نظرسنجی: به سفر مشهد از لحاظ كيفي چه نمره اي مي دهيد؟
10
40.00%
10 40.00%
9
12.00%
3 12.00%
8
8.00%
2 8.00%
7
16.00%
4 16.00%
6
12.00%
3 12.00%
5
4.00%
1 4.00%
4
8.00%
2 8.00%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 25 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 43
  • 44
  • 45(current)
  • 46
  • 47
  • ...
  • 111
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفر مشهد
سلام به دوستان خوب و همسفرهای سفر مشهد
با نزدیک شدن به این سفر زیارتی و تا حدودی هم سیاحتی لازمه برخی از موارد با اهمیت رو اعلام کنم .
خواهشمندم به نکات بیان شده توجه بفرمائید و سعی در اجرای صحیح اونها داشته باشید تا به امید خدا بتونیم سفری خوب و خاطره انگیز در کنار هم داشته باشبم .
روز سه شنبه 10 آبان ساعت 3.15 بعد از ظهر زمان حرکت قطار از تهران می باشد ؛ توجه داشته باشید زمان حضور در راه آهن راس ساعت 2.00 می باشد ، حتما یک ساعت زودتر در راه آهن حضور داشته باشید تا بتونیم هماهنگی های لازم رو انجام بدیم . در راه آهن فردی با تابلویی به نام mscenter منتظر حضور شما هست .
حتما به این نکته توجه داشته باشید که امکان داره در طول سفر ما در مشهد هوا سرد باشه ، پس حتما لباس گرم به همراه داشه باشید .
لازمه اعلام کنم به امید خدا برنامه دیدار با دوستان مشهدی در روز پنجشنبه خواهد بود .
در روز جمعه ساعت 10 شب از مشهد به سمت تهرات حرکت می کنیم و شنبه ساعت 10 صبح تهران خواهیم بود .
 تشکر شده توسط : Mahdieh , hamed , بی تـــا , TootFarangi , rad007 , بهــار , Matilat , fireboud , شفا یافته , shokolat , مهرشين صبوري , ساغر , Ali 324 , Narges , Hasty , naz.gigili , Saina

سلام

حیف دیر متوجه شدم
و الا حتما منم می یومدم.
خوش بگذره

هيجانمو مي تونم فقط با يه جيغ بنفش نشون بدم confused
اگر همه انسانها کارکرد مغزشان یک میلینیوم شکمشان میبود دنیا تعریف دیگری میداشت.evilgrin0039.gif
 تشکر شده توسط : بی تـــا , بهــار , Saina
7 روز دیگه مونده به حرکت ولی 8 روز دیگه مشهدین agreement2
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : Matilat , ساغر , Saina
10 روز مونده تا راهپیمایی 13 آبان
وای گه چقد خوشحالمangry3angry3angry3angry3angry3angry3
ماییم و نوای بی نوایی.بسم لله اگر حرف مایی
امروز هوا بد نبود ولی مثلی که باز قراره سرد بشه smiling خداکنه بارون نیاد اون رووووووووووووووووووز confused و الا بایس بگیم نفری یک چتر هم بیارن دوستان laughing3
 تشکر شده توسط : ساغر , naz.gigili
(2011/10/25, 10:47 AM)مدير تداركات و خدمات رفاهي نوشته است: سلام به دوستان خوب و همسفرهای سفر مشهد
با نزدیک شدن به این سفر زیارتی و تا حدودی هم سیاحتی لازمه برخی از موارد با اهمیت رو اعلام کنم .
خواهشمندم به نکات بیان شده توجه بفرمائید و سعی در اجرای صحیح اونها داشته باشید تا به امید خدا بتونیم سفری خوب و خاطره انگیز در کنار هم داشته باشبم .
روز سه شنبه 10 آبان ساعت 3.15 بعد از ظهر زمان حرکت قطار از تهران می باشد ؛ توجه داشته باشید زمان حضور در راه آهن راس ساعت 2.00 می باشد ، حتما یک ساعت زودتر در راه آهن حضور داشته باشید تا بتونیم هماهنگی های لازم رو انجام بدیم . در راه آهن فردی با تابلویی به نام mscenter منتظر حضور شما هست .
حتما به این نکته توجه داشته باشید که امکان داره در طول سفر ما در مشهد هوا سرد باشه ، پس حتما لباس گرم به همراه داشه باشید .
لازمه اعلام کنم به امید خدا برنامه دیدار با دوستان مشهدی در روز پنجشنبه خواهد بود .
در روز جمعه ساعت 10 شب از مشهد به سمت تهرات حرکت می کنیم و شنبه ساعت 10 صبح تهران خواهیم بود .

لطفا" جواب ایمیل خصوصی من رو بدهید,خواهش میکنم من جزوکسانی بودم که اعلام کردم به این سفر به همراه همسرم میام

هیشکی من و دوست ندارههههههههههههههههههههههههههههههههههههههangry2sad
(2011/10/25, 08:08 PM)مهرشين صبوري نوشته است: هیشکی من و دوست ندارههههههههههههههههههههههههههههههههههههههangry2sad

چراااااااااااااا من دوستت دارم دوست جون خوبه love28
اگه مامانم بود حتما باهام می اومدsad2
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : بی تـــا , بهــار , شهرزاد
تنها ۶ روز دیگر
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : بهــار , i3aran , Prime , TootFarangi , ساغر , Saina

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 43
  • 44
  • 45(current)
  • 46
  • 47
  • ...
  • 111
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سفر ام اس سنتر به مشهد با همکاری بنیاد امور بیماری های خاص hamid 491 99,418 2015/08/20, 11:29 AM
آخرین ارسال: یه غریبه
  تغییر تاریخ . اطلاعیه سفر ام اس سنتر به مشهد hamid 29 9,130 2014/10/01, 04:47 PM
آخرین ارسال: hamid
  می ریم مشهد salman121 193 37,058 2010/04/22, 11:27 AM
آخرین ارسال: مـه ســـا

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست