•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 21
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا تابحال کسی بوده که با داشتن ms بچه دار بشه؟
فکر نکنم ربطی داشته باشه angry2 من 2 تا پسر دارم یه دختر شاید من خاصم laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
 تشکر شده توسط : فرناز , maedeh , somaye_602000 , spi.hmi76 , ساغر , maede , mehdernet2
من تا الان به دلایلی بچه دار نشدم.ولی کم کم دارم به فکرش می افتم.اما پزشکم میگه باید یه کم صبر کنم تا یه سری داروهامو قطع و یه سری دیگه رو عوض کنه.
خدا بزرگه.ما نباید امیدمون رو از دست بدیم.مثلا خود من اگر الان با این وضعیت راه رفتن ز میزان اسپاسم بخوام باردار بشم طبق نظر چند پزشک با افزایش وزنم فشار روی پاهام و اذیت شدنم علیرغم احتمال زیاد کاهش علایم در بارداری،بیشتر میشه و حتی ممکنه احتمال حمله بعد از زایمان وجود داشته باشه.
به همین دلیل من هم صبر می کنم تا آسیبی بهم وارد نشه.مسلماُمادر سالم و با روحیه بهتر میتونه فرزندش رو بزرگ کنهlove28
تو منو تنها نذار....ای خدا.....خدا.....
 تشکر شده توسط : فرناز , سپیده قاصدک , هانیه , kaveh_plus , spi.hmi76 , ساغر , maede , mehdernet2 , فریبا
الهی قربونه همه مامانای ام اسی بشم از جمله خودم.......sad2
من همیشه نگران بودم ولی توکل به خدا.....rolleyes
امیدوارم هم مامانای ام اسی هم بچه هاشون سالم باشن..
خدا به منم یه دخمل ناز و سالم بده.smiling2
انسان نقطه ای است بین دو بی نهایت
بی نهایت لجن و بی نهایت فرشته
*بنگر به طرف کدام یک می روی!؟*
 تشکر شده توسط : فرناز , nahid , maede , mehdernet2
سلام به روی ماه همه عزیزان
من پژمان هستم 24 ساله
ولی ام اس ندارمconfused2
ولی با دختری آشنا شدم که ام اس داره Angel البته من باهاش کنار اومدم love51 خیلی هم دوسش دارم
ولی الان که متوجه بیماریش شده ناراحته و من رو از خودش دور می کنه و به قولی نمی خواد من به پاش بسوزمHuh
ولی من که ول کنش نیستم icon_questionlove28
سوال اصلیم از دوستان این هستش که وقتی فرشته (بچه)به دنیا می یاد چند درصد احتمال این رو داره که بچه هم مبتلا به ام اس باشه ؟
نی نی های شما ام اس دارن ؟ یا فعلا معلوم نمی شه ؟
اگه توصیه ای دارین بفرمایین
من هنوز موفق نشدم با اینجا آشنا کنمش و حتما میارمش پیشه فرشته هایی که اینجا هستن
اونم واقعا فرشته هستش
منتظر جواب هاتون هستم
به امید بهبودی کامل تک تکتون
یا حق
-----------------------------------
پشت دریا شهریست ......
 تشکر شده توسط : ahmad ebrahimi , maede , mehdernet2 , ساغر , mandana18
(2012/02/24, 02:02 AM)zoox نوشته است: سلام به روی ماه همه عزیزان
من پژمان هستم 24 ساله
ولی ام اس ندارمconfused2
ولی با دختری آشنا شدم که ام اس داره Angel البته من باهاش کنار اومدم love51 خیلی هم دوسش دارم
ولی الان که متوجه بیماریش شده ناراحته و من رو از خودش دور می کنه و به قولی نمی خواد من به پاش بسوزمHuh
سوال اصلیم از دوستان این هستش که وقتی فرشته (بچه)به دنیا می یاد چند درصد احتمال این رو داره که بچه هم مبتلا به ام اس باشه ؟
من هنوز موفق نشدم با اینجا آشنا کنمش و حتما میارمش پیشه فرشته هایی که اینجا هستن
اونم واقعا فرشته هستش
منتظر جواب هاتون هستم
یا حق
پشت دریا شهریست ......
دوست عزیز ام اس بیماری ارثی نیست
ولی خیلی بخوان سختگیرانه نگاه کنند میگن 5% احتمالش هست که فرزند هم دچار این عارضه بشه

gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : yummy , فرناز , zoox , شيدا رها , ثریا , seyyed reza , ارزو , spi.hmi76 , maede
Smile (16)
منم عین تو بودم پژمان
چه دورانی بود
فعلا که تمام شد
نه
من از یکی پرسیدم گفت زیر نظر پزشک اشکالی نداره
از نظر من ام اس بیماری نیست
بهتره جز بیماری حسابش نکنیم
نامش را دنیای مجازی گذاشتند
اما حرفهایمان ، حقیقی تر از دنیای واقعیست
اینجا راست میگوییم
اطمینان پیدا میکنیم
همراز میشویم و درودل میکنیم

تشکر شده توسط : فرناز , zoox , ارزو , spi.hmi76 , maede , هانیه
(2012/02/24, 02:02 AM)zoox نوشته است: سلام به روی ماه همه عزیزان
من پژمان هستم 24 ساله
ولی ام اس ندارمconfused2
اونم واقعا فرشته هستش
منتظر جواب هاتون هستم
یا حق
پشت دریا شهریست ......

سلام دوست عزیز من ام اس دارم با وجود بیماری باردار شدم بدون مشکل الان هم 1پسر 5 ساله دارم که خداروشکر سالمهinnocent0001.gifشماهم نگران نباش.این بیماری ارثی نیست.جنین از خون مادر تغزیه میکنه نه مغزBlush
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : fireboud , zoox , شيدا رها , ارزو , spi.hmi76 , maede , فریبا , hamid_147
دوباره سلام به فرشته های بدون بالicon_question
نگرانی من از این هستش که دختره مورد علاقه من این بیماری رو از مادرش به ارث برده و سالیان بسیار دور مادرش به خاطر همین بیماری فوت کرده confused2
من خودم مشکلی از لحاظ بچه دار شدن هم ندارم و اگه قرار باشه بچه دار همنشیم این دیگه خواست خداست
فقط احتمال اینکه کمی از طرف فامیل ناراحتش کنن با سوال هاشون و احتمالا زخم زبون هاشون ناراحتم و می خوام از اطلاعاتی که از شما دوستان جمع می کنم متقاعدش کنمکه مشکل خواسی نخواهد داشت Smile (52)
بازم ممنون که بهم پاسخ دادید
----------------------------------
پشت دریا شهریست ......
 تشکر شده توسط : spi.hmi76 , ساغر , maede
اگه شما نگران باشيد بهشون منتقل مي شه. پس نگران نباشيد. براي زخم زبون هاي فاميل هم شما تكيه گاهش باشيد و نذاريد كسي جرآت كنه اين حرف رو بزنه.
اگه بر فرض ارثي باشه و اون هم 5% شما مي تونيد اطلاعات كامل( خيلي كامل انقدر كه همه شرايط رو بدونيد) رو در مورد اين بيماري بدونيد و اين كه چه عواملي باعث شدتش مي شه و تو زندگيتون اين ها رو رعايت كنيد. هر چي رو مي تونيد انجام بديد و بقيه رو به خدا بسپاريد. خدا جواب تلاش شما رو مي ده و بچتون ام اس نمي گيره.
و اينكه
الان خوب فكر كنيد. نكنه تو آينده تنهاش بذاريد. اگه دوستش داريد با همه وجود دوستش داشته باشيد و اگه بر فرض مثال كه اميدوارم فرض محال باشه مشكلي براش پيش اومد بدونيد كه همه جوره بايد كنارش باشيد. اون وقته كه به شما نياز داره. به احتمال زياد هم مشكلي پيش نياد.
ولي همه جوره با خودتون كنار بيايد بعد بهش بگيد كه دوستش داريد. با آرزوي خوشبختي
من صبورتر از هر لحظه ای چشم به راه روزهای آینده ی نیامده ام!
 تشکر شده توسط : zoox , nanaz , spi.hmi76 , maede , فریبا , hamid_147
(2012/02/28, 06:46 AM)zoox نوشته است: دوباره سلام به فرشته های بدون بالicon_question
نگرانی من از این هستش که دختره مورد علاقه من این بیماری رو از مادرش به ارث برده و سالیان بسیار دور مادرش به خاطر همین بیماری فوت کرده confused2
من خودم مشکلی از لحاظ بچه دار شدن هم ندارم و اگه قرار باشه بچه دار همنشیم این دیگه خواست خداست
فقط احتمال اینکه کمی از طرف فامیل ناراحتش کنن با سوال هاشون و احتمالا زخم زبون هاشون ناراحتم و می خوام از اطلاعاتی که از شما دوستان جمع می کنم متقاعدش کنمکه مشکل خواسی نخواهد داشت Smile (52)
بازم ممنون که بهم پاسخ دادید
----------------------------------
پشت دریا شهریست ......
سلام دوست عزیز
اصولا ام اس مستقیما باعث فوت شخصی نمیشه ولی اگه به نظرتون مرتبط بوده احتمالا بخاطر نبود خدمات پزشکی مناسب در اون زمان بوده ولی امروزه نباید اصلا نگران همچین موردی باشید چرا که براحتی قابل کنترل هست

در مورد بچه هم که احتمالا خوندید خیلی از دوستان زیر نظر پزشک تونستند بچه دار بشن بدون هیچ مشکلی
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : ثریا , شيدا رها , yummy , ارزو , zoox , N00shin , shokolat , spi.hmi76 , ساغر , maede , mehdernet2 , هانیه

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 21
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال