومید و.. بودن

تشکر شده توسط : hessam , movahedi
(2013/03/19, 12:15 PM)paeazan نوشته است: مرسی آقا حسام.تایسبری رو تو لیست ندیدم اما المتوزوماب و فینگلومید و.. بودن
نام كامل دارو (tysabri(natalizumob
كه در ان ليست فقط natalizumob ذكر شده تو ليست اخرين وظعيت تغيير قيمت دارو ٦٧٣ راحت تر ديده مي شه
 تشکر شده توسط : paeazan , movahedi
(2013/03/19, 12:43 PM)hessam نوشته است: نام كامل دارو (tysabri(natalizumob
كه در ان ليست فقط natalizumob ذكر شده تو ليست اخرين وظعيت تغيير قيمت دارو ٦٧٣ راحت تر ديده مي شه
بله درسته نمیدونستم اسم تایسبری ناتالی زوماب هستconfused الان هم از اینترنت خوندم
مرسی آقا حسام

تشکر شده توسط : hessam , movahedi
من 10دی ماه تزریق تایسبری داشتم که قیمت پایش 4200000 واسم دراومد.یعنی میخواین بگین تواین مملکت چیزی ارزون میشه؟وقتی توقیمت پسته چارچنگولی موندن،یعنی میتونن قیمت دارو رو کم کنن؟بنظرمن غیرممکنه!تازه من شنیدم(ازتلویزیون)که11میلیون شده!!!!!دیگه الله اعلم
 تشکر شده توسط : paeeze , movahedi , paeazan
(2013/03/20, 08:41 AM)moon light نوشته است: من 10دی ماه تزریق تایسبری داشتم که قیمت پایش 4200000 واسم دراومد.یعنی میخواین بگین تواین مملکت چیزی ارزون میشه؟وقتی توقیمت پسته چارچنگولی موندن،یعنی میتونن قیمت دارو رو کم کنن؟بنظرمن غیرممکنه!تازه من شنیدم(ازتلویزیون)که11میلیون شده!!!!!دیگه الله اعلم
آخه اون موقعه با دولار آزاد ١١ ميليون مي شد و انجمن ام اس به فكر بيمه كردن اين دارو افتادند كه حدود ١-٢ ماهي است تو ليست بيمه آوردنش كه با توجه به اين كه دارو را بيمه قبول كرده با دولار مرجع حساب مي كنند ( اونم براي اين كه مصرف كننده اين دارو تو بيماران ام اس كم است بيمه هم زير بار نمي رفت تا دولت تصويب كرد كه سه دارو را بيمه تحت پوشش قرار بده )
منم چشمم آب نمي خوره كه چيزي تو اين مملكت ارزان بشه
حالا بعد از عيد معلوم مي شه كه بيمه چه جوري حساب مي كنه
عيد تون را با اين فكرا خراب نكنيد

تشکر شده توسط : movahedi , paeazan

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اثرگذاری و عوارض تایسبری anaram 83 63,413 2021/02/11, 09:59 PM
آخرین ارسال: سارا۹۸۶۰
  سوال در مورد تست ویروس J.C برای داروی تایسبری hessam 3 2,974 2019/12/28, 11:49 PM
آخرین ارسال: alireza1111
  تایسبری درچه شرایطی تجویز میشود ؟ anaram 37 21,223 2019/09/18, 03:34 PM
آخرین ارسال: مامان امیرحسین

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان