•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12(current)
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتیجه MRI من
(2019/11/19, 08:28 AM)الی کوچولو نوشته است:
(2019/11/17, 07:22 PM)ارزو ش نوشته است: سلام ..ممنون میشم اگر توضیح بدین که آیا پلاک ها باعث التهاب در مغز میشن؟ اصلا پلاک فعال که میگین یعنی چی؟

سلام
به نواحی که میلین از بین رفته اصطلاحا میگن پلاک. پلاک فعال یعنی قسمتهایی که میلین در حال از بین رفتنه و در اون قسمتها التهاب مشاهده میشه. پلاک فعال با ام آر آی باتزریق تشخیص داده میشه 
خیلی ساده توضیح دادم Smile (16)
سلام خیلی هم عالی...با توضیحی که دادین اگر درست متوجه شده باشم قاعدتاً نباید در ام ار ای بدون تزریق التهابی دیده بشه. . درسته؟
(2019/11/19, 01:17 PM)ارزو ش نوشته است:
(2019/11/17, 07:22 PM)ارزو ش نوشته است: سلام ..ممنون میشم اگر توضیح بدین که آیا پلاک ها باعث التهاب در مغز میشن؟ اصلا پلاک فعال که میگین یعنی چی؟

سلام
به نواحی که میلین از بین رفته اصطلاحا میگن پلاک. پلاک فعال یعنی قسمتهایی که میلین در حال از بین رفتنه و در اون قسمتها التهاب مشاهده میشه. پلاک فعال با ام آر آی باتزریق تشخیص داده میشه 
سلام خیلی هم عالی...با توضیحی که دادین اگر درست متوجه شده باشم قاعدتاً نباید در ام ار ای بدون تزریق التهابی دیده بشه. . درسته؟

سوال جالبی بود. تا حالا بهش فکر نکرده بودم ولی اولین ام آر آیی که من انجام دادم بدون تزریق بود ولی دکتر وقتی میخاست برام توضیح بده گفت فعلا میتونم بگم یه التهابه
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
Big Grin 
(2019/11/19, 04:42 PM)الی کوچولو نوشته است:

سلام

سوال جالبی بود. تا حالا بهش فکر نکرده بودم ولی اولین ام آر آیی که من انجام دادم بدون تزریق بود ولی دکتر وقتی میخاست برام توضیح بده گفت فعلا میتونم بگم یه التهابه

خیلی پیچیده شد موضوع ...فکر کنم خودم باید برم نورولوژی بخونم
سلام.
ببخشید الان با توجه به دو برابر شدن همه اجناس و تورمی که هست هزینه m r i با تزریق با دفترچه بیمه چقد شده؟
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
(2019/11/21, 01:06 PM)majid1 نوشته است: سلام.
ببخشید الان با توجه به دو برابر شدن همه اجناس و تورمی که هست هزینه m r i با تزریق با دفترچه بیمه چقد شده؟

سلام
حدود 400-500 هزار تومان می شه
البته بهتره با انجمن ام اس شهرتون هماهنگی انجام دهید (جاهای که هزینشون کمتر است را بهتون معرفی کنند)
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
(2019/11/21, 01:06 PM)majid1 نوشته است: سلام.

سلام ..من یک ماه پیش آزاد انجام دادم ۲۸۰ شد

سلام

برای من اولین ام آر آی بدون تزریق با کیفیت پایین انجام دادم و دکتر به محض دیدنش من رو نگاه کرد و من گفتم ام اس؟ ایشون گفت بله
 تشکر شده توسط : الی کوچولو , ارزو ش

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12(current)

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست