امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
توصیه ای برای بیماران مبتلا به بیماری ام اس نسبت به نکشیدن سیگار
دوستان قليون نكشين لطفا confused
من دو هفته پيش انقدر قليون كشيدم كه چشم راستم تار شد
هنوزم يه كم تاره ، خوب نشده
بيا با من مدارا كن ، كه من مجنونم و مستم ...
 تشکر شده توسط : بی تـــا , hamed , fireboud , fafa , سحــــــــر , maryamjoooon , پریا حقیقت پور , A.Kh
پیپ بکشیمevilgrin0039.gif بوش و خیلی دوست دارمSmile
همه اشون مضر هستن. یه ذره بیشتر و کمتر فرقی نداره. اثر تسکین دهنده اشون هم که موقتی و زودگذره و بیشتر بر اثر عادت و تلقینه.
راه های تسکین خیلی خوب و زیادی وجود داره. بیاین به اون ها فکر کنیم. نماز ، دعا، قرآن، انجیل، حافظ، شعر، موسیقی، مهمونی، دوست، مادر، همسر ، پدر، خواهر،.... بگم باز هم؟؟؟؟؟Wink
...
 تشکر شده توسط : shahab_araz , aztab , arezoo_azizi , پریا حقیقت پور , A.Kh
انجیل ؟ خب قرآن خودمون هست که wink2
البته حافظ هم خیلی خوبه ، من یه دوستی دارم واقعا درکش می کنم که با حافظ آرامش می گیره .smiling
خداوندا ، سرنوشت مرا خیر بنویس . تقدیری مبارک ، تا هر چه را تو دیر می خواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود می خواهی دیر نخواهم .
 تشکر شده توسط : denis85 , پریا حقیقت پور
منم چون موضوع خارج از این تاپیکه اینجا ادامه اش نمیدم. فقط امیدوارم به قول شما هر کدوممون راه های صحیحی که بهمون آرامش میده و در مورد ما عمل می کنه رو پیدا کنیم. آرزوی سلامتی و شادی و آرامش برای همتون دارم دوستای خوبم. بی خیال دوووودicon_surprised
...
 تشکر شده توسط : hamed , arezoo_azizi , پریا حقیقت پور , A.Kh
خوب بریم سر موضوع اصلی:
من روزی یه بسته سیگارو می کشم.ولی باید دیگه ترک کنم...
اینم بگم دوستمون گفت ارامش میده اصلا همچی چیزی نیس عادت می کنه آدم به سیگار . ترک عادتم موجب مرضه.....پس چه ترک کنی چه نکنی مریض می شی.این همه سال دور از چشم بابا،سیگار کشیدیم حالا که مستقل شدیم نکشیم.این همه سختی کشیدیم، تو مدرسه می رفتیم دستشوئی سیگار می کشیدیم .... angry3

هرچه گیرت امد بخور جز غم دنیا..
خوش باشید..
آن لحظه که با دوزخیان کنم ملاقات
یک خمر شراب ارغوان برم به سوغات

هرقدر که در خاک ننوشیدم از این باده صافی
بنشینمو با دوزخیان کنم تلافی

تشکر شده توسط : aztab , فرناز , arezoo_azizi , پریا حقیقت پور , A.Kh
(2011/09/20, 03:48 PM)shahab_araz نوشته است: خوب بریم سر موضوع اصلی:
من روزی یه بسته سیگارو می کشم.ولی باید دیگه ترک کنم...
اینم بگم دوستمون گفت ارامش میده اصلا همچی چیزی نیس عادت می کنه آدم به سیگار . ترک عادتم موجب مرضه.....پس چه ترک کنی چه نکنی مریض می شی.این همه سال دور از چشم بابا،سیگار کشیدیم حالا که مستقل شدیم نکشیم.این همه سختی کشیدیم، تو مدرسه می رفتیم دستشوئی سیگار می کشیدیم .... angry3

هرچه گیرت امد بخور جز غم دنیا..
خوش باشید..
سلام
شهاب البته اراز بگم خوبه چطوري خوب هستي
ولي راس ميگي يادش بخير تو دستشوي مدرسه يا تو پارك و ... عجب زماني بود دنياي بود براي خودش از قضا الان تو محوطه اي كار ميكنم كه خيليهاش سيگار ميكشن هر چند خودم كار فرما هستم وووووخدا را شكر خودم زياد از سيگار خوشم نمياد چون سيگاري نشدم ولي اراز تو هم براي خودت دنياي هستي دمت گرم به قول خودت هرچه گیرت امد بخور جز غم دنیا..

راه های تسکین خیلی خوب و زیادی وجود داره. بیاین به اون ها فکر کنیم. نماز ، دعا، قرآن، انجیل، حافظ، شعر، موسیقی، مهمونی، دوست، مادر، همسر ، پدر، خواهر،.... بگم باز هم؟؟؟؟؟
انجيل( كتاب مقدس) واقعا دنيايه براي خودش

تشکر شده توسط : fafa , پریا حقیقت پور , A.Kh
Man agar sali yek bar pabede pas nemizanam.aslan sigaro ghelyon bade vali man sigaro kheily dost daram.
 تشکر شده توسط : فرناز , arezoo_azizi , پریا حقیقت پور , A.Kh
فقط سیگار کشیدن مسئله نیست ،در معرض دود سیگار بودن بیشتر آسیب می زنه
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
کسایی که سیگار میکشن بیشتر دودش رو میدن بیرون به افتخار دور و بری ها ، که اونها بیشترش رو استنشاق کننevilgrin0039.gif
...
 تشکر شده توسط : arezoo_azizi , پریا حقیقت پور , A.Kh
کسی که منکر ضرر های سیگار نمیشه!
فلیون هم بدتر...خیلی ضرر داره!
وقتی احساس میکنی داری به بن بست میرسی و زندگی خیلی تخیلی شده به یاد بیار که قبلا هم اینطوری شده بود ولی گذشت. این لحظات فرصتهایی برای بزرگ شدن هستند.icon_biggrin
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , A.Kh

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تحقیق برای درمان ام.اس با سلول‌های بنیادی درایران saffari_mo 167 155,463 2020/01/20, 09:38 PM
آخرین ارسال: زهراخانم
  تجویز های غیرضروری و اشتباه در بیماری ام اس nahid 0 1,334 2019/09/06, 08:03 PM
آخرین ارسال: nahid
  جزییات بسته حمایتی وزارت بهداشت برای ۱۳۱ هزار بیمار خاص و صعب‌العلاج SMA 2 2,184 2019/08/11, 01:50 PM
آخرین ارسال: SMA
  ارائه خدمات هوشمند به بیماران ام اس محمود 41 32,762 2019/06/02, 08:29 AM
آخرین ارسال: parisaa
  بودجه بیماران خاص کاهش یافت nahid 3 2,073 2019/01/03, 01:38 PM
آخرین ارسال: minas
  راه‌اندازی شبکه مراکز جامع خدمات بیماران خاص nahid 0 1,341 2018/11/12, 06:15 PM
  درمان بیماران ام-اس در پژوهشگاه رویان محقق خواهد شد hamdam 22 19,233 2018/10/12, 06:38 PM
آخرین ارسال: kohedard
  بیماران خاص نگران دارو نباشند nahid 0 1,763 2018/07/24, 07:35 PM
  حمایت بیمه ای بیماران ام اس nahid 0 1,892 2018/01/17, 06:34 PM
  رایزنی مجلس با وزارت بهداشت برای تعیین تکلیف هزینه های درمانی بیماران خاص nahid 0 1,929 2017/12/14, 06:46 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست