•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 44
  • 45
  • 46(current)
  • 47
  • 48
  • ...
  • 84
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا من ام اس دارم؟
سلام به همگي دوستان ؛
من ساناز هستم ؛ 17 سالمه - اهل اروميه هستم ؛
راهنمايي شما رو به دكترا ترجيح ميدم البته فعلا ...

يك ماه ميشه كه تشخيص مثبته البته نه تشخيص قطعي ؛ پرونده پزشكيمو فرستاديم خدمت دكتر صحرائيان جهت قطعيتش .

اول بينايي چشم چپم تار شد براي 3 روز و الانم روزي 3 الي 4 بار از ناحيه دست راست حمله بهم دست ميده و درد شديدي هم داره و جديدن پاي راستم گز گز ميشه تو اولين ام ار اي فقط يك پلاك تو مغزم وجود داره و تا ام ار اي بعدي 2 ماه فرصت دارم
سوالم اينه:
آيا با اين شرح حال اين تعداد حمله طبيعيه ؟ حاكي از عود سريع بيماريه يا به گفته دوستان از استرس و كورتون درماني ميتونه باشه ( 2 هفته هس كه كورتون مصرف ميكنم ) ؛
لطفا راهنمايي كنيد ؛ ممنونم.
 تشکر شده توسط : zenith
سلام عزیزم .اولا نترس که بدترینش ترسه.بعدم با این علائم که میگی به نظر من همون ام اسهBlushامانترس.این حالت ها هم که میگی معمولا گذراست.به اصطلاح بهش میگن حمله............اما همیشگی نیست.البته باز من پزشک نیستم.اما تو تجربه 7 سال بیماریم میگم.اما دلت شور نزنهwink2
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : zenith , Sunny
سلام پای چپ مدر من دو ماهه بی حسه و راه نمیتونه بره 46 داره رفتیم دکتر در ام آر ای مغز و نخاع چند سیگنال نورانی دیده شدbright signal
یه دکتر گفت ام اس نیست و دیگری گفت مشکوکه رفتیم پیش دکتر غفارپور گفت ام اس با این چیزا مشخص نمیشه نگران نباشید ولی گفت باید دو هفته بستری بشه تا آب نخاع و یکسری آزمایش بگیریم آیا مادرم ام اس داره البته یکسری آزمایش هم دادیم که دکتر زیاد توجه نکرد لطفا راهنماییم کنید این مدت بستری وقتی تشخیصی ندادن برای چیه
سلام
شماها از صد تا ادم سالم باحال تر وبهترین
جواب منم بدین سیگنال نورانی پلاک نیست پس چیه؟
راستی اگه کسی حموم بره و کمی بدنش بی حس بشه دلیلش چی میتونه باشه به جز ام اس
سلام دوست عزیز.انشااله که ام اس نباشه ویک دوره کوتاه مدت استرس ونگرانیهای زودگذر بخاطر مشکلات زندگی باشه که اوونم با همت خودشما برطرف میشه.بنظر من خودتونو نگران این موضوع نکنید.پیش یه دکتر خوب برید واز اون راهنمایی بخواید.بهترین دکترا هم بدون آزمایش وMRI نمیتونن بگن مشکل دقیقا از چیه؟حتما در اولین فرصت به دکتر مراجعه کنید.
سلامicon_question
این تلقینه ام اس نیست Tongue
ام اس علائمی غیر این داره به خودت تلقین نکن که تو جمع ما بیایevilgrin0039.gif
همه بچه های ام اسی خندان و فعالن ......... همشونSmile (16)
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : seyyed reza , آنا
لطفا به تاریخ ارسال دقت کنید .
این تاپیک برای بیش از یک سال پیش هست
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : fireboud , ابراهیم , آنا
(2013/01/04, 12:14 PM)hamid نوشته است: لطفا به تاریخ ارسال دقت کنید .
این تاپیک برای بیش از یک سال پیش هست

گول خوردیم حمید به تاریخ توجه نکردیمTongue
moon light تاپیک رو بالا آورد ما هم جو گیر شدیمashamed0006.gifashamed0006.gifashamed0006.gifashamed0006.gif
البته بهونه ای شد مدیرا رو تست کنیم ماشالا حواستون جمعهevilgrin0039.gif
تازه یه ارقی هم تو ام اس داریم هر کسی رو تو ام اسی ها راه ندیمfighting0030.gif
اینا علائم تنبلی و ... بودن. badtaste
اصلا ربطی به ام اس نداشتنconfused2
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : آنا
سلام دوستان
لطفا راهنمایی کنید منو
من 7 ماه قبل بر اثر یه فشار عصبی شدید جفت دستام از آرنج تا انگشتا شروع به تیر کشیدن و مور مور خفیف کرد به نحوی که در حالت عادی و سکون مشکلی نداشت با شدت که حرکتش میدادم این حالتو حس میکردم
با حل شدن مشکل و آروم شدن اعصابم این حالت از بین رفت حدودا یه 24 ساعت
دوباره دو سه هفته بعدش همین حالت اومد سراغم اون هم به خاطر یه فشار عصبیه شدید (منظورم اینه که مثل استرس های روزانه نبود و خیلی شدید بود ) که اون رو هم سعی کردم آروم باشم ، و مشکلو حل کنم با آروم شدن اعصاب از بین رفت اون هم حدود یه روز اینجوری بود
من چند ماه قبلش عمل داشتم با بیهوشیه کامل که بعد اون بدنم تا حدی ضعیف شد !
از تیر به این ور دیگه این حالت رخ نداد
سرگیجه - هرگونه درد یا سوزش - گزگز-بیحسی - اختلال بینایی - بی اختیاری یا تکرر ادرار ندارم
چند روز قبل به خاطر خوندن مطالب سایت نگران شدم رفتم دکتر مغز و اعصاب (دکتر رامین خدا بنده لو )که بعد یه سری پرسش و دیدن توی چشمام و بهم گفت مشت کن یه تستی رو مچم انجام داد آرام بخش داد و گفت به هیچ وجه ام اس نیست ، عصبیه! برو هر وقت تاری و اختلال دید - بیحسی یا گزگز در حد دو سه هفته یا بیاختیاری ادرار داشتی بیا !
به نظرتون چیکار کنم ؟ برم پیش یه دکتر دیگه ؟ اصن لازمه ام آر آی بدم؟ رامین خدابنده لو چقدر دکتر خوبیه به نظرتون ؟
ممنونم ازتون
دوست عزیز به نظر من که به پزشکت اعتماد کن . چون علائم عمومی ام اس مثه گزگز و سوزن شدن با بیماریهای ناشی از فشار عصبی یکیه . اما اگه همه اش بهش فکز می کنی حتما با یه پزشک دیگه هم مشورت کن تا خیالت راحت بشه . چون آرامش برا بهبود علائمت از هر چیز مهم تره . بعدم من می گم از همین الان که بدنت بهت یه هشدار عصبی داده به جای استرس ام اس ، تلاش کن که به هیچوجه عصبی نشی تا این علائم تکرار نشه . علائم جدی ام اس علاوه بر تاری دید و چیزای دیگه ای که تو سایت خوندی حتما یه گزگز و بی حسی دائمه و معمولا قطع و وصل نمیشه . همیشه آرووم و سالم باشی
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : هانا , nafass

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 44
  • 45
  • 46(current)
  • 47
  • 48
  • ...
  • 84