•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چه موقع ودرچه فواصلی ام آرآی لازم میشه ؟
دوستان همه گفتنيا رو گفتن ( ماشالله همه يه پا متخصصن )
منم سال اول 2 يبار رفتم ام آر آي
سال دوم 1 بار
الان 2 ساله از ام آر آي خبري نيس
آنارام باشید
میدونید نوا رمغز هم همون کاره ام ار ای رو میکنه
پلاکها و محل تشکیل اون رو نشون میده
خب میتونید بجای اینکه برین تو اون دستگاه مرض بگیریم با اون صداش یه بار هم نوار مغز بگیریم

گرچه هیچی مثل ام ار ای تشخیص اصلی رو نشون نمیده� 8)

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
salam,be hame dustam.dar morede anjame mri tanha andicationesh bara tashkhise avalie ms hast.vali khob vaghti marizi ba vojude gereftane darman alaemesh tekrar beshan,ma'mulan ye mri ba tazrigh anjam mishe,va ba mrie ghabli moghayese mishe,ta dar surate adame vojude javabe monaseb,noe darman avaz she.man khodam 2ta mri dige ro khodam bedune darkhaste pezeshkam anjam dadam,chon kheily konjkav budam bedunam,tu maghzam chi migzare.vali alan dige baram mohem nist,va in konjkavim dige bartaraf shode.

به فارسي :
سلام به همه دوستانم . در مورد انجام ام ار اي تنها andicatione براي تشخيص اوليه ام اس هست . ولي خوب وقتي مريضي با وجود گرفتن درمان علائمش تكرار بشن معمولا يه ام ار اي با تزريق انجام ميشه ، و با ام ار اي قبلي مقايسه ميشه تا در صورت ادامه وجود جواب مناسب ، نوع درمان عوض شه . من خودم 2 تا ام ار اي ديگه رو خودم بدونه درخداست پزشكم انجام دادم ، چون خيلي كنجكاو بودم بدونم تو مغزم چي ميگذره . ولي الان ديگه برام مهم نيست و اين كنجكاويم ديگه برطرف شده
دوستان عزیزم من رفتم دکتر .ام آر آی ننوشت سه تا آمپول خارجی به نام synacthen Retard نوشت که 9 روزه بزنمشون .گفت اگه چند روز بیشتر بشه ( یادم رفت چند روز!)حمله هست وگرنه فعال شدن پلاکه که با توجه به خستگی و حوادث اخیییییییر� :-\ممکنه باشه .منم آمپول هفتگیمو که چند روز به تاخیر افتاده بود طبق معمول با این جدیده همزمان زدم !� :o
دیگه نمیدونم چی میشه مسکن هم نخوردم فعلا.اگه مردم خداحافظ! Wink
ولی فک نکنم بمیرم !یه قرص اعصاب دیگه هم نوشت چون چکش زد رو پام پرش نسبتا زیادی داشت . :-[
از همه ممنونم .
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
نگین سوسول �چه خبره حالا ها!
از بس به فکرتونم جهت اطلاع میخوام بگم . بگم ؟ �همراه با اون آمپوله کپسول نوروپنتین تجویز کرد نه قرص اعصاب (اشتباه کردم).این کپسول رو موقع اختلال در حس و کرختی میدن
دفعه پیش که کرختی داشتم گابا پنتین و نوروپنتین رو چند ماه خوردم چون کاملا خوب نمیشد .فکر کنم دوتاش یکی باشه. اون موقع دکتر گفت نوروپنتین برای اعصاب هم خوبه.
لطفا شما هم از من یاد بگیرین کامل توضیح بدین در بحثهای تخصصی اعضا که اطلاعات همه جمع بشه.
شهرزاد جونم ، من نترسیدما ، فقط خواستم اگه شما تجربه دارین بگین که من بدونم عجله کنم یا نه، درسته آمپولامو دیر میزنم وهمیشه تزریقاتی هایی که میرم پیششون میگن وایییی.... چرا ...، با خودت این کارو نکن ، ولی نسبت به حمله حساسم که زودی پاتک بزنم رفع شه . ;D
سارا جون دیشب بعد از دکتر و آمپول دیدم چی نوشتی .همون سه آمپولی که گفتی درست بود ،امروزم خدارو شکر کم کم کرختی از پایین صورت و لب رفته ولی پیشونی وپلک بیشتر از همه جاس.
این تجربمو هم بگم که امروز ضربان قلب وفشار خونم رفته بالا ،الان پروپرانولول خوردم که بیاد پایین . شما مثل من دو آمپول رو باهم نزنین هول و اضطرابم نداشته باشین چون من امروز بیش از حد داشتم شما نداشته باشین .باشه ؟ �Wink
قربان همتون. :-*
(2009/12/29, 10:41 PM)behshid نوشته است: دوستان عزیزم من رفتم دکتر .ام آر آی ننوشت سه تا آمپول خارجی به نام synacthen Retard نوشت که 9 روزه بزنمشون .گفت اگه چند روز بیشتر بشه ( یادم رفت چند روز!)حمله هست وگرنه فعال شدن پلاکه که با توجه به خستگی و حوادث اخیییییییر� :-\ممکنه باشه .منم آمپول هفتگیمو که چند روز به تاخیر افتاده بود طبق معمول با این جدیده همزمان زدم !� :o
دیگه نمیدونم چی میشه مسکن هم نخوردم فعلا.اگه مردم خداحافظ! Wink
ولی فک نکنم بمیرم !یه قرص اعصاب دیگه هم نوشت چون چکش زد رو پام پرش نسبتا زیادی داشت . :-[
از همه ممنونم .
از اين حرفا نزنننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن
اه عصاب ندارم .
من بهت قول ميدم حمله نيست . اينقدر خودت رو اذيت نكنننننننننننننننننننننن
[تصویر:  about_to_cry.gif]
یه زحمتی براتون دارم سر نمازایی که میخونید یاد این برادر کوچیکتونم باشید . ...
منو از دعاي خودتون بي بهره نذاريد.ممنون ...
خدانگهدار همتون باشه.
خدا خودش شام تاریک سپید کنه.
دست طبیعت گل عمر مرا نچین.
حرف از اعصاب نزن كه ماله من اين روزا بدجوره قاطيه
به جان خودم بايد بهم جايزه نوبل بابته خودخوريم و اين سكوته عميقم
درمورده قرصا : منم همشونو به همين دلايلي كه گفتي سالهايه قبل تست كرده ام . برايه من موثر بودن . البته پيرارسال انقدر استرس داشتم و اعصابم بهم ريخته بود كه اينا هم جوابگو نبودن و دست آخر بعد از تست كردنه كلي دارويه ديگه رو آوردم به داروهايه گياهي و بايد اقرار كنم به طرز معجزه آسايي به دادم رسيدن
اگه خواستي بگو تا درموردشون توضييح بدم
آنارام باشید
بابا خودم میدونم به احتمال قوی حمله نیست کامی جان، پست بعدی رو نخوندی ؟ نترس بابا ما هیچیمون نمیشه ،اعصابتم با این چیزا خرد نشه !
این ضربان و... بجز مسایل اخیر ، تا حد زیادی هم از فشار کاری (شغلی)و اضطراب ناشی از اون در این دو روزه بود که خدارو شکر تموم شد و راحت شدم فعلا . مگه من چی نوشتم ؟ اینجا جاشه دیگه .اون آخراشم شوخی بود ! میدونی آدم الکی مثل بعضیا بنویسه : وای چه حالی میده ام اس و ...! اثرش بدتره ؟
عزیزم هیچ خبری نیست� ;D

بی خیال باش فوقش چند تا امپول میزنی تموم میشه دیگه باشه بیخیال بی خیال� :-*

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
خوب انقدر ناراحت نباش كه اينجوري شي. Sad
یه زحمتی براتون دارم سر نمازایی که میخونید یاد این برادر کوچیکتونم باشید . ...
منو از دعاي خودتون بي بهره نذاريد.ممنون ...
خدانگهدار همتون باشه.
خدا خودش شام تاریک سپید کنه.
دست طبیعت گل عمر مرا نچین.

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی