•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 42
  • 43
  • 44(current)
  • 45
  • 46
  • ...
  • 84
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا من ام اس دارم؟
برو روانشناس شرمنده دوسته عزیز خود درگیری پیدا کردی فعالیت درست بکن هیچ نیست منم از 87 معلوم نیست واقعا ام اس دارم یا ندارم با خودت حال کن به چیزای خوب،هیچ وقت چیز بد برای خودت و دیگران نخواه همین
سلام دوست عزیز؛
خیلی از ما ها وقتی علایم یه بیماری رو میخونیم تو خودمون دنباله اون علایم میگردیم اما شما فکر کنم ذهنتون بیشتیر درگیر شده ولی والا شما ام آر آی کامل دادید و تقریبن جامع ترین روش تشخیص ام اس هست، به نظرم برای ضعف زانوهاتون به متخصص داخلی مراجعه کنید بهتره
چون ضعف زانو ها تنهایی نشانه ی ام اس نیست و مخصوصن اینکه ام آر آیتون هم نرمال بوده
پس نگران نباشیییید و به قول معروف بد ب دلتون راه ندید
عذاب می کشم ولی عذاب من گناه نیست
وقتی شکنجه گر تویی،شکنجه اشتباه نیست
دوستان درد در ناحیه ستون فقرات و مهره های کمر هم میتونه از علائم بیماری باشه؟ کسی تجربه داشته این دردو؟
(2012/11/12, 08:31 PM)shima khaki نوشته است: salam man shima 26 sale az tehranam alan chand vaghte bad jur daghun va negaranam toro khoda bebinid in alaemi ke man daram az alaeme ms hastesh man esfande parsale ehsase zaf tu zanuham mikardam ke aziyatam mikard az unjai ke tars az bimari daram tarsidam bimari ms bashe pishe chandta motekhases raftam vali hata hazer nashodan baram mri benevisan ta belakhare yeki az doktorha moteghaed shod in karo bokone albate paham khab ham ziyad miraft vali vaghti khab budam mri ke anjam dadam va javabesh kamelan normal bud albate mri man az maghz bud chandruzi khiyalam rahat bud vali in tars velam nemikard say kardam kamtar be in bimari fekr konam vali dobare zafe zanuham shoru shod va khab raftan paham dobare pishe motekhases raftam va baz b esrare man mri az maghz gardan va kamar baram nevesht va baz normal bud vali bazam khiyalam rahat nemishe hardafe ye alaem az ms tu net mikhonam hamun ruz uno tu khodam peyda mikonam hamash migam shayad msro tu mri man neshun nadade .toro khoda komakam konid khahesh mikonam
sadsadsadicon_question[/font][/size]

دوست عزیز سلام
شما فقط از لحبظ روحی چون از این بیماری وحشت دارید باعث شده چند تا از علائمی که گفتید در شما یروز کنه که اون علائم هم در روند بیماری بعدها ممکنه برای ماها بروز کنه اینی که میگید در زانوتون ضعف دارید بهتره به به ارتوپد مراجعه کنید که اون میتونه بهتون کمک کنه
من و اکثر دوستانی که اینجان ام اس رو با یه حمله و گاهی چند حمله تشخیص دادن
حمله هم ضعفی که شما ازش نام میبرید معنی نمیشه
من ترجیح میدم براتون توضیح ندم که حمله چطور معنی میشه چون با قدرت القا انقدر روح آدم قوی هست که میتونید این علائم رو باز هم برای خودتون ایجاد مکنید
دوست عزیز ام آر آی بهترین و واضح ترین راهیه که به راحتی متخصصین از روی اون ام اس رو تشخیص میدن
پس با خیال راحت زندگیتونو بکنید

در ضمن من احتمال میدم که شما در آشناا یا فامیلتون ام اسی دبدبد که انقدر دنبالشید و به خودتون القا میکنید همچین مربضی دارید

نگران نباشید ام اس اگه هم خدایی نکرده به روزی توی زندگیتون وارد بشه اونطور که فکر میکنید به قول خودتون توی سایتها میخونید نیست
دوره اون روزها تموم شده
الان ما همه ام اس داریم اما حاضرم قسم بخورم از خیلی از آدمهایی که خودشونو سالم میدونن از همه نظر سالم تریم

زندگی رو سخت نگیرید چون انقدرها که فکر میکنید هیچ جای زندگی سخت نیست
شاد و سربلند و سلامت باشید icon_questionicon_questionicon_questionicon_question
(2012/11/13, 04:33 PM)ilia88 نوشته است: دوستان درد در ناحیه ستون فقرات و مهره های کمر هم میتونه از علائم بیماری باشه؟ کسی تجربه داشته این دردو؟

سلام دوست عزیز
دردی که شما ازش رنج میبرید بیشتر از مشکلات ستون مهره باید باشه که برای اون ارتوپد میتونه کمکتون کنه
گزگز یا مورمور شدن یا حالت برق گرفتگی در کمر از علائم ام اس هست اما اونم دلیل قاطع بر ام اس نیست
خیلی از علائم این بیماری با مشکلات دیگه مشابه است

برای اینکه کسی به درجه ام اس برسه خیلی باید توانا باشه
ما خیلی تلاش کردیم تا الان به همچین مقامی رسیدیم الکی که نیست با یه کمردرد خوشحال شید ام اس گرفتید wink2wink2wink2wink2

جدای از شوخی پیش یه ارتوپد برید و اگه علائمی غبر از اینم دارید که احتمال میدید خدایی نکرده ام اس باشه به به مغزواعصاب هم سر بزنید مطمئن میشید

موفق باشید و سلامتicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
salam man shimam chand vaghte badjur tavaahe ms zadam az vaghti ke paham yekam ziyad khab mire va bijun shode 2bar tahala mri az maghzo gardano kamar dadam vali bazam ba in hal mitarsam be nazaretun man ms daram taze doctor goft hata pelake makhfiham nadaram...
ببخشيد ميخواستم بدونم مدت زمان اعتبار ام ار اي با تزريق و بدون تزريق
براي كسي كه بيمار نيست چقدره؟يعني كسي كه ام ار اي داده ولي چيزي مشاهده نشده تا چند وقت خيالش راحته
 تشکر شده توسط : zenith
دوست عزیز وقتی خداروشکر حمله نداشته باشبد دیگه هیچوقت نیازی به ام آر آی دادن نیست
سری رو که درد نمیکنه که دستمال نمیبندن
میبندن ؟؟؟؟؟wink2wink2

نگران نباشید
اون دکتری که براتون ام آر آی نوشته خواسته این نگرانی رو ازتون دور کنه بیچاره نمیدونسته ممکنه بعدش دنبال اعتبارش بگردید confused

ام آر آی رو معمولا بیخودی نمیدن
حالا هم که خداروشکر برای شما جوابش منفی بوده اعتبارش از اون لحظه ای هست که دادید تا زمانی که خدایی نکرده حمله داشته باشید
شما حتی مشکوک به ام اس نیستید
پس دوباره عرض میکنم نگران نباشید
If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
 تشکر شده توسط : ALI REZA , shamdoony
(2012/11/19, 10:32 AM)majidm نوشته است: ببخشيد ميخواستم بدونم مدت زمان اعتبار ام ار اي با تزريق و بدون تزريق
براي كسي كه بيمار نيست چقدره؟يعني كسي كه ام ار اي داده ولي چيزي مشاهده نشده تا چند وقت خيالش راحته

ام آر آی رو واسه وقتی مینویسن که میخوان یه بیماری یا عدم وجود یه بیماری رو اثبات کنن!با توجه به نیازی که دکتر می بینه ام آر آی خواسته میشه.
مفهومی به اسم اعتبار معنی نداره!چون ام آرآی تاریخ انقضا نداره!!!!
ﭼﻘﺪﺭ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻨﯽ ﻫﺴﺘﻨﺪ٬ ﺁﺩﻣﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺷﺒﯿﻪ ﺣﺮﻓﻬﺎﯾﺸﺎﻥ ﻫﺴﺘﻨﺪ...
 تشکر شده توسط : ALI REZA
من چند روز پيش براي 10 دقيقه اي حالم خيلي بد شد ويه دلشوره واضطراب شديدي گرفتم طوري كه ميگفتم الان غش ميكنم.من پارسال ام ار اي كاملي دادم ولي مشكلي نداشتم تو اين يكسال خيلي اذيت شدم خواهشا راهنمايي كاملي كنيد كه من از اين فكرها ارحت بشم.جديدا پلك دو تا چشمم لرزش داره اينكه ايا اين از علايم ام اسهو
سلام و خسته نباشید اگه ممکنه این ام ار ای رو یه توضیح بدید ممنون میشم دارم سکته میکنم میگن احتمال ام اس دارم

diffuse multi focal periventricular & subcortical white matter abnormal high signal regions in T2 & flair images bilaterally is seen wich can be due to small vessel diseases in an underling condition .

also high signal foci in LT thalamus & pons
flair images ischemia is noted
DWIs is helpful
normal anatomy of the intracranial contents
good grey-with matter differentiation
no evidence of mass or tumoral lesion
basal ganglia & ventricular system are normal
mid line structure are normally located
ICAs & basilar artery are patent
other supra & infra tentorial structures appear norma

•  قبلی
  • 1