•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 16
  • 17
  • 18(current)
  • 19
  • 20
  • 21
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا تابحال کسی بوده که با داشتن ms بچه دار بشه؟
سلام بچه ها من برای اولین بار این صفحه رو باز کردم وبا حرفاتون پاک حالم بد شد sadچرا اینقدر منفی angryکی فردارو دیده با این حرفاتون هر کی که تازه مریض شده باشه فقط به این فکر میفته که مرگ موش بگیره وخودشو بکشه undecided2!!!اگه کسی جای من باشه چی ؟؟Huhاز1سالگی تو سانحه تصادف یه پام به طور80٪ازدست دادم وفقط میتونم بشینم وراه برم وتو بچگی بازی نکردم مامانم همیشه از ترس پام به بچه ها میگفت نزدیکش نشید واز طرفی سوختگی هایی که بعد از اون جریان برام یه عمره باقی مونده تا حالا که شدم24 ساله و....یه مرد مهربون پیداشد ومنو با اون شرایط گرفت وحاضر شد با اینکه کاملا سالمه با من زندگی کنه زمینو زمان می گفتن اینو نگیر برات دردسر میشه وبماندو....تازه 2ماه از جشن عروسیمون گذشت که چشمم تار شد انگار یکی بهم میگفت ام اسه بماند که تو این سالها چقدر رفتم اتاق عمل وساعت ها موندمfighting0030.gif یادم رفت بگم دوباره اون پا شکست وشد به دردسر بزرگ یکسال از کار وزندگی ودرس ودانشگاه وا موندم confused2بعدش رسیدم به حالا وتو این مدت اصلا شکوه نکردم وشاکر خداهم بودم بخدا همه ما آدم ها یه جورایی درد کشیده ایم اما این اجازرو نداریم که ناله کنیم توروخدا یکم فکر کنید من با این حرفای شما دق میکنمangry3 الانم سرحال وامیدوار رفتم دکتر تا صاحب یه فرشته الهی بشم وبحول قوه الهی بتونم امانت خدارو بزرگ کنم icon_biggrinicon_biggrinحالا هرکی این پیام نو خوند خواهشا نظرتون رو برام بفرستید منتظرمSmileSmileSmilehappy0065.gif!!!!!
 تشکر شده توسط : hadisss , paeeze , fardaie roshan , alireza1111 , silent , majid1 , coffeedot , leili-asmaneh , برگ 7 , ashrafi , hani , ارزو , Nds
متنت خیلی خوب بود فتح اله (گلناز! smiling) و مبارزه تو در طول زندگی واقعا قابل تحسینه و من همواره اتز این نوشته های امید بخش در سایت استقبال میکنم. agreement2

به نظر من اینکه یک نفر دز کودکی مساله ای براش اتفاق بیفته شاید راحت تر بتونه با شرایط کنار بیاد و در طول سالیان خودشو وفق بده. اما اینکه شخص در این سالها با پیشرفت تکنولوژی و در ثبات نسبی ام اس بگیره میتونه خبر خیلی خوبی باشه. ۲۰ سال پیش اگه یکی ام اس میگرفت میبستنش به کورتون و فقط نظاره گر نابودیش بودن! خدا رو شاکر باشیم که در این دوره زندگی میکنیم. love51Angel

راستی از همین الان زایمان آینده تون رو تبریک میگم و امیدوارم سالهای سال در کنار شادی در کنار خانواده زندگی کنید. Smile
 تشکر شده توسط : مریم 1361 , فتح اله , paeeze , غزاله , ارزو
سلام گلنازعزیزم امیدوارم خدابهت یه بچه سالم و نازبده عزیز زیرسایوس پدرومادربزرگ بشه اره خانمی همه مون مشکلات زیادی داشتیم اما به امیدادمی زنده است پایان شب سیه سپیداست من که همیشه به خودم میگم صبرکن مریم یه روزی سربالایی های زندگیت به سرازیری میرسه اگه من بخوام درد دل کنم همه تون میگیدخوشبختید و ناشکر
الا به ذکر الله تطمئن القلوب
 تشکر شده توسط : فتح اله , paeeze , غزاله , ارزو
گلناز واقعا تحسینت میکنم با این همه مشکل باز هم امیدوارانه زندگی میکنی
من نصف مشکلات تورو هم نداشتم ولی شش سال تموم افسردگی شدید گرفتم
الان یه مدته که خوب شدم!!woman
خوش بحالت که اینقدر خوب بودی
خداروشکر که ازدواج کردی
من گاهی از اینکه کسی شرایط منو قبول کنه و بامن ازدواج کنه ناامیدمیشم چه برسه به بچه
ولی پست تورو که خوندم حسابی امیدوار شدمlove28
خدا حفظت کنه انشالله مادر بشیicon_questionicon_question
laughing3
می خندم .چون مشکلات تموم نمیشن.بلکه از شکلی به شکل دیگر خودشون رو نشون میدن.خداهست!
 تشکر شده توسط : فتح اله , coffeedot , paeeze , برگ 7 , غزاله
(2015/10/19, 08:24 PM)silent نوشته است: گلناز واقعا تحسینت میکنم با این همه مشکل باز هم امیدوارانه زندگی میکنی
من نصف مشکلات تورو هم نداشتم ولی شش سال تموم افسردگی شدید گرفتم
الان یه مدته که خوب شدم!!woman
خوش بحالت که اینقدر خوب بودی
خداروشکر که ازدواج کردی
من گاهی از اینکه کسی شرایط منو قبول کنه و بامن ازدواج کنه ناامیدمیشم چه برسه به بچه
ولی پست تورو که خوندم حسابی امیدوار شدمlove28
خدا حفظت کنه انشالله مادر بشیicon_questionicon_question
عزیزم ممنون که پیاممو خوندی love51بخدا من قصد خود نمایی نداشتم و منم مثل شما لحظه های سخت داشتم اما فقط فقط فهمیدم اگه کسی خدارو تو زندگیش داشته باشه به خاطر تک تک لحظه هایی که درد کشیده نتیجشو میبینهBlush(حتی یه روایت شنیدم حاج آقا فرح زاد تو سمت خدا میگفت خدا برای تو حتی برای تک تک ثانیه هایی که مضطرب بودی چه برسه به درد و رنج، پاداششو هم تو این دنیا میده هم اون دنیا از این بابت خیالتون راحت)اما منظور من اینه که خدا شاهد همه چیز هست و خوب و بهتر از همه ماها میدونه با معشوقه هاش چکار کنه مطمئن باشید مطمئن من به جرات تو زندگیم پاداشاشو دیدم فقط کافیه دیدتون رو عوض کنید happy0065.gifو از این مساله برای رشد عقل و انسانیتمون استفاده کنیم angelتو رو خدا حرفامو اقرار یا آدم نما نگیرید اینا همه از ته وجودمه که می نویسم دوستدارم شما هم مثل من شاد باشین ومبارزه کنید fighting0030.giffighting0030.giffighting0030.gif

از اینکه زیاد مینویسم ببخشین evilgrin0039.gifورفتم بالا منبر اینا همه از سر ذوق وشوقه icon_biggrinباید همه ماها چه مجرد چه متاهل باهم برای هم دعا کنیم تا این شیطان از خدابیخبری که افتاده تو زندگی تک تکمون رو از پادربیاریمfighting0030.giffighting0030.gif اونم با امید وتوکل واینکه همدردیم وقلبها وروح پاکی داریم Blushتورو خدا پایه باشین تا همه باهم پیش بریم برای پیروزی واصلا جا نزنید هرکی آمادست بسم الله اولم با آیه الکرسی که خیلی سخت نشه با معنی چطوره؟؟؟؟HuhSmile (16)happy0064.gif
 تشکر شده توسط : silent , مریم 1361 , paeeze , برگ 7 , غزاله , ashrafi , ارزو
بسم اللهicon_question
الا به ذکر الله تطمئن القلوب
 تشکر شده توسط : فتح اله , paeeze , silent
من يكي از علت هايي كه نمي خوام بچهدار شم اينه كه مي بينم خيلي وقتها من جون ندارم خودمو از روي تخت بلند كنم فكر كن حالا يكي هم باشه كه هي بخوام بهش برسم وااي اصلا نمي تونم اصلا بجه برا چيمه!؟ من حوصله خودمم ندارم البته خيلي خوبه كه بعضيا واقعا بچه دوس دارن و مي خوان بيارن من واقعا تحسينشون مي كنم و معتقدم آدم كاري رو كه بهش عشق بورزه جون و انرژي و تواناييش هم به دست مياره ولي جزو اولويت هاي مم نيست
مرگ و زندگی در قدرت زبان است.
 تشکر شده توسط : narsis2 , فتح اله , silent , برگ 7 , غزاله
(2015/10/19, 12:24 AM)فتح اله نوشته است: سلام بچه ها من برای اولین بار این صفحه رو باز کردم وبا حرفاتون پاک حالم بد شد sadچرا اینقدر منفی angryکی فردارو دیده با این حرفاتون هر کی که تازه مریض شده باشه فقط به این فکر میفته که مرگ موش بگیره وخودشو بکشه undecided2!!!اگه کسی جای من باشه چی ؟؟Huhاز1سالگی تو سانحه تصادف یه پام به طور80٪ازدست دادم وفقط میتونم بشینم وراه برم وتو بچگی بازی نکردم مامانم همیشه از ترس پام به بچه ها میگفت نزدیکش نشید واز طرفی سوختگی هایی که بعد از اون جریان برام یه عمره باقی مونده تا حالا که شدم24 ساله و....یه مرد مهربون پیداشد ومنو با اون شرایط گرفت وحاضر شد با اینکه کاملا سالمه با من زندگی کنه زمینو زمان می گفتن اینو نگیر برات دردسر میشه وبماندو....تازه 2ماه از جشن عروسیمون گذشت که چشمم تار شد انگار یکی بهم میگفت ام اسه بماند که تو این سالها چقدر رفتم اتاق عمل وساعت ها موندمfighting0030.gif یادم رفت بگم دوباره اون پا شکست وشد به دردسر بزرگ یکسال از کار وزندگی ودرس ودانشگاه وا موندم confused2بعدش رسیدم به حالا وتو این مدت اصلا شکوه نکردم وشاکر خداهم بودم بخدا همه ما آدم ها یه جورایی درد کشیده ایم اما این اجازرو نداریم که ناله کنیم توروخدا یکم فکر کنید من با این حرفای شما دق میکنمangry3 الانم سرحال وامیدوار رفتم دکتر تا صاحب یه فرشته الهی بشم وبحول قوه الهی بتونم امانت خدارو بزرگ کنم icon_biggrinicon_biggrinحالا هرکی این پیام نو خوند خواهشا نظرتون رو برام بفرستید منتظرمSmileSmileSmilehappy0065.gif!!!!!
مرحبا به تو گلنار جان، قابل تحسینی خانمی انشاالله زیر سایه خدا همیشه زندگی خوش و خرمی داشته باشی، یه مرحبای دیگه به آقاتون بخاطر منش و درک بالاشون خدا حفظش کنه و خوشبخت بشین
زندگی مرا بارها و بارها درهم کوبید
اما صدای شکستنم را کسی نخواهد شنید
این منم قهرمان خودم.....
 تشکر شده توسط : silent , ali1357 , fariba 68 , ashrafi , ارزو , niloofary , laleh , برگ 7 , فتح اله
سلام بچه ها
من تازه ۵ ماهه عقد کردم ۷ سال که ام اس دارم هیچوقت امید به ازدواج نداشتم اما یهو یکی اومد ناباورانه شرايطمو قبول کرد ، اما خیلی بچه دوست داره امیدوارم این بیماری سدی برای بچه دار شدن نباشه ، من خیلی تحقیق کردم اما ما فرشته های ام اس مشکلی برای بچه دار شدن نداریم ،
منم از وقتی عقد کردم امیدم به زندگی چندبرابر شده اما یه شبايي مثل امشب که سينووکس زدم همش میگم ازدواجم اشتباه بوده، باید همسرمو منصرف کن از ادامه دادن و خیلی فکراي دیگه....
به هر حال امیدوارم خدا پشت و پناه همه ما فرشته های ام اس باشه
 تشکر شده توسط : hadisss , مینا میلانی , مریم 1361 , ارزو , niloofary , silent , آنا , برگ 7 , فتح اله
(2015/12/01, 12:21 AM)hani نوشته است: سلام بچه ها
من تازه ۵ ماهه عقد کردم ۷ سال که ام اس دارم هیچوقت امید به ازدواج نداشتم اما یهو یکی اومد ناباورانه شرايطمو قبول کرد ، اما خیلی بچه دوست داره امیدوارم این بیماری سدی برای بچه دار شدن نباشه ، من خیلی تحقیق کردم اما ما فرشته های ام اس مشکلی برای بچه دار شدن نداریم ،
منم از وقتی عقد کردم امیدم به زندگی چندبرابر شده اما یه شبايي مثل امشب که سينووکس زدم همش میگم ازدواجم اشتباه بوده، باید همسرمو منصرف کن از ادامه دادن و خیلی فکراي دیگه....
به هر حال امیدوارم خدا پشت و پناه همه ما فرشته های ام اس باشه

سلام دوست عزیزم
من وقتی بیمار شدم با اینکه یکسال عقد کرده بودم ولی شوهرم تنهام گذاشت و طلاقم داد ولی این تتهایی به یکسال هم طول نکشید حالا دوساله که از عقد دومم میگذره این دفعه ازدواجم واقعا عاشقانه ست، کسی که با وجود بیماری منو قبول کرده پس حتما دوستم داره،
پس دوست خوبم سعی نکن یک زندگی پر از عشق رو از همسرت دریغ کنی
زندگی باوری میخواهد از جنس امیدicon_question
 تشکر شده توسط : hadisss , silent , آنا , برگ 7 , فتح اله

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 16
  • 17
  • 18(current)
  • 19
  • 20
  • 21