•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی وعوارض تزريق بتافرون
در جواب به دوستان باید بگم بتافرون بعد از مدتی باید کمتر عوارض بده که با تزریقهای مکررش یا میتونید بعد از تزریق از اب پرتقال طبیعی که خودتون گرفته باشید مصرف کنید بعد میبینید نه تب میکنید نه خستگی دارید تازه عوارضشم بطبع بهتره

برای اینکه بعد از تزریق بیخوابی میاد سراغتون من معمولا اینطوریم وقتی تزریقم رو انجام میدم بعد دو ساعت کمی خوابم میاد ولی وقتی اخر شب میرم میخوابم چشامم بازن خوابم نمیبره ولی بعد مدتی مجبورم خودم رو به خواب بزنم تا خوابم ببره evilgrin0039.gif
 تشکر شده توسط : ارزو
Smileسلام خوب هستید من زیفرون استفاده می کنم منظورم به اونایی که می گفتن خیلی بعد نه خیلی خوب هیچ مشکلی هم ندارم خیلی هم راضیم RolleyesShySmile
این دارو نوعی پروتئین است و تزریق اش کلا دردناک است. من 1 تجربه خوب دارم که هر روز میرم حموم و بدنم تمیزه مشگلاتم از تزریق کمتر شده. قبلا که هر روز استحمام نمیکردم جای امپولام عفونت میکرد وای................. حتی مجبور بودم واسه عفونت انتی بیوتیک بخورم. داشتم میمردم . الان خیلی خیلی زیاد بهداشت فردیم بالاتر رفته.و دیگه جای امپولام زخم نشده. اما خوب کبود است و کمی دردناک. دیگه عادت کردم به درد کشیدن..........!
 تشکر شده توسط : ارزو
من از وقتی قبل و بعد از تزریق شربت آبلیموی طبیعی و عسل می خورم دیگه درد ندارم. ولی اگر نخورم حتما باید ژلوفن بخورم وگرنه از فرق سر تا نوک پام همه استخوانهام درد می گیره ولی این شربته برام جواب داده امتحان کنین بد نیست.
اگر درد داري تحمل كن؛ روي هم كه تلنبار شد؛ديگر نميفهمي كدام درد از كجاست؛ كم كم خودش بي حس ميشود!!
 تشکر شده توسط : ارزو , shadi.green86
ولی من بتافرون خارجی هم استفاده می کردم همین مشکلات خارش سوزش و اضافه وزن شدیدی پیدا کردم ولی حالا ایرانی چند ماه استفاده می کنم بنام زیفرون خیلی از خارجی بهتر خارجی ها اسم در کردند باب باابباباباباباباSmilehappy0065.gif
سلام دوستان
من بعد از یه سال که دارم استفاده میکنم دوباره تب کردن هام از نو شروع شده
با درجه کم تب میکنم به یک هم نمیرسه اما هست دیگه confused2
بهش بی محلی میکنم چند ماهه اما خب گفتم پرسیدن بد نیست
چرا ؟؟؟
کسی میدونه باید باهاش چیکار کرد که روشو کم کنم ؟؟؟؟
If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
شما باید اب پرتقال بخوری و ویتامین هایی که توی میوه جات هست

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
 تشکر شده توسط : shadi.green86
بچه ها پماد الوورا معجزه میکنه....
سلام من تقریبا چهارماهه بتا میزنم بعد تقریبا یه ماه میشه موهام خیلی ریزش داره بد جور خیلی شدید خواستم بپرسم کسی تا حالا با بتا ریزش مو داشته یعنی از عوارض داروه خیلی ترسیدم فقط گریه میکنم لطفا خیلی زود جواب منو بدین
دوباره سیب بچین حوا.....
بگذار از اینجاهم بیرونمان کنند روزگاریست که شیطان فریاد میزند ادم پیدا کنید سجده خواهم کرد.....
 تشکر شده توسط : Ghost , بنده خدا , kaveh_plus
(2012/07/06, 01:05 AM)sparrow نوشته است: سلام من تقریبا چهارماهه بتا میزنم بعد تقریبا یه ماه میشه موهام خیلی ریزش داره بد جور خیلی شدید خواستم بپرسم کسی تا حالا با بتا ریزش مو داشته یعنی از عوارض داروه خیلی ترسیدم فقط گریه میکنم لطفا خیلی زود جواب منو بدین
سلام دوست من
چون عجله داشتید الان جواب میدم
اصلا نگران نباش منم بعد از تزریق موهام خیلی میریخت ولی این نوید رو بدم که کچل نمیشید پس گریه نکن چون بعد از مدتی تزریق بدن به دارو عادت میکنه و ریزش مو خیلی کم میشه و به حالت اول برمیگرده.
خیالتون راحت
دل به کف غصه نباید سپرد ...... اول و آخر همه خواهیم مرد
 تشکر شده توسط : TootFarangi

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 16
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دستگاه تزریق جدید بتافرون عمومهربان 20 17,356 2018/12/26, 05:18 PM
آخرین ارسال: بابای خوب
Shocked حذف تخفیف معاونت غذا و دارو برای بتافرون hessam 5 2,991 2018/12/09, 11:56 PM
آخرین ارسال: N@RGES
  افزايش مجدد قيمت بتافرون؟ maryam640 72 46,178 2018/12/03, 08:16 PM
آخرین ارسال: لاله وحشی
  تهيه بتافرون hamid 507 280,722 2018/03/05, 10:39 PM
آخرین ارسال: hessam
  روش تزريق بتافرون ( تجربه ها) Prime 29 14,384 2016/05/29, 09:53 PM
آخرین ارسال: سها
  اثربخشی و عوارض زیفرون نسرین کریمی 141 51,610 2016/03/07, 02:39 PM
آخرین ارسال: soheila.f.d
  اکستاویا (همان بتافرون یا متفاوت ؟) therapy 118 72,083 2014/10/07, 04:38 PM
آخرین ارسال: ghaside
  دوز داروی بتافرون tinookhe 12 9,401 2014/06/20, 11:44 AM