امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فقط پزشک متخصص میتونه نظر تخصصی بده
سلام به همگی
من به روشی که ما تو پرسش و پاسخ در پیش گرفتیم ، انتقاد دارم
با خوندن سؤالات کاربران تازه وارد که می پرسیدن من ام اس دارم یا نه ، خیلی دلم گرفت.می دونید کسی که تازه سایتی رو می بینه که عنوانش انجمن تخصصی ام اس سنتر هست و اطلاعات پزشکی و تخصصی زیادی هم تو این سایت جمع آوری شده ، با خودش فکر می کنه اینجا متخصص و کارشناس داره و سؤال می پرسه و تشخیص پزشکی می خواد ! اون نمیدونه ، ما که میدونیم. ما اصلا نباید تو تشخیص پزشکی وارد بشیم.
خودمون که با اینجا آشناییم تو پرسش و پاسخ فقط سؤالاتی می پرسیم که پاسخش تجربیات دوستامون هست ، نه تشخیص.
ولی اونی که فقط یه بار اومده عضو شده که سؤال بپرسه و شاید دیگه پیداش نشه ، فکرشو بکنید با نظر درست یا غلط ما چه بلایی ممکنه سرش بیاد ؟
یکی اومده میگه من میترسم ام اس داشته باشم ، اینه علایمم و ...
اصلا فرضا بطور قطع داره ، ما کارمون این نیست که بهش بگیم پس چی که ام اس داری و ...
شاید دکتر ، با توجه به روحیه اون ، بخواد به روشی دیگه و کم کم بهش بگه که بیماره.ما حق نداریم دخالت کنیم ،حتی اگه مطمئنیم.
خواهش می کنم یه فکری بکنید ببینید میشه همون اولش مشاهده کنندگان سایت بفهمن که اینجا متخصص مغز و اعصاب نداره و سؤالات تشخیصی نپرسن ؟
یعنی یه اعلان یا ... اون بالای سایت باشه با رنگ و فونت جلوه کننده که بفهمن الکی عضو نشن برای یه سؤال. فکر میکنن مثل برنامه پزشکی تلویزیونه و کارشناس جوابشونو میده!

چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : # پریسا # , Ferfer , ساغر , yummy , earth , مـه ســـا , شهرزاد , مریم 58 , آنا , Matilat , anaram , Hasty , fireboud , maedeh , TootFarangi , Prime , liliyam , (shahrzad.s) , زهرا59 , amirreza , sargol
ناهید جان ایراد شما بجاست اما من فکر نمی کنم ما اینقدر سطحی نگر باشیم که با یک نظر فورا مورد رو قبول کنیم همه ما عادت داریم در مورد بیماریمون تحقیق کنیم وبه حرف یک نفر حتی نظر یک پزشک بسنده نکنیم.......پس نگران نباش گلم در جواب کلی میگم که در هر موردی میگن شنونده باید عاقل باشدevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifSmile (52)
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
 تشکر شده توسط : maedeh , nahid
هستی عزیز ، درسته ولی اگه اینطور باشه هر چیزی رو میشه تو سایت نوشت ،
سایت هم مسؤولیتی از نظر وجدانی و انسانی داره ، همه ما اهل تحقیق نیستیم.
برای این که کاملا بدونید نگرانیم از چی بود به تاپیک های مربوط مراجعه کنید.
غیر از نگرانی ، در مورد اون پیشنهاد هم که دادم منتظر جواب مدیران هستم.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : # پریسا # , Hasty

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان