•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 29
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نوسان قیمت سینوکس
Rainbow 
(2011/10/03, 02:33 PM)SSA نوشته است: ممنون دوست عزیز.
حالا ما باید چیکار کنیم؟
شخصا اقدام کنیم یا از طریق سایت اقدام میشه؟

از طريق سايت كه بعيد مي دونم! wink2 فكر مي كنم چند نفر با هم اقدام و به سازمان تامين اجتماعي مراجعه كنيم، بهتر باشه! خوشحال مي شم دوستان ديگر كه مصرف كننده هستن و 20% سهم هزينه بيمار رو پرداخت كردن، به جمع ما بپيوندن! بايد چاره اي انديشيد! به قول مسئول داروخانه، اگر اعتراض نكنيم كم كم سازمان بيمه تامين اجتماعي شانه خالي مي كنه و تمام هزينه دارو رو بايد بيمار متقبل بشه
 تشکر شده توسط : MAHDI , arezooo82
من حاضرم.
منتظر بقیه دوستان هستیم.
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
پرستو جان واقعا ازت متشکرم که انقدر بی پروا و بدون توجه به قوانین داری کار انجام میدی .
من نمیدونم اگه خودت میخواستی انجام بدی پس چرا با من تماس گرفتی و از من درخواست کمک کردی؟

من پی گیر قضایا هستم ( شایدم فکر کنی نباشم )
منتظر اعلام قیمت از طرف بچه های سایت هستم .
خودم هم پی گیر شدم قیمت سینوکس در کرج همون قیمت قبلی هست .
باید با مدرک برم جلو نمیشه با یه حرف روزنامه و 3 تا تماس تلفنی اقدام کنم .

اگه میخواید به نتیجه برسید اول باید صبر داشته باشید .
و دوم هم باید همکاری کنید نه اینکه تکتاز باشید .

ما یه بار برای قیمت بتافرون و ربیف اقدام کردیم البته با کمک ارزشمند انجمن و به نتایج رضایت بخشی رسیدیم .
پس اجازه بدید الان که مراتب کار رو میدونیم قانونی به کار بپردازیم
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : fireboud , hedieh , MAHDI , سـاناز , TootFarangi , AVID2000 , maedeh , SSA , هانیه , arezooo82
(2011/10/03, 02:58 PM)parastou نوشته است: از طريق سايت كه بعيد مي دونم! wink2 فكر مي كنم چند نفر با هم اقدام و به سازمان تامين اجتماعي مراجعه كنيم، بهتر باشه! خوشحال مي شم دوستان ديگر كه مصرف كننده هستن و 20% سهم هزينه بيمار رو پرداخت كردن، به جمع ما بپيوندن! بايد چاره اي انديشيد! به قول مسئول داروخانه، اگر اعتراض نكنيم كم كم سازمان بيمه تامين اجتماعي شانه خالي مي كنه و تمام هزينه دارو رو بايد بيمار متقبل بشه

پرستوي عزيز. هر كدوم از بچه ها حق دارن اعتراض كنند و حق دارند پيگير مطالبات خودشون باشند. اما مسئله اينجاست كه ممكنه اين تلاش ها به تنهايي فقط براي شما هزينه داشته باشه (صرف وقت و ...) و به اون نتيجه دلخواهتون هم نرسين.
مسئله بيمه مخصوصا بيمه تامين اجتماعي كمي پيچيده شده و افراد زيادي از مدتها قبل پيگير حلش بودن و هنوزم هستند. تا اونجايي كه من با خبرم سازمان تامين اجتماعي كميته اي به سرپرستي چند نفر از متخصصين رو به عنوان مشاور تعيين كرده كه در مورد داروهاي ايراني نظر قطعي بدن.
به هر حال شما به عنوان مصرف كننده مي تونين پيگير مطالباتتون باشين اما اگه بخوايم موثرتر عمل كنيم بهتر هست اصولي تر پيش بريم و اجازه بديم با ساز و كار بهتري جريان پيش بره. اما با اين حال مي تونين از طريق همين خانم هاشمي در انجمن ام اس كه مسئول مستقيم در اين زمينه هست اقدام كنين.
در صورتيكه سايت هم بخواد وارد اين جريان بشه حتما از شما استفاده مي كنه
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
 تشکر شده توسط : fireboud , hamid , mehdernet2 , TootFarangi , maedeh , هانیه , hedieh , arezooo82
حمید عزیز، شما سرورید، از پیگیری هاتون ممنونم.
بنده ، تکتاز نیستم. به مورد سمیرا خانم تلفنی اشاره کردم!

بعضی از دوستان بسیار نگران کاهش سهم بیمه هستن. بنده که شاغلم برای پرداخت کل هزینه دارو حتی 180000 تومان، مشکلی ندارم، اما متاسفانه برخی از دوستان شرایط کار کردن ندارن و خانواده هاشون هزینه هارو تقبل می کنه!
متاسفانه در این میان بدتر از همه برخورد مسئول داروخانه بود که چون سهم بیمه کاهش پیدا کرده، پیشنهاد و اصرار داشتند بنده دارو رو تهیه نکنم!
در اینکه شما دسترسیتون به اعضای سایت بیشتره و با سرعت و سهولت بیشتر از تک تک افراد می تونید قضیه رو پیگیری کنید، شکی نیست و برای همین مزاحم شما شدم!
به هر حال از توجه و همکاریتون بی نهایت سپاسگزارم.
شاد و سلامت در پناه حق باشید.
 تشکر شده توسط : SSA
از همکاریت ممنونم پرستو جان
ما منتظر اعلام قیمت توسط عزیزانی که سینوکس مصرف میکنن هستیم
بی شک شما باعث میشید که این قضیه سریع تر جلو بره و ما همچنان منتظریم تا اطلاعاتمون رو راجع به قیمت در داروخانه های مختلف کشور تکمیل کنید .
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : maedeh
واااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

شما مگه واسه ی سینوکس پول میدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟confused2confused2confused2confused2confused2

من فقط 500 تک تومنی میدم دارومو میگیرم بالا نرفته که داستان چیه؟
زندگی نبرد است جرات حضور در آن را داشته باشید

[تصویر:  28018023802572124662.jpg]

مائده جان لطفا برای هماهنگی بیشتر با تاپیک ، قیمت خرید ، نام داروخانه ، نام شهر و تاریخ اخرین خریدت رو بگو
متشکر
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : maedeh
من جاش می گم چون بارها خریدشو کردم
داروخانه حلال احمر - شهر ساری - استان مازندران - قیمت 500 تومان

بای
نامش را دنیای مجازی گذاشتند
اما حرفهایمان ، حقیقی تر از دنیای واقعیست
اینجا راست میگوییم
اطمینان پیدا میکنیم
همراز میشویم و درودل میکنیم