امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرسنجی برنامه ماه عسل
baba ina maharoo gir avordan on ali khani ham mozdore bheton ghol midam hamash alakye har kari ke deleshon bkhad mikonan.mage shoma ghablan ray nadadin che shod?????????????:angry
sosan aziz to tamam sayto kardi seyasate shon in bod alikhani mozdor havasesh jame!!!!!!!!!!!???????????????????????
گفت: احوالت چطور است؟
گفتمش:عالی است،
مثل حال گل!
حال گل در چنگ چنگیزمغول!(قیصر امین پور)
http://mscenter.ir/showthread.php?tid=1558
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
از قدیم و ندیم گفتن توبه گرگ مرگ! مثل اینکه راست گفتن!! با خودم توبه کرده بودم در زمینه برنامه ماه عسل دیگه چیزی ننویسم تا دوباره از طرف دوستان مورد لطف قرار نگیرم و تف بارون نشم! اما ظاهرا ...

حرف زیاده برای گفتن اما به دلیل اینکه اینجا د ی ک ت ا ت و ر ی برقراره و به محض اینکه حرفی خلاف میل برخی زده بشه دسته جمعی میریزن روت و تا امکان داره تف بارونت میکنن و یه عده هم میان زیر تف نوشته ها تشکر میزنن، لاجرم همین اندازه در زمینه برنامه ماه عسل بنویسم که از همون قدیم و ندیم گفتن که عروس بلد نیست برقصه و میگه زمین کج!!!
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
 تشکر شده توسط : havaars , DavidBili
به نظر من خیلی از دوستان کم لطفی کردند.... برنامه ماه عسل نه تنها بد نبود بلکه خیلی خیلی هم خوب بود .... زیاد حساس نشید رو تبانی و....

ببینم دوستان توقعتون از برنامه 40 دقیقه ای چیه؟؟؟ باید چه اتفاقی می افتاد تا شما راضی میشدید؟

در مورد اجرای احسان علیخانی و یا اینکه نمیذاشت بچه ها همه حرفاشون و بزنن. کاملا طبیعیه تو همه جای دنیا مجری و برنامه ساز باید برنامه رو تو دست بگیره نه مهمون برنامه .. کلا میخوام بگم به نکات مثبتش فکر کنید که خیلی خیلی زیاده . همین که نشون دادن یه ام اسی چند تا قله فتح کرده به نظر من خودش از ساعتها حرف و توضیح در مورد ام اس تاثیرش بیشتره.
بیراهه رفته بودم آن روز... دستم را گرفته بود و می کشید... زین پس همه عمر بیراهه خواهم رفت....
 تشکر شده توسط : بی تـــا , MAHDI , بهــار , نازلی , samane , Aram , شفا یافته , hamed , khatoon25 , parvaneh , maedeh , Matilat
من عاشق برنامه شدم ومیدونم خدابا ماستagreement2
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
به نظر من خوب بود.چون انتظاری بیشتر از این از تلویزیون ایران نداشتمangry2angry2
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
من رأی دادم ولی اصلا فکر نمی کنم که به آرای ما کوچکترین توجهی بشه angry2
تمام چراغ های خانه روشن است
و من صدای خنده ات را
بلندتر از همیشه نقاشی می کنم
لطفی کن، به کسی چیزی نگو
بگذار همسایه ها خیال کنند تو آمده ای....
چي شده اين تاپيك اومده بالا؟!!!خبريه؟
confused2confused2confused2confused2confused2این چرا اومد بالاااااااااااااااااااااااااااا
زندگی نبرد است جرات حضور در آن را داشته باشید

[تصویر:  28018023802572124662.jpg]

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه شماره ۳۱: حضور در برنامه زنده ضربان admin 60 29,879 2016/06/12, 06:25 PM
آخرین ارسال: delaram22
  ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) هیئت مدیره 815 543,240 2011/09/01, 09:39 PM
آخرین ارسال: yas

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست