•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 47
  • 48
  • 49(current)
  • 50
  • 51
  • ...
  • 84
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا من ام اس دارم؟
همون طور که دوستمون گفتن تاری دید یکی از علائم ام اس هست ولی روی بیماری های دیگه مثل میگرن هم صدق میکنه .
روش مطمئن شدنتون فقط و فقط انجام ام ار ای هست . بهتره به متخصص مغز و اعصاب مراجعه کنید .

پیشنهاد میکنم سایت رو کمی مطالعه کنید و راجع به ام اس اطلاعات خودتون رو زیاد کنید . انشالا که ام اس نیست ولی بالا رفتن دانسته هاتون احتمالا کمکتون کنه .
و اینکه نگرانی شما هم کاملا به جا هست ولی میتونید با مطالعه نگرانی خودتون رو کم کنید
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : neda.n , Maz
من ساق پای راستم یه دفه یخ میکنه.شبا با استرس زیادی میخوام.بعضی وقتا زانوی پای راستم مور مور میشه.ممکنه ام اس باشه
 تشکر شده توسط : movahedi
داشتن یکی دو علامت الزاما نشونه ام اس نیست . چیزایی که شما گفتین به سادگی می تونه به خاطر استرس و اعصاب هم به وجود بیاد برا حلش به پزشک مغز و اعصاب مراجعه کنید .
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : hamid , movahedi , zohaa
دوستان سلام
امروز به مطب دكتر تقاء تلفن كردم ، منشيشون پرسيدند در چه زمينه اي ميخوايد ويزيت بشيد، منم گفتم ام اس، كه ايشون گفتند دكتر،بيمار ام اس نميپذيرندHuhangel من موندم يعني كه چي !!!angry3angry ايشون كه فلوشيب ام اس دارند، بيمار ام اسي نميبينند!!!confused2
دكتر صحراءيان هم كه مطبشون جواب نميدهrolleyes دكتر بابك زماني چطورند؟كسي هست بشناستشون؟؟؟؟
دوست عزیز همه دکتر های عزیز برای سلامتی مبتلایان تلاش میکنند و دکتر بد وجود نداره

لیست دکترهای مغز و اعصاب
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : fireboud , Maz
[quote='hamid' pid='299398' dateline='1365279274']
دوست عزیز همه دکتر های عزیز برای سلامتی مبتلایان تلاش میکنند و دکتر بد وجود نداره

مرسي حميد، ولي من با نظرت موافق نيستم، متاسفانه اينروزا بعضي از پزشكان واسه خودشون يه پا business man شدن، بيشتر به فكر جيبشونن تا حال بيمار...
 تشکر شده توسط : movahedi , hessam
سلام دوستان
خیلی نگرانم لطفا کمکم کنید
من یک ساله که وقتی میرم حمام و میام بیرون ضعف شدیدی میگیرم و بدنم مورمور میشه البته بعد از چند دقیقه ای بهتر میشدم گذشت تا 15 روز قبل داشتم میرفتم تفریح یکدفعه پوست دستام و نوک دماغم شرو به مورمور کردن و سردو داغ شدن کرد و از اون روز تا به امروز علایمی مثل خوابالودگی.سنگینی سرو گردن یخ کردن پا.تپش قلب. زیاد به دستشویی میرم برای ادرار.لرزش بدن گیر نداشتن انگشتام.صدای سوت و ویز وز گوش رو در خودم میبینم. پیش هر دکتری میرم میگن مال اعصابه ام ار ای هم دادم پلاک نداشتم. در صورتی که من نه افسرده بودم و نه مشکل عصاب داشتم. البته الان با داروهای اعصابی که میخرم مورمور شدن و سردو گرم شدنم خوب شده ولی استرس ام اس داشتن و سروصداهای سر و گوشم واقعا ازارم میده. تعادلم هم کمی مشکل داره
لطفا راجب صدای گوش کمی توضیح بدید
 تشکر شده توسط : zohaa
بهتره دکترتونو عوض کنین
ام آر آی سر ٬ گردن و کمر رو گرفتید؟!!
(خدایی نکرده) ممکنه پلاک تو کمر یا گردن باشه
دردم نهفته به از طبیبان مدعی
باشد که از خزانهء غیبش دوا کنند
innocent0001.gif

تشکر شده توسط : movahedi , zohaa
اره گرفتم از سر گردن و کمر هیچی پلاک نداره. ازمایش خون هم دادم همه چی اکی هست فقط غلظت خونم بالاست
 تشکر شده توسط : movahedi , zohaa
بابا هر کسی الکی ام اس نمیگیره نمیدونم چرا بعضی همش دنمبال ایناست
تازه هم داشته باشید
مگه چیه
نمیمیرید که
angry3

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 47
  • 48
  • 49(current)
  • 50
  • 51
  • ...
  • 84
  • بعدی