•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 17
  • 18
  • 19(current)
  • 20
  • 21
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا تابحال کسی بوده که با داشتن ms بچه دار بشه؟
سلام من خانومم ام اس داره والان دو تابچه داریم ما از ام اس او خبر داشتیم و باردار شد برای بچه اول هیچ مشکلی پیش نیومد اما بعد از زایمان بچه دوم به اون حمله بدی دست داد و تو راه رفتن ناتوانش کرد انشالا که به شما حمله دست نده این هم بگم درسته الان بهش حمله دست داده اما به خاطر بچه روحیه اش از قبل هم بهتره
شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی، ... اما حال که به آن دعوت شدی تا میتوانی زیبا برقص.
 تشکر شده توسط : silent , مریم 1361 , آنا , mahsa24 , zenith , famoon , الهه میم , niloofary , برگ 7 , leili-asmaneh , فتح اله
(2015/10/20, 03:09 PM)leili-asmaneh نوشته است: من يكي از علت هايي كه نمي خوام بچهدار شم اينه كه مي بينم خيلي وقتها من جون ندارم خودمو از روي تخت بلند كنم فكر كن حالا يكي هم باشه كه هي بخوام بهش برسم وااي اصلا نمي تونم اصلا بجه برا چيمه!؟ من حوصله خودمم ندارم البته خيلي خوبه كه بعضيا واقعا بچه دوس دارن و مي خوان بيارن من واقعا تحسينشون مي كنم و معتقدم آدم كاري رو كه بهش عشق بورزه جون و انرژي و تواناييش هم به دست مياره ولي جزو اولويت هاي مم نيست

من با وجود ناتوانی در راه رفتن بچه دار شدم و براش پرستار گرفتم.پرستارش میاد خونه ما و به من کمک میکنه.باهاش بازی میکنه، بغلش میکنه ، دسشویی میبره.منم هستم و تا جایی که در توان دارم کارای دخترمو انجام میدم.
من از اون آدمایی بودم که بچه رو یه جورایی مزاحم میدونستم و بخاطر وضعیت جسمیم تمایلی به بچه دار شدن نداشتم.اما با دلگرمی همسرم ، مادرم و پزشکم بچه دار شدم . الان عاااااااااشقانه دخترم رو دوست دارم.حتی گاهی وقتا من و همسرم میگیم قبل از دخترمون چیکار میکردیم؟!
واقعا به زندگیمون نشاط و امید هدیه داده.
تو منو تنها نذار....ای خدا.....خدا.....
 تشکر شده توسط : آنا , leili-asmaneh , zenith , famoon , الهه میم , niloofary , laleh , glassheart
[size=large][color=#FF0000]گلی خانم اينجوری که عاليه. چون پرستار گرفتيد و کمکی داريد خدا رو شکر درغير اين صورت بچه دارشدن بنظر من لزومی نداره
به جهان خرم ازآنم که جهان خرم از اوست/ عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
 تشکر شده توسط : kohedard , zenith , niloofary
سلام منم 13 ساله ام اس دارم میخوام بچه دار بشم
برا درمان میرم زنبور میزنم دکترم بعد از 2 سال بهم گفت بچه بیارم حال خودمم بهتر میشه
به امید خدا...
من از معبود یکتایم فقط یک چیز میخواهم
نگیرد هرگز از قلبم امید استجابت را...
 تشکر شده توسط : الهه میم , niloofary , فتح اله
منم دوتا بچه دارم و وقتی باردار بودم هیچ مشکلی نداشتم.الان دختر بزرگم نه سالشه و کوچیکه هفت ساله است.بعضی وقتها میگم اشتباه کردم بچه دار شدم ولی واقعیت اینه که انشاالله همین دوتا میشن عصای دستمicon_question
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
 تشکر شده توسط : kaveh_plus , الهه میم , leili-asmaneh , فتح اله
سلاممن وقتی باردار بودم فهمیدم که ام اس دارم دو سال قبلش یه بی حسی جزیی داشتم ولی دنبالش نرفتم و در بارداری با ام ار ای معلوم شد که ام اس دارم ...خیلی حالم بد بود وقتی فهمیدم. اخه ما 8 سال بود که اقدام برای بچه دار شدن کرده بودیم اولش میگفتم خدایا چرا الان که بچه دار شدم این دردو گرفتم ولی الان فهمیدم که اگه این دخترم نبود تا الان با فکر و خیال نابود میشدم الان هزار بار خدا رو شکر میکنم که خداوند این هدیه رو بهم داده و منو انقدر مشغول کرده که بیماریم یادم رفته .دخترم 3 سالشه و منم حالم خوبه خدا رو شکر
 تشکر شده توسط : niloofary , somaye_602000 , برگ 7 , leili-asmaneh
بله چرا که نه! ولی نباید بترسین ...
خدای مهربون پیش پای بنده هاش همیشه خیر میذاره ... یعنی هر اتفاقی که براشون مقدر میکنه ، به صلاحشونه.
حتی اگه با جلوگیری هم ناخواسته هم متوجه بشین که با این بیماری، باردارین بازم نباید ناراحت بشین.
305320_JC_thinkingحتما مصلحتی بوده!305320_JC_thinking
اتفاقا در دوران بارداری بیماری خاموش میشه .. خیالتون راحت .. ولی بعد از زایمان مراقبت بیشتری نیازه.
 تشکر شده توسط : فتح اله , آنا , coffeedot
من اومدم با یه نینیه نازنازی خداروشکر دیدیت خدابخواد میشهicon_questionlove51love51love51love51

من اومذم با یه نینیه نازنازی خداروشکرicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : آنا , coffeedot
سلام حميد هستم
من همين امروز عضو شدم
من CIS دارم كه مرحله قبل از ام اسه و اگر پيشرفت كنه تبديل به ام اس ميشه ولي دارم از سينووكس و گاباپنتين استفاده ميكنم
تازه ازدواج كردم ولي با توجه به اينكه يك ماهه از بيماريم مطلع شدم همه اميد و انگيزمو از دست دادم.
حتي شنيدم كه اين بيماري براي بچه دار شدن هم مشكل ايجاد ميكنه.
لطفا تجربياتتون رو در اختيارم بذاريد
با تشكر
(2016/10/09, 02:25 AM)الهه درد نوشته است: سلام حميد هستم
من همين امروز عضو شدم
من CIS دارم كه مرحله قبل از ام اسه و اگر پيشرفت كنه تبديل به ام اس ميشه ولي دارم از سينووكس و گاباپنتين استفاده ميكنم
تازه ازدواج كردم ولي با توجه به اينكه يك ماهه از بيماريم مطلع شدم همه اميد و انگيزمو از دست دادم.
حتي شنيدم كه اين بيماري براي بچه دار شدن هم مشكل ايجاد ميكنه.
لطفا تجربياتتون رو در اختيارم بذاريد
با تشكر

سلام
من 4 ساله که ام اس دارم و به لطف خدا پارسال بهمن پسرم به دنیا اومد.

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 17
  • 18
  • 19(current)
  • 20
  • 21
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داشتن فرزند در بيماران ام‌اس hamdam 67 50,845 2022/11/03, 11:45 PM