• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا با داشتن بیماری msدر مهمانی ها وجمع های عمومی شرکت می کنید
Sad 
حقیقتش من زیاد تو جمعهای عمومی ظاهر نمی شم حالا میخاد عروسی باشه یا مثلا سفره یا عذا داری.....ت همچین جاهایی اگر هم برم سعی میکنم یک جایی بشینم که در دیدرس نباشم هرگز در فیلمها یا عکس گرفتن اصلا شرکت نمی کنم.میدونید وقتی جایی میرم وبا نگاهای متعجب مردم روبرو میشم خیلی غمگین میشم.........این بر می گرده به نبودن درک اجتماعی واطلاع نداشتن از بیماری ما ها.sadrolleyesبه نظر شما من باید چکار کنم؟angry3angry3angry3angry3sadsadsad
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
 تشکر شده توسط : mrz81 , najva , hanie , بهــار , seyyed reza , arezoo_azizi , paeazan , بیخیال , سمانه میم , movahedi , A.Kh
درسته که به MS افتخار دادم که در کنارم باشه ولی انقدر به خودم میرسم تا چشش درآد و از رو بره
شاید بگی خیلی از خود راضی و ..... هستم ولی باور کن قبل از بیماریم تو هر مجلس و مهمونی که میرفتم همه ازم تعریف میکردن و تو چشم بودم
چه خواستگارا که ردیف میشد . . . icon_cry { البته من به همشون جواب رد میدادم و میگفتم قصد ادامه تحصیل دارم }. . .evilgrin0039.gif
بعدازاینکه به MS افتخار دادم ، تا یه مدت همش خونه بودم ولی با کمک معبودم و خانواده و دوستای خوبم همه چیزو عوض کردم happy0065.gif
تازه فعال تر از قبلم شدم ، داوطلبانه همه جاهستم ، به هیچ مراسمی نه نمیگم { البته نه جاهایه بدااا }
با اینکه رشتم تربیت بدنیه الان 2 ترمه که شاگرد اولم
و همیشه خدارو به خاطر خودش ، خانوادم ، دوستای گلم و MS شاکرم . . .
فقط کافیه به ارادت ایمان داشته باشی و بخوای . . . agreement2
روزگارا ، تو اگر سخت بمن میگیری ! باخبر باش که پژمردن من آسان نیست . . . !
 تشکر شده توسط : mrz81 , Prime , ارزو , TootFarangi , successful , ELI , Ali 324 , najva , هاجی , Mahdieh , بهــار , havaars , شفا یافته , Hasty , عمومهربان , مریم جاهد , ساغر , Matilat , negar_ka84 , maedeh , roshanak.z , arezoo_azizi , soly , edarzi , seyyed reza , maryamjoooon , parisa2011 , farkhonde , زهرا59 , شیرین , hamid t , Liya , nazii , sooorooosh , roya-n , spring , Ermia , برگ 7 , mirzaee , آقا صادق , بیخیال , سمانه میم , movahedi , A.Kh
من یه بار تو جمعی که نمی دونستن ام اس دارم شرکت کردم یه عدم تعادل کوچولو باعث شد با کله بیام وسط سفره (اون موقع دچار دوبینی شدید هم بودم )

عکس العمل افراد حاضر در جمع خیلی جالب بود مخصوصا که یکی گفت : بیچاره این هم رو اورده به قرص های روان گردان
 تشکر شده توسط : zenith , kiana , شفا یافته , رنگین کمان , soly , farkhonde , شیرین , amirfarhag , نیوشا... , sooorooosh , spring , Ermia , برگ 7 , mirzaee , آقا صادق , بیخیال , سمانه میم , movahedi , A.Kh
فرقی با گذشته نکرده. دیگران که نمیدونن ، خودمم یادم میره بیشتر وقتا ، هفته ای یه بار یادش می افتم.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : شفا یافته , Hasty , farkhonde , amirfarhag , Liya , spring , آقا صادق , بیخیال , سمانه میم , movahedi
همه جا میرم اگه هم نرمبزور میان دنبالن

آخه مجلس گرم کنمfoodanddrinkfoodanddrinkfoodanddrinkicon_smileicon_smileicon_smileicon_biggrinicon_biggrintongue0011.giftongue0011.giftongue0011.gifhappy0064.gifhappy0064.gifhappy0064.gifjumping0047.gifjumping0047.gif

ولی عزای زیاد نمیرم آخه دوست ندارم غم کسیو ببینم

ام اس دارم چه ربطی داره مگه وبا دارم یا جزام که واگیر دار باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ام اس اتفاقا باهاش حالم میکنم چون اونای که سالم هستن به قول خودشون

کاریو که من میکنم یک ده هزارمشم نمیتونن بکنن

شاد باشین
زندگی نبرد است جرات حضور در آن را داشته باشید

[تصویر:  28018023802572124662.jpg]

تشکر شده توسط : Hasty , ارزو , ELI , Ali 324 , شفا یافته , roshanak.z , farkhonde , زهرا59 , Liya , spring , برگ 7 , mirzaee , آقا صادق , بیخیال , سمانه میم , movahedi , A.Kh
عجب سوالی؟!؟confused
اونقدر در مهمانی ها و مراسم ها و جشن ها حضور پیدا کردم که وقت نمی کنم به شغلم و زندگی عادی ام برسم.
البته از بعد از ام اس.
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : ارزو , fireboud , Saina , بهــار , Hasty , arezooo82 , Matilat , maedeh , رنگین کمان , arezoo_azizi , farkhonde , زهرا59 , شیرین , hamid t , Liya , sooorooosh , spring , بیخیال , سمانه میم , movahedi , A.Kh
من هم هر جایی که بتونم برم، میرم حتی چند بار شده که عروسی رفتیم که نمی دونستن ناراحتی دارم منو برای رقص دعوت می کردنlaughing3laughing3آخه تا موقعی که نشستیم کسی نمیدونه ام اس داریمicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
 تشکر شده توسط : Hasty , arezoo_azizi , farkhonde , sooorooosh , spring , بیخیال , سمانه میم , movahedi , A.Kh
والا ما هم به قول علیرضا از به خاطر ام اس از بس مهمونی و مراسم رفتیم دیگه از کار و زندگی ساقط شدیم
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : Hasty , maedeh , ارزو , fireboud , Prime , Saina , بهــار , شفا یافته , somaye_602000 , arezooo82 , Matilat , رنگین کمان , arezoo_azizi , farkhonde , شیرین , hamid t , Liya , sooorooosh , spring , paeazan , sargol , بیخیال , سمانه میم , movahedi , A.Kh
مگه میشه مهمونی نرفت. برای من که هیچ مشکلی ایجاد نکرده هیچ تازه زمانی که بیماری کمی اذیت می کنه بیشتر می رم مهمونی تا فکرم مشغول شه و روحیه ام عوض شه . اینجوری خیلی کمتر اذیت میشم.
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
 تشکر شده توسط : ارزو , شفا یافته , عمومهربان , Hasty , arezoo_azizi , farkhonde , spring , بیخیال , سمانه میم , movahedi , A.Kh
(2011/09/07, 11:33 PM)Saina نوشته است: درسته که به MS افتخار دادم که در کنارم باشه ولی انقدر به خودم میرسم تا چشش درآد و از رو بره
شاید بگی خیلی از خود راضی و ..... هستم ولی باور کن قبل از بیماریم تو هر مجلس و مهمونی که میرفتم همه ازم تعریف میکردن و تو چشم بودم
چه خواستگارا که ردیف میشد . . . icon_cry { البته من به همشون جواب رد میدادم و میگفتم قصد ادامه تحصیل دارم }. . .evilgrin0039.gif
بعدازاینکه به MS افتخار دادم ، تا یه مدت همش خونه بودم ولی با کمک معبودم و خانواده و دوستای خوبم همه چیزو عوض کردم happy0065.gif
تازه فعال تر از قبلم شدم ، داوطلبانه همه جاهستم ، به هیچ مراسمی نه نمیگم { البته نه جاهایه بدااا }
با اینکه رشتم تربیت بدنیه الان 2 ترمه که شاگرد اولم
و همیشه خدارو به خاطر خودش ، خانوادم ، دوستای گلم و MS شاکرم . . .
فقط کافیه به ارادت ایمان داشته باشی و بخوای . . . agreement2

عاشقتم.عاشقتم.ایول.ایول.حال کردم .عجب روحیه ای.مثل خودمی.آدمایی مثل تورو میبینم,نفس میکشمlove51love51love51
صفـایـی بـود دیـشب بـا خیـالت خـلـوت مــا را
ولـــی مــن بـاز پنـهانی تـو را هـم آرزو کـردم
 تشکر شده توسط : Saina , Hasty , arezoo_azizi , farkhonde , شیرین , hamid t , Liya , sooorooosh , spring , marzieh649@yahoo.com , movahedi , hania , A.Kh

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 14
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برخورد یک پدر با دخترش که مبتلا به بیماری ام اس است عمومهربان 36 24,391 2014/07/05, 11:09 AM
آخرین ارسال: paeazan
  نظر شما جیست ؟ (ذکر بیماری در عقدنامه) عمومهربان 52 34,399 2014/07/05, 08:37 AM
آخرین ارسال: تندیس
  با 4 قدم اعتماد به نفس تان را تقویت کنید نازلی 4 4,474 2013/08/28, 02:50 PM
آخرین ارسال: شيدا رها

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست