امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کپسول ممورال
(2013/05/26, 05:07 PM)nazii نوشته است: دکترم که گفت به ام اس ربطی نداره چون هنوز زوده!! Dodgy
میگفت شاید عدم تمرکز باشه,البته مدتیه که خیلی مضطرب و عصبی هستم,کلی کار دارم که همش ذهنمو مشغول میکنه,شاید واسه سنم باشهconfused2

شاید هم گذرا باشه.منم گاهی وقت ها خیلی عصبی ام ولی خودش کم کم درست میشه.نگران نباشicon_question
ام اس بی ام اس
با تغذیه سالم
 تشکر شده توسط : nazii
(2013/05/26, 05:07 PM)nazii نوشته است: دکترم که گفت به ام اس ربطی نداره چون هنوز زوده!! Dodgy
میگفت شاید عدم تمرکز باشه,البته مدتیه که خیلی مضطرب و عصبی هستم,کلی کار دارم که همش ذهنمو مشغول میکنه,شاید واسه اسنم باشهconfused2

با سلام خدمت شما نازی خانم
خسته نباشید و مرسی بابت مطالبتون
لطفا بفرمائید که آیا از کپسول ممورال استفاده کردید ؟ خوب بوده ؟ قیمتش چنده ؟
مرسی
 تشکر شده توسط : nazii
(2013/05/27, 09:31 AM)babak1025 نوشته است: با سلام خدمت شما نازی خانم
خسته نباشید و مرسی بابت مطالبتون
لطفا بفرمائید که آیا از کپسول ممورال استفاده کردید ؟ خوب بوده ؟ قیمتش چنده ؟
مرسی
علیک سلام اقا بابک,خواهش میکنمSmile
بله دارم مصرف میکنم راستش علایم ام اس رو واضح ندارم که بخواد معلوم بشه چقدر تاثیر داشته,هنوزم فقط یه ورق مصرف کردم برای اظهار نظر خیلی زوده,واینکه ممورال من ایرانیه مال شرکت گل دارو هست و قیمتش 6450 تومنه
قرار نیست من اونجوری زندگی کنم که دنیا دوست داره ...

خب طبعا قرارم نیست دنیا هم اونجوری بچرخه که من دوست دارم...wink2
(2013/06/03, 01:11 PM)nazii نوشته است: علیک سلام اقا بابک,خواهش میکنمSmile
بله دارم مصرف میکنم راستش علایم ام اس رو واضح ندارم که بخواد معلوم بشه چقدر تاثیر داشته,هنوزم فقط یه ورق مصرف کردم برای اظهار نظر خیلی زوده,واینکه ممورال من ایرانیه مال شرکت گل دارو هست و قیمتش 6450 تومنه
سلام
این قیمت چند تا کپسوله
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
(2013/06/03, 01:36 PM)hessam نوشته است: سلام
این قیمت چند تا کپسوله

سلامSmile قیمت یه بسته 30تایی
قرار نیست من اونجوری زندگی کنم که دنیا دوست داره ...

خب طبعا قرارم نیست دنیا هم اونجوری بچرخه که من دوست دارم...wink2
 تشکر شده توسط : silent
سلام من هم چند روز مداوم کپسول زنجبیل استفاده کردم. مصرف زنجبیل میتونه غدد فوق کلیوی را به ترشح هورمون کورتیزول که همون کورتون طبیعی بدن هست وادار کنه و مثل اینه که شما کورتون تزریق کرده باشید. اونهایی که زنبور درمانی هم میکنند با زهر زنبور غدد فوق کلیوی را تحریک می کنند و شیوه درمان یکی به نظر میرسه. فقط باید در هنگام استفاده از زنجبیل و یا هر روش دیگری که هورمون کورتیزول بدن را افزایش میده از موادی که حاوی کلسیم هستند بیشتر استفاده کنید چون این هورمون باعث پوکی استخوان میشه و اولین علائمش افزایش پوسیدگی و کمی دردناک شدن دندانهاست.این تجربه شخصی منه امیدوارم بدردتون بخوره.
بادباچراغ خاموش کاری ندارد،اگردرسختی هستی بدان که روشنی...
 تشکر شده توسط : silent , علیرضا 2
كپسول ممورال

http://www.upsara.com/images/ryrh_memoral-3d..jpg

موارد مصرف
موثر در رفع فراموشی، بالابرنده قدرت تمرکز، تقویت حافظه (در بیماری آلزایمر) و بهبود اختلالات حرکتی در بیماری MS

دستور مصرف
روزی سه بار هر بار ۱ تا ۲ کپسول با کمی آب میل شود.

موارد منع مصرف:
تا کنون موردی گزارش نشده است.

موارد احتیاط:
به علت وجود ترکیبات ترپنوئیدی در روغن فرار کندر، می بایست همانند سایر فرآورده های حاوی روغن فرار (اسانس) از مصرف بیش از حد خوراکی این فرآورده اجتناب نمود.

عوارض جانبی:
موارد نادری از سردرد و عوارض گوارشی خفیف گزارش شده است.

مصرف در دوران بارداری و شیردهی:
در حین بارداری و شیردهی زیر نظر پزشک مصرف گردد.

اجزای فرآورده
هر کپسول ممورال حاوی ۳۶۰ میلی گرم الئوگم رزین کندر و ۳۶ میلی گرم گرانول پودر ریشه زنجبیل می باشد که بر مبنای ۴/۱۰-۴/۸ میلی گرم اسانس تام و ۱۷۲-۱۴۰ میلی گرم گم و موسیلاژ استاندارد شده است.

مواد موثره
اولئوگم رزین کندر: مهمترین مواد موثره کندر عبارتند از:
۶۰ %صمغ ، ۲۳ %– ۲۰ %موسیلاژ و ۹%-۵ % اسانس و از مهمترین مواد موثره موجود در اسانس کندر می توان به Thujon برابر ۶۳ % P-Cymen برابر ۱۴% و Linalol برابر۱/۵ % اشاره کرد. افزون براین کندر حاوی یک اسید آزاد بنام Boswelic acid می باشد، که از عوامل مهم خواص درمانی کندر اعلام شده است.

شکل دارویی
کپسول در بسته های ۳۰عددی

آثار فارماکولوژی
اسانس های موجود در کندر دارای اثر شل کنندگی بر روی عضلات صاف عروق بالاخص عروق مغزی بوده و موجب برطرف شدن اسپاسم و تنگی عروق و در نتیجه خون رسانی بهتر به بافت و سلول ها می گردد. از طرف دیگر مشتقات بوزولیک اسید موجود در کندر، بخصوص استیل ۱۱- کتو بوزولیک اسید، از لحاظ فارماکولوژی بسیار فعال بوده و به طور خاص باعث مهار سنتز لوکوترین آندوژن می گردد. بر خلاف داروهای غیر استروئیدی ضد التهاب، عصاره کندر فاقد خاصیت اسیدزائی در دستگاه گوارش می باشد. عصاره کندر بخصوص اسید بوزولیک یک پنتاسیلیک تری ترپنوئید و مشتقات استیله آن روی تولیـد آنـتی بادی ها و مصونـیت سلـولی هر دو اثـر
می نماید. اسید بوزولیک یک مهار کننده بسیار قوی لیپواکسیژناز می باشد. و از این طریق تولید لوکوترین را مهار می کند بخصوص LTB-۴که یک عامل کموتاکسیک فعال است. تجارب بالینی روی ۸۱ نفر بیمار مبتلا به روماتیسم همراه با گروه کنترل و پلاسبو و تحت درمان با عصاره کندر به طور قابل ملاحظه ای کاهش درد و التهاب را با یک دوره درمان سه ماهه نشان داد التهاب سینوویال همراه با ساییدگی مربوط به تولید لوکوترین B۴در مفصل است. عصاره کندر در موش صحرایی اثر ضد درد و آرام بخش نشان داده است. در انسان مبتلا به لوسمی، مشتق استیل ۱۱- کتوبوزولیک اسید سنتز RNA , DNA و پروتئین را در سلول های لوسمیک HL-۶۰ مهار
می سازد. هچنین این عصاره دارای خاصیت ضد آسم است که در مطالعات انسانی برروی ۴۰ بیمار مبتلا به آسم تحت درمان با ۳۰۰ میلی گرم عصاره کندر ۳ نوبت در روز به مدت ۶ هفته به اثبات رسیده است. اخیراً ثابت شده است که اختلالات ادراکی در حیوانات مسن به علت التهاب در مغز و تغییرات حاصله از آن است و معلوم شده است موش صحرایی مسن با اختلالات ادراکی در مقایسه با حیوانات جوان دارای نشت عروقی در شبکیه چشم است.
و کم شدن اختلالات ادراکی به موازات کم شدن ضایعات شبکیه به علت تولید لوکوترین است. بدین ترتیب بنظر می رسد که مکانیسم اثر ضد الزایمر عصاره کندر و اثر مثبت آن در بالا بردن حافظه و کم کردن فراموشی به علت اثر ضدالتهاب آن در مغز می باشد . ثابت شده است که مصرف مسترمر داروهای ضد التهاب به عنوان بازدارنده از ابتلاء به بیماری آلزایمر است. عصاره کندر افزون بر این دارای خاصیت ضدکولیت بوده و می تواند کولیت های زخم دار را التیام بخشد. عصاره کندر دارای اثر ضد سرطان است و می توانند سنتز RNA , DNA و پروتئین را در سلول های لوسمیک در invitroمهار نماید.
کاربرد کندر افزون بر تاثیر مثبت آن در افزایش حافظه و رفع فراموشی، در درمان یک سری از بیماری های التهابی، ازجمله آرتریت روماتوئید، واکنش های آلرژی، آسم برونشیال مزمن، پسوریازیس و MSموثر می باشد.

منبع : http://www.goldaru-co.com

کسی این کپسول رو مصرف کرده ؟ اثرش چطور بوده ؟
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : alireza1111 , earth , hadisss
رفتم داروخونه گفتم کپسول ممورال دارین ؟ گفتم آره ممورکس داریم همونه ، نام تجاریشه اینم برای تقویت حافظه س !
ولی الان میبینم کلا فرق میکنه ، این از گیاه جینگو ساخته شده ولی ممورال از زنجبیل و کندر !
این نوشته برای اختلالات گردش خون و عروق مغز که باعث کم شدن حافظه و سردرد و... میشه ولی ممورال برای برای اضطراب هم هست .

حالا چه کارش کنم ؟ ممورال میخواستم !UnknownConfused
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان