•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 84
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا من ام اس دارم؟
سلام
یاس

خدارو شکر کن

کاش فقط اسمش رومون باشه و نه علایم و مشکلاتش

تو این چند سال مشکلی نداشتی ...خیلی خوبه... تویی که نباید اصلا بهش فکر کنی...

ام اس فقط 6 ماهه که شکنجم میکنهsad2
دارم دلشوره میگیرم
چقدر دنیات ازم دوره
پس چرا هیچ بارونی
تورو از من نمیشورهsad2sad2
(2011/07/01, 06:14 AM)majid.shiraz نوشته است: آیا اگر در نوار چشم چیزی نشون داده نشه و همه چیز نرمال باشه هنوز هم احتمال وجود ام اس وجود داره و دوستانی هستند که با گرفتن نوار چشم ام اس تشخیص داده شده باشه؟
ضمن اینکه من دوبینی دارم اما همیشه دارم یعنی شعاع دید من یکی نیست که خوب با عینک خیلی بهتر میشه
در مورد بی حسی من احساس میکنم که فقط در نیمه چپ بدنم این مسئله پیش میاد و خوب من تا قبل از اینکه اولین بار برم دکتر اگر هم همچین اتفاقی میافتاد میگفتم عادیه ولی بعد از اینکه پیش دکتر رفتم با وجود اینکه دکتر گفت ام اس نداری تا یه ذره یه جایی از دست و پام کمی بی حس میشه به خودم میگم ام اس دارمConfused
حالا میخواستم برای اطمینان بیشتر پیش یه دکتر دیگه برم تا با گرفتن ام آر آی تکلیفم رو مشخص کنم که دارم یا ندارم

تلقین منفی چیز خوبی نیست دوست جان. یکمی به خودتون مسلط باشید.
من بار اول که چشمم تار شد رفتم بیمارستان تخصصی چشم اونجا برام پریمتری نوشتن 2 مدل بعد چون پریمتری مشکوک بود برای ام آر آی فرستادنم ، جواب ام آر آی رو که بردم پیش دکتر باز مشکوک بود که برام نوار عصب نوشت و خوب اونجا مطمعن شد ام اس هست.
چند روز پیش پای راستم یهو داغ می کرد باز به دمای معمولیش میرسید ، با پرستار که صحبت کردم گفت گاباپنتین بخور خوب میشی .
با خودم فکر کردم خداییش اگر ام اس نبود به این داغ شدن و سرد شدن ها اهمیت می دادم ؟ Huh
شما هم اینهمه دنبالش نباشید بیخیال باشید البته حق میدم که نگران هستید برای اینکه بعدا دردسر ایجاد نشه ولی خوب تنها راه اینه که تشریف ببرید پیش یک پزشک دیگه و ایشون دقیق معاینه تون کنه . ام آر آی هم خوبه بدید ولی به این فکر کنید که مشکلی ندارید بهتره تا اینکه با ترس داشتن بیماری خودتون رو اذیت کنید . icon_question
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : majid.shiraz
خوب اگر این بیماری رو داشته باشم فکر کنم خیلی از نظر روحی اذیت بشم اما نمیخوام با بی اهمیتی از کنارش هم بگذرم
فردا دارم میرم پیش یه دکتر دیگه
آقا مجید پیش یه دکتر دیگه هم برید ولی اگه مجددا ام اس تایید نشد دیگه دنبالش رو نگیرین

شما وقتی علائم ام اس رو می دونید و بهش فکر کنید به صورت تلقینی می بینید این علائم به سراغتون میاد ولی علائم ام اس رو اکثر آدم ها می تونن داشته باشن

چون ریشه ی عصبی داره و هر کسی که عصبی بشه یه جوری بدنش واکنش نشون می ده و این واکنش ها هم دلیل بر وجود ام اس نیست

موفق باشید
خدا یا کیفیت رو فدای کمیت نکن. کمتر خلق کن ولی آدم خلق کن!
امروز رفتم پیش یه دکتر دیگه ایشون هم گفتند ام اس ندارید اما من یه ام آر آی مینویسم اگه دوست داشتی انجام بده اگر هم نه برو خوش باش برای خودت
خوب تا اینجا که شکر خدا مشکلی نبود اما من برای اطمینان بیشتر رفتم نوبت گرفتم برای ام آر آی البته با تزریق مایع حاجب که من نمیدونم چی هست 22/10 نوبتم داد
ای این شکلک رو ندیده بوده هاله نور دارهangel
 تشکر شده توسط : Prime
میدونی سما جون من چون بهش فکر نمیکنم برا همین اینطوره مثلا شاید ساعتها راه برم با بقیه ولی یهو دیگه نمیتونم خسته میشم بعد تازه به خودم میگم ای داد ای بیداد بابا تو ام اس داریا اینقد خودت رو اذیت میکنی اینا نمیدونن تو که میدونی بابا بسه 4 ساعت یه ریز راه رفتی laughing3

در این چنین مواقع یادم میاد یا اینکه همه فک و فامیل ازدواج کردن به من میگن چرا ازدواج نمیکی خب من خوشم نمیاد دیگه میدونید ادم سالم هیچی نمیدونه و درک نمیکنه من نمیتونم اینطور توضیح بدم میخوام برم سرکار ولی همشون میدونن من خیلی تلاش کردم کار نیست اصلا اینم اینجا که توی ایران فقط حرف اول رو پارتی میزنه badtaste

ارشدم قبول شدم چند بار نرفتم خب براشون جای سواله اشکال نداره ادم در چننی مواقعی توی مغز خودش به ام اس فکر میکنه ولی بذار بقیه تو کف بمونن که چرا من ازدواج نمیکنم laughing3

میدونی ام اس منو حساس و زود رنج و گرمایی بشدت کرده

و بعد از راه رفتن خیلی طولانی پا در میگیرم بالاخره من اینطوریم شما رو نمیدونم سما جان قرار نیستخودت رو با من مقایسه کنی شاید من 4 سال خوب بود از این به بعدش فلج بشم agreement2 و تو که مشکل داری خوب بشی icon_questionایشالله
نه همه خوب بشیم. مگه نوبتیه یاسی جون؟
یاسی جون به نظر من ارشد قبول شدی باید می رفتی .البته نمیدونم کجا بوده که نرفتی. ولی وقتی هیچ مشکل جسمی خدارو شکر نداری ، کار هم پیدا نمیشه تو شهرتون( نمیدونم کجاییا) ، از اوقات فراغت زیادی که داری هی فکر های مختلف سراغت میاد. فکر کنم اگه محیط فرهنگی شهرتون آزارت میده ، یه مدت دور باشی ازش بهتره. با دانشجوی خوابگاهی شدن تو یه شهر دیگه که خنک باشه.smiling
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
(2011/07/02, 10:20 AM)maryamm نوشته است: 22/10 یعنی 22 دی ماه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه یک هفته ی دیگه راستی این مایع حاجب که تزریق میکنن چیه برای بیمارای قلبی ضرر داره؟
مجید عزیز
تا اونجایی که بنده می دونم MRI با تزریق مایع حتی برای تشخیص حملات و مشکلات قلبی هم تجویز میشه
اما دکتر مقیم در مرکز تصویر برداری و همین طور دکتر خودتون (اگر بهشون اطلاع بدید) و در فرم تقاضای تصویر
برداری از مشکل (قلبی) شما اطلاع دارند.

اما من مطلب هشدار دهنده ای در این مورد پیدا نکردم.

و اما مجید جان
شما هر چقدر هم که سوال بپرسی من و دوستان وظیفه داریم آنچه می دونیم رو برای شما بگیم
اما اگر این سوالات رو در جای مناسبش و با عنوان مناسبش بگذاری خیلی از کار های ما کم میشه ممنونم ازت.
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
خوب دوستان باز من برگشتم
دیروز رفتم جواب ار آر آی رو گرفتم خودم که یخورده جوابشو خوندم به نظرم همه چیزا نرمال بود
حالا مونده جواب آزمایش خون که هنوز آماده نشده
از شما چه پنهون نذر کردم اگه مشکلی نداشته باشم برم زیارت امام رضاAngel
 تشکر شده توسط : ساغر

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...