•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 21
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا تابحال کسی بوده که با داشتن ms بچه دار بشه؟
دفت کردید بیشترمون دختر داریمlove28
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
 تشکر شده توسط : maedeh , spi.hmi76 , maede , mehdernet2
منم 5سال بعدازبیمارشدنم باردارشدم تاوقتی 2سالش شدهیچ حمله نداشتم شیرهم کامل خوردوالان10سالشه تومدرسه شاگرداولهsmilingsmiling
 تشکر شده توسط : نازلی , ساغر , طلایه , maedeh , spi.hmi76 , maede , mehdernet2 , هانیه
چند روز پیش آقای دکتر قره گوزلو تو برنامه سلامت شبکه 2 در مورد بیماری و بارداری صحبت میکرد

گفتند که هیچ مشکلی برای بار داری وجود نداره . چون سطح هور مونها در این موقع بالاست و هیچ حمله ای در این زمان صورت نمیگیره .

اما اگر کسی هست که قصد بچه دار شدن رو داره بهتره که هر چه زودتر اقدام کنه و در زمان شیر دهی هم مادران عزیز خیالشون از بابت حمله راحت باشه چون مصون هستند

اما بهتر ه که زیر نظر پزشک باشند
امید وارم که همه مامان های عزیز بچه های تپل مپل وسالم وتندرست و با هوشی داشته باشندicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : somaye_602000 , yummy , masumeh , ساغر , نازلی , maedeh , maede , هانیه
منم دخمل میخوام یه دخمل ناااااز مث اینlove28
[تصویر:  1307219011.jpg]
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : somaye_602000 , هانیه , عمومهربان , najva , ساغر , farkhonde , فرناز , نازلی , maedeh , kaveh_plus , spi.hmi76 , maede , mehdernet2
(2012/01/24, 11:08 PM)somaye_602000 نوشته است: دفت کردید بیشترمون دختر داریمlove28

اره منم چند روز پیش داشتم به این موضوع فکر می کردم تمام خانم های مبتلا به ام اس اکثریت دختر دارن نمی دونم دلیلش چیه؟ البته بگم من خودم مجرد هستم ولی وقتی این پیج رو خوندم و به اطرافیان توجه کردم متوجه این موضوع شدم .
 تشکر شده توسط : somaye_602000 , maedeh , spi.hmi76 , maede
اره منم چند روز پیش داشتم به این موضوع فکر می کردم تمام خانم های مبتلا به ام اس اکثریت دختر دارن نمی دونم دلیلش چیه؟ البته بگم من خودم مجرد هستم ولی وقتی این پیج رو خوندم و به اطرافیان توجه کردم متوجه این موضوع شدم .[/QUOTE]
توی طب سنتی میگن کسایی که طبعشون سرده دختر دار میشن و بالعکس. شاید بیربط نباشه
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
 تشکر شده توسط : ساغر , maedeh , spi.hmi76 , maede
مرسی واقعا ممنونم باورتون میشه الان دارم از خوندن نظرات و تجربیاتتون گریه میکنم .من هنوز مجردم اما همیشه از اینده میترسیدم نه از بچه دار شدن از ناتوانی بعدش اما الان خیلی اروم شدم
 تشکر شده توسط : ساغر , maedeh , spi.hmi76 , maede , mehdernet2 , یه غریبه

منم یه نفرو میشناسم ک ام اس داشت بچه دار شد وخدابهش ی دختر خشگل داد الانم دخترش 4سالشه و مشکلیم نداره
خداروشکر...
 تشکر شده توسط : ساغر , مانی من , نازلی , maedeh , somaye_602000 , spi.hmi76 , maede , mehdernet2
خیلی ها بچه دار میشن و سالم هستند ولی اگر با دستور پزشک معالج و مشاور انجمن پیش برویم موفقیت صد برابر میشود شاید چند قلو به دنیا آورد.دنیا به کامتان باد عیدتان مبارک
 تشکر شده توسط : yummy , نازلی , maedeh , maede , هانیه
(2012/01/24, 11:08 PM)somaye_602000 نوشته است: دفت کردید بیشترمون دختر داریمlove28

نخیرمevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifمن 1پسر دارم نفسم به نفسش بستستlove28love28love28من هم ام اس داشتم الان پسرم6سالشهlove28love28بدون هــــــــــــیچ مشکلیinnocent0001.gifولی برا دومی اصلا جرات ندارمconfused2میگم حالاکه مادرشدن ودرک کردم BlushTongueبسهwink2
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : yummy , نازلی , maedeh , nahid , ساغر , maede , missmaryam2005

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 21
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...