امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شرح حال يك حمله كه منجر به بستري شدن شما وگرفتن پالس تراپي شده است
چون ایجاد کننده تاپیک خواسته تجربیاتمون رو بگیم . منم میگم ولي از زير پالس فعلا در رفتم
دوهفته پیش من احساس خواب رفتگی و کرختی مثل بیحسی دندانپزشکی در صورتم پیدا کردم که هر روز این کرختی بیشتر شد و به نیمه راست بدنم گسترش پیدا کرد ولی بیشتر در دهان و بینی و چشم بود. بعد از يه هفته صبر ،رفتم دکتر، تا اینو شنید ، معاینه کرد و بعد گفت برو mri ، بعدشم پالس ! گفتم نه من تراکم استخونم کمه ! گفت 5-6 گرم چیزی نمیشه ! ( ولی من باور ندارم )
گفتم خودش خوب میشه دیگه ؟! گفت کورتون بیماری رو آروم میکنه (یه همچین چیزی گفت )
منم که هنوز باورم نشده بود که عجله داره گفتم همین ماه برم mri ؟ گفت چی میگی ؟ من میگم سریع ! همین امشب یا فردا صبح ! چون کورتون بزنی ممکنه روی پلاکات اثر بذاره دیده نشه و... بعد نوشت اورژانسی که زود وقت بدن بهم!
گفتم یعنی حمله س ؟ گفت یه حمله کوچیکه .
من بزحمت برای سه روز بعدش وقت گرفتم ، تو این مدت کم کم احساس خواب رفتگی کمتر شد ( گوش شیطون کور Tongue) و بعد از mri از رادیولوژیسته پرسیدم پلاک فعال دارم ؟ گفت من که پلاک فعالی ندیدم !Smile
منم خوشحال شدم و پالس بیخود نرفتم تا جوابش بیاد ببینیم شاید دکترم از حرفش برگشت چون بعد از دو هفته دیگه پالسِ چی ؟ کشکِ چی ؟Smile (16)
این بود حمله من !baybay
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : hadisss , سمیرا67 , nilan , helli , عمومهربان , paeeze , خاطره68

پیام های داخل این موضوع
RE: شرح حال يك حمله كه منجر به بستري شدن شما وگرفتن پالس تراپي شده ا - توسط nahid - 2014/11/28, 10:20 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بستری شدن در بیمارستان(پالس) voodoo 61 59,193 2023/07/12, 05:36 PM
آخرین ارسال: mahdiye.
  پالس تراپی وعوارض کورتون TootFarangi 269 295,856 2022/08/27, 12:39 PM
آخرین ارسال: zahra.mash
  پالس كورتون و سرعت عمل مغز yaro 68 70,427 2019/12/04, 10:06 AM
آخرین ارسال: GASEM
  چگونه از پزشکتان در زمان نیاز به پالس و حمله ms وقت ملاقات گرفتین hessam 6 4,579 2018/06/17, 12:50 PM
آخرین ارسال: nahid
  پالس تراپی در منزل parastoo joon 44 41,859 2016/02/19, 01:14 PM
آخرین ارسال: atlasweb

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان