•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 13
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تولید کوپامر در داروسازی زهراوی تبریز
(2011/08/26, 08:19 AM)mehdernet2 نوشته است: از آخز ماه مبارک تولید داروی کوپاکسون که کارایی بهتری از داروی آوونکس و سایر داروها داره شروع می شه قیمت قطعیشو نمی دونیم
اما از تمام داروهای ایرانی بهتره و از اسراییل فرمولشو کش رفتن
به امید بهبودی همتون
چی می شد خودشون تولید نمی کردن از اسراییل وارد می کردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اه اه اه اهangry3angry3angry3angry3angry3

آمدی جانم به قربانت
ولی حالا چرا ؟ angel
 تشکر شده توسط : ساغر
آره والله داروی اسرائیلی حالش بیشترهlaughing3laughing3laughing3
من کلا همه چیو خارجیشو دوس دارم حتی داروN_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
خيلي خوشحالم
الان همين الانداروي كوپاكسون ايراني با نام تجاري كوپامر توي سرنگ هاي پري فيلد آلماني تو دستمه
تازه از يخچال درش آورم و سرده بايددوبارهبرش گردونم تو يخچال تاخراب نشه
نميدونين چه بغضي دارم خيلي خوشحالم كه بالاخره تو دستم گرفتمش و دارم سرديشو احساس مي كنم
هممون اينجا خوشحاليم
از زحمتاي همكار خوبمآقاي فرشباف خيلي ممنونمواقعا داره خالصانه كار مي كنه
مي دونم شايد هنوز درمان قطعي نباشه براتون اما بهتر از آوونكس يا سينووكسه
همه تلاشمونو كرديم كه كپي اصلش باشه و شده
خيلي خوشحالم
خدارو شكر
دعاتون مي كنم
شمام همسرمو دعا كنيد
فقط برای همه دعا کنید
 تشکر شده توسط : TootFarangi , nahid , paeeze , roshanak.z , مولتی ام اس , somaye_602000 , alireza.s , بی تـــا , baran1390 , blue sky , fireboud , ساغر , SSA
[b] خیلی عالیه آفررررررررررین بر شما و همکارانتون icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifچه حس زیبایی که آدما برای نجات جون همدیگر تلاش کنن و نتیجه اش رو ببینند من از صمیم قلب برای موفقیت شما و شفای همه بیماران دعا میکنم امیدوارم این سلامتی و شفا شامل حال همسرشما و همه کسانیکه به نوعی با این بیماری دست به گریبان هستند بشه و از صدقه سری شماها من هم شفا بگیرم icon_question

الهی
نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم
نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی

در اگر باز نگردد ، نروم باز به جایی
پشت دیوار نشینم ، چو گدا بر سر راهی

کس به غیر از تو نخواهم ، چه بخواهی چه نخواهی
باز کن در ، که جز این خانه مرا نیست پناهی
 تشکر شده توسط : mehdernet2
سلامت نیوز : داروی ام اس با نام کوپامر و اسم تخصصی گلای‌ترامر استات(gelayteramer estat) نوزده سال است که در دنیا و تحت انحصار شرکت اسرائیلی توا و با نام اختصاصی کپاکسون مصرف می‌شد اما با توجه به برخی از مناسبات، ایران و بسیاری از کشورهای اسلامی از این دارو محروم بودند و در برخی از موارد این دارو به صورت قاچاق وارد کشور می‌شد که سرانجام پس از طی پروسه‌ای پای این داروی پر مصرف نیز به بازار تولیدات داخلی کشور باز شد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از سینانیوز ، دکتر امیر حکمت، مدیر بازاریابی و فروش شرک زهراوی با اشاره به انحصار ۱۹ساله این دارو توسط یک شرکت اسرائیلی، گفت: داروی کوپامر حدود ۱۹ سال است که توسط یک شرکت اسرائیلی ساخته می‌شد و سرانجام ایران طی پروسه‌ای به این انحصار پایان داد.

وی در خصوص مراحل ساخت این دارو در ایران به عنوان دومین شرکتی که انحصار ساخت داروی کوپامر را در دست دارد، اظهار داشت: با همکاری شرکت تحقیقاتی کانادایی و همچنین شرکت دارویی توفیق دارو در ایران به مدت سه سال تحقیقات آزمایشگاهی روی این دارو انجام شد که در مرحله آخرتولید این دارو به صورت سرنگ‌های از پیش آماده در اختیار شرکت داروسازی زهراوی قرار گرقت.

دکتر حکمت، کوپامر را پر مصرف‌ترین داروی ضد‌ ام. اس دانست و گفت: این دارو بیست وچهارمین داروی پر فروش امریکا و پرمصرف‌ترین داروی ام. اس است که یک میلیون نفر از مبتلایان به‌ ام.اس در دنیا مصرف کننده آن هستند.

وی در ادامه افزود: مطالعات بالینی ویژه‌ای روی این دارو در ایران صورت نگرفته است اما مطالعات تحقیقاتی به جهت تعیین پتانسیل دارو و مقایسه با نمونه خارجی صورت گرفته است.

حکمت در خصوص عوارض احتمالی این دارو گفت: همه داروهای ام اس از عوارض طبیعی دارو بی‌بهره نیستند و این در حالی است که داروی کوپامر نسبت به سایر داروهای مصرفی بیماران‌ ام. اس از عوارض کمتری برخوردار است.

۳۵هزار تومان، قیمت هر آمپول کوپامر
این داروساز همچنین افزود: این دارو در تمام مراحل درمان‌ ام. اس موثر عمل کرده و به عنوان داروی سرکوب گر از پیشرفت‌ ام اس جلوگیری خواهد کرد.

وی زمان ورود این دارو به بازار مصرفی کشور را هفته آینده دانست و اظهار داشت: داروی کوپامر دارای تاییدیه وزارت بهداشت است و از هفته آینده با قیمت ۳۵هزار تومان برای هر آمپول و داخل جعبه‌های ۲۸تایی روانه بازار دارویی کشور خواهد شد.

۲۰۰۰بیمارمبتلا به‌ام اس از این دارو استفاده می‌کنند
این داروساز با بیان آمار مبتلایان به‌ام اس در کشور گفت: بین ۳۰تا ۴۰هزار نفر در ایران مبتلا به بیماری‌ام اس هستند که تا کنون ۱۷هزار نفر آنان ثبت شده‌اند و طبق پیش بینی‌ها حدود ۲۰۰۰نفر از این دارو استفاده خواهند کرد.

مدیر بازاریابی شرکت زهراوی بیماری‌ ام اس را یک بیماری آسیب زا برای جامعه توصیف کرد و خاطر نشان کرد: بیماری‌ام اس با توجه به ایجاد مشکلات تحرکی دربیماران مبتلا، آسیب‌های زیادی را برای جامعه به دنبال خواهد داشت و تولیدات دارویی از این قبیل منجر به کاهش این مسائل و همچنین خسارات مالی ناشی از این بیماری خواهد شد.

یک میلیون هزینه ماهانه استفاده از کوپامر
وی با بیان مصرف روزانه این دارو توسط بیماران، نیاز به بیمه شدن آن را امری مهم عنوان کرد و گفت: با توجه به مصرف روزانه و قیمت ۳۵هزار تومانی هر آمپول امیدواریم این دارو نیز همچون سایر داروهای بیماران‌ام اس تحت پوشش بیمه قرار بگیرد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: ارزش تولید این دارو علاوه بر خارج کردن انحصار تکنولوژی اسرائیل، جلوگیری از خروج ارز و دسترسی آسان به این دارو را نیز در پی دارد و در گام بعدی و با توجه به محروم بودن سایر کشورهای مسلمان، صادرات این دارو نیز در آینده‌ای نزدیک اجرا می‌شود.
3 اسفند 1390
منبع:
http://www.salamatnews.com/viewNews.aspx?ID=43153&cat=1
من صبورتر از هر لحظه ای چشم به راه روزهای آینده ی نیامده ام!
 تشکر شده توسط : najva , فرناز , naz.gigili , zenith , blue sky , parisa2011 , parastoo joon , arezooo82 , mirzaee , fireboud , چکاوک , N00shin , TootFarangi , ساغر , Narges , maedeh , maya , شهرزاد , بنده خدا , kia , زهرا59 , sami , nead , ارزو , mari , reach usa , عمومهربان , zohrevand , liliyam , Hasty , baran , sar , coffeedot , roya7116 , مهرافروز , sadaf , # پریسا #

وقتی مطالعات بالینی ویژه‌ای روی این دارو در ایران صورت نگرفته است . . . چطور از هفته ی دیگه قراره وارد بازار شه ؟؟؟
روزگارا ، تو اگر سخت بمن میگیری ! باخبر باش که پژمردن من آسان نیست . . . !
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , zenith , blue sky , arezooo82 , edarzi , mirzaee , چکاوک , maedeh , شهرزاد , hamid , غزل , آذرستون , sadaf , # پریسا # , مهدی نصیری
اين كوپاكسون يه نوع اينتر فرونه هر روزه بعضي دوستاي كانادايي سايت استفاده
ميكنند نسبت به دارو هيه ديگه مشكلتره
...
 تشکر شده توسط : blue sky , arezooo82 , چکاوک , آذرستون , sadaf , # پریسا #
هنوز آزمایش بالینی نشده؟!!!!!!!!!
چطور فهمیدن عوارضش کمتره؟!!!
بعد وارد بازار میشه بدون پوشش بیمه؟!!!!!!!!!!!!!
ما با بیمه هم با این گرون شدن داروها مشکل داریم اونوقت...!!!!!!!!!!

اینم که آمپوله که؟!!!!
بعد تازه حالا خوبه مثلأ بتافرون و ربیف یه روز درمیونن این رو که گفته هرروزباید استفاده شه!!!!!!!

بعد با این شرایط به زودی صادر هم میشه؟!!!!!!!!!!!

اسمشم هست داروی ضد ام اس!!!!!!!!!
ضد یه مریضی یعنی چیزی که از اون مریضی پیش گیری کنه که اون مریضی ایجاد نشه نه اینکه الان که ایجاد شده استفاده شده
بهتر نبود بگه داروی ام اس؟!!!!!!!!!!!

چرا انقدر عنوان خبرها جو سازه؟!!!!!!!!confused2confused2confused2

If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
 تشکر شده توسط : blue sky , yummy , parastoo joon , فرناز , arezooo82 , najva , چکاوک , maedeh , شهرزاد , زهرا59 , Ali 324 , liliyam , غزل , آذرستون , sadaf , ghaside , ابراهیم , glassheart
منم میخام
واقعا بهتر هسHuh
فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی ، یا دریای بیكران ،
زلال كه باشی ، آسمان در تو پیداست .

باورکن تا ببینی
بهارagreement2
 تشکر شده توسط : آذرستون
یه سوال داشتم؟
ببخشید ما چه آسیبی به جامعه ی زیباااااااااااااااااااااا و سالم و دور از هر گونه خطر و... زدیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
angry3angry3angry3angryangryangrybadtastebadtastebadtaste
وقتی یه به ظاهر دکتر راجب ما اینطور اظهار نظر میفرمایند...دیگه انتظاری از بقیه مردم نیست.
Together we stand
Divided we fall
 تشکر شده توسط : blue sky , arezooo82 , najva , شيدا رها , چکاوک , zenith , آنا , غزل , آذرستون , ابراهیم , مهدی نصیری

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 13
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کوپامر( گلاتیرامراستات) علی99 51 44,706 2018/11/17, 09:00 PM
آخرین ارسال: hessam
  ایران سومین تولید کننده گلتی رامر‌(اسوی می)- شرکت اسوه nafass 9 9,276 2014/01/19, 06:17 PM
آخرین ارسال: ابراهیم

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان