•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 46
  • 47
  • 48(current)
  • 49
  • 50
  • ...
  • 84
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا من ام اس دارم؟
سلام با این علایم یه کم مشکوک هستش حتما به چند تا دکتر دیگه مراجعه کن
فقط زود که اگه دیر بشه...احتمالا باید اینتر فرون را شروع کنی منم همینطور بودم
فقط زود اقدام کن خواهش دارم ازت
اسم زیبای اباالفضل
نمک زندگیمونه
 تشکر شده توسط : Maz , hessam , maryamgoli
(2013/04/04, 12:02 PM)paeazan نوشته است: سلام خوش اومدین به جمع ماagreement2

دوست عزیز شما پس چرا اومدی به این سایت؟آیا اسم "ام اس" رو از دکترت شنیدی؟
حرف دوست عزیزمون در بالا رو یه احتمال میدم.آره بعضی پزشکها کورتن میدن و داروی کنترل کننده مثل اینترفرون ها که از پیشرفت بیماری جلوگیری میکنه نمیدن. که گاهی این به ضرر بیمار تموم میشه و بیماریش پیشرفت میکنه
مسئله اینه که هنوز شما نمیدونی که ام اس هست یا نه.یعنی از اون پزشکهاست که تشخیص ام اس داده اما برای اینکه مثلا نترسی بهت نگفته؟پزشک اینطوری هم هست آخه
یا یه بیماری شبیه ام اسه
دوست من بعد از چهار سال تزریق دارو پزشکهای انجمن بهش گفتن ام اس نیست و یک سال دارو استفاده نکرد اما دوباره گفتن ام اسه و داروی قوی تری رو شروع کرد.(قبلا آونکس بعدش بتافرون)
که دوست من اسم بیماری "بهجت" رو از گروه پزشکان شنیده بود(بهجت یه بیماریه شبیه ام اس.فرد تبخال میزنه حتی در ناحیه اندام تناسلی)

منم نظرم اینه که بری نظر یه دکتر دیگه رو هم بپرسی
دکتر صحرائیان فلوشیپ ام اس و دکتر خیلی خوبیه.میتونی نظر ایشون رو هم بپرسی

دكترصحرائیان بيمار جديد قبول نميكنن!
من إحساس ميكنم نميخواد بگه، از بس من حساس و نازك نارنجيم! آخه ميگه ام اسم باشه مهم نيست، ميخواي چيكار كني؟!الآن ام اس مثل سرماخوردگي ميمونه ، از بس همه گير شدهconfusedDodgy فقط ورزش كن و غصه هيچ چيزو نخور! آخه مگه ميشهangry2
(2013/04/04, 12:16 PM)saeid نوشته است: سلام با این علایم یه کم مشکوک هستش حتما به چند تا دکتر دیگه مراجعه کن

مرسي سعيد، علائم تو چجوري بود؟؟؟ دكترت اگه تو تهرانه ميشه شمارشو بدي لطفا؟
 تشکر شده توسط : hessam
(2013/04/04, 12:26 PM)Maz نوشته است: دكترصحرائیان بيمار جديد قبول نميكنن!
من إحساس ميكنم نميخواد بگه، از بس من حساس و نازك نارنجيم! آخه ميگه ام اسم باشه مهم نيست، ميخواي چيكار كني؟!الآن ام اس مثل سرماخوردگي ميمونه ، از بس همه گير شدهconfusedDodgy فقط ورزش كن و غصه هيچ چيزو نخور! آخه مگه ميشهangry2
من همیشه نظرم این بوده که با بیمار روراست باشن.با پنهان کاری مخالفم
دیگه نازک نارنجی بودنت رو نمیدونمSmile (16)
آره خب ام اس باشه.میخوای چیکار کنی؟مجبوریم که بپذیریمش.محکم باش و دنبالشو بگیر که بیماریت چیه و داروهاتو شروع کن
تا حالا پیش صحرائیان نرفتم اما اگ پارتی داشته باشی مسلما قبولت میکنه.من شنیدم سه ماهه نوت میده

دکتر طقاء و دکتر عظیمی هم دکترهای خوبین تهرانن.شاید بتونم به کسی بگم نوبت دکتر طقاء رو برات بگیره

شیراز دکتر نیک سرشت هم فلوشیپ ام اسه

آره ام اس دیگه مث سرما خوردگی شده.اگ ام اسه ایشالله که از نوع خفیفشه

ورزش و روحیه ی خوب خیلی خوبه برای ماagreement2
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : Maz , hessam
علائمت شبیه ام اس از نوع عود کننده- فروکش کننده است سریع به یک دکتر دیگه مراجع کن و اینترفرون را شروع کن از همین حالا شروع کنی خیلی بهتره که ام اس به میلین اعصاب حرکتیت بزنه فکر کنم دکترت منتظر اینه که به بی حسی دست وپات اگه رسید اینترفرون را بعد از کورتون شروع کنه
ولی اگه از همین حالا اینترفرون را شروع کنی خیلی بهتره حتی در خاموش شدن پلاکات هم کمک بزرگی می کنه

و همراه ایترفرون
ورزش-میوه تازه - غذای خانگی-سوسیس وکالباس ممنوع
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : Maz
(2013/04/04, 12:40 PM)paeazan نوشته است: من همیشه نظرم این بوده که با بیمار روراست باشن.با پنهان کاری مخالفم
دیگه نازک نارنجی بودنت رو نمیدونم:D
آره خب ام اس باشه.میخوای چیکار کنی؟مجبوریم که بپذیریمش.محکم باش و دنبالشو بگیر که بیماریت چیه و داروهاتو شروع کن
تا حالا پیش صحرائیان نرفتم اما اگ پارتی داشته باشی مسلما قبولت میکنه.من شنیدم سه ماهه نوت میده

دکتر طقاء و دکتر عظیمی هم دکترهای خوبین تهرانن.شاید بتونم به کسی بگم نوبت دکتر طقاء رو برات بگیره

شیراز دکتر نیک سرشت هم فلوشیپ ام اسه

آره ام اس دیگه مث سرما خوردگی شده.اگ ام اسه ایشالله که از نوع خفیفشه

ورزش و روحیه ی خوب خیلی خوبه برای ما:agree:
مرسي كه وقت گذاشتي جواب ميدي، شماره تلفن خانم دكتر تقاء رو الآن از تو نت پيدا كردم، شنبه زنگ ميزنم اگه وقت نداد مزاحمت ميشم اگه تونستي واسم وقت بگيري، بأزم :52:خيلي ممنوووووون
 تشکر شده توسط : hessam , paeazan
خواهش.من دکترم تو اصفهانه خو دمم اصفهانیم اعتمادی فر هستش
ولی صحراییان تو تهران عالیه هر جور هست وقت بگیر ازش
اسم زیبای اباالفضل
نمک زندگیمونه
 تشکر شده توسط : hessam , Maz
ما چون اطلاع کافی از سیر بیماری و علائم و ام آر آی شما نداریم شاید نتونیم درست کمکت کنیم.شاید حق با پزشکت باشه.من فکر میکنم پیش یه دکتر دیگه هم برو تا خیالت راحت بشه.تو تهرانم دکترای خوب زیادی داریم.
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : hessam , Maz
(2013/04/04, 12:26 PM)Maz نوشته است: دكترصحرائیان بيمار جديد قبول نميكنن!
(2013/04/04, 12:16 PM)saeid نوشته است: سلام با این علایم یه کم مشکوک هستش حتما به چند تا دکتر دیگه مراجعه کن

مرسي سعيد، علائم تو چجوري بود؟؟؟ دكترت اگه تو تهرانه ميشه شمارشو بدي لطفا؟
دکتر صحراییان تو بیمت=ارستان سینای تهران نوبت میده
خدایا تمام خنده های تلخ امروزم را می دهم
یکی از آن گریه های شیرین کودکیم را پس بده
 تشکر شده توسط : Maz , movahedi
بچه ها سلام
چند وقتي هست همسرم ميگه چشمام تار. ميشه براي يک مدت کوتاه مثلا يکي دو ساعت بعد هم خوب ميشه البته هر چند وقت يک بار. اينطوري ميشه اويل هم اول سردرد بود بعد تاري که پس دکتر رفتيم گفت احمالا ميگرنيه ولي تازگي بدونه سردرد اينطور ميشه و قالبا هم نزديک به وعده هاي غذايي نميدوم خيلي ميترسم که ام اس باشه خودشم بچه حساسيه نميخوام بيخودي نگرانش کنم اين دکتر اون دکتر بريم لطفا کمک کنيد چکار ميتونم بکنم آيا جاي نگراني .هست؟
 تشکر شده توسط : movahedi
(2013/04/05, 10:32 AM)malmir نوشته است: بچه ها سلام
چند وقتي هست همسرم ميگه چشمام تار. ميشه براي يک مدت کوتاه مثلا يکي دو ساعت بعد هم خوب ميشه البته هر چند وقت يک بار. اينطوري ميشه اويل هم اول سردرد بود بعد تاري که پس دکتر رفتيم گفت احمالا ميگرنيه ولي تازگي بدونه سردرد اينطور ميشه و قالبا هم نزديک به وعده هاي غذايي نميدوم خيلي ميترسم که ام اس باشه خودشم بچه حساسيه نميخوام بيخودي نگرانش کنم اين دکتر اون دکتر بريم لطفا کمک کنيد چکار ميتونم بکنم آيا جاي نگراني .هست؟

سلام، تا جايي كه من ميدونم تاري ديد بيشتر از سه روز ممكنه يكي از علائم باشه تازه أونم نه صد در صد!اصلا نگران نباشيد من مطمءنم هيچي نيست ولي بهتره به يك چشم پزشك مراجعه كنيد.
 تشکر شده توسط : hamid , movahedi

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 46
  • 47
  • 48(current)
  • 49
  • 50
  • ...
  • 84
  • بعدی