•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • ...
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی وعوارض تزريق بتافرون
پریناز خانم ممکنه از عوارض داروها باشه.از عوارض بعضی داروها تپش قلب و احساس خفگیه.عوارض داروتونو سرچ کنید یا از پزشکتون بپرسین ببینید مشکل اصلی چیه

اگ منظورتون اینه که از عوارض بتافرون هست یا نه، من که همچین عارضه ای نداشتم
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : shaytoon
سلام دوس جونا icon_question
من حدود 5سال هست که بتا فرون می زنم . چند باری هم شده که محل تزریق ( در ناحیه شکم بیشتر ) دارو زیر پوستم جمع مونده و درناک شده خیلی شدید و مشکلات خودشو برام ایجاد کرده و بعد از 2 ، 3 ماه رفع شده icon_biggrinicon_biggrinagreement2
حالا الان چندین ماه پیش دوباره یه همچین اتفاقی افتاد .confused و بعد از تزریق در ناحیه شکم ، دوباره دارو زیر پوستم گوله شد و دردناک ، کلی خود درمانی کردم Smile (16) و از کمپرس استفاده کردم و اینا اما خوب نشد و همچنان یه گوله مونده . rolleyesconfused2
راه حل جدید اگه دارید بهم بگید و کمکم کنید یکم نگرانم smiling
نبایـــد وایســــم باید بـــرم جلوتـــر
نبـــایـــد وایســـم
نبـــایــــد وایسیـــم
بریم برسیــــم به چیزایی که خواستیــــم
agreement2

نرگس جون وباقی دوستای عزیزم که ممکنه این مشکل براشون پیش بیاد
تزریق در ناحیه شکم مخصوصا برای ما خانومها شاید خلی راحت باشه ولی تزریق به دفعات زیاد، می تواند باعث برآمدگی های سفت و یا تراکم چربی زیاد بشه که پیشرفت می کنه.
بنظرم بهتره هم چرخشی صورت بگیره و هم حتی المقدور اگر به زیبایی هم اهمیت میدیم تزریق شکم رو خیلی کمتر انجام بدیمwink2
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : ELI , Narges , برگ 7 , نازی ی
یعنیی تزریق تو شکم باعث جمع شدن چربی میشه توپام که نمیزنم خیلی درد داره تو بازو هم درد ناکه Confused
گفت: احوالت چطور است؟
گفتمش:عالی است،
مثل حال گل!
حال گل در چنگ چنگیزمغول!(قیصر امین پور)
 تشکر شده توسط : Narges , برگ 7
(2013/05/25, 07:07 PM)ELI نوشته است: یعنیی تزریق تو شکم باعث جمع شدن چربی میشه توپام که نمیزنم خیلی درد داره تو بازو هم درد ناکه Confused

متاسفانه بله،بهتره توی همه مناطق گردش داشته باشه تا مشکلی برای یک ناحیه به مرور زمان پیش نیادwink2
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : ELI
(2010/09/16, 01:38 PM)TootFarangi نوشته است: سلام دوستان
همه تون می دونید که من از روز اول آمپول نمی خواستم و کلی داستان داشتم آخرشم بهم بتافرون دادن ، حالا مهم نیست اون تکه اولش ، بعد از کلی نصیحت و اینا تصمیم گرفتم خودم به خودم تزریق کنم و پری روز که تزریق دوم بود تازه با کلی ترس و لرز ( البته بازم با کمک مامانم ) روی شکم تزریق کردم ، منتها از دیشب جاش قرمز شده شدید و بد جوری هم سوزش داره ، این دیگه واسه چیه ؟
به پرستار زنگ زدم و گفت هیچی نیست بعد از تزریق نباید راه بری و ...
میگه چون روزای اوله کم برو از خونه بیرون تا بهش عادت کنی و یک عالمه حرفه دیگه که کلن نمیشه الانم سره انتخاب واحد و شهریه و ... است نمی تونم به بابام بگم بره دنباله کارای من که !
از دوست جون هایی که بتافرون تزریق می کنن می خوام بپرسم این سوزش و درد محل تزریق واقعا همونطوری که پرستار انجمن به من گفت بدونه مشکله ؟ یا کسی اصلا این طوری شده بود اون اول تزریقش ؟

ممنون از همه
سلام دوست عزیز منم اینجوری میشدم...درد زیاد که حتی نمیتونستم دست بهش بزنم البته همه میگن اشتباه میزدی ولی من حتی با سانتی متر هم اندازه میگرفتم که درست بزنم با دستگاه هم میزدم پس هیچ اشتباهی نبود...ولی هم موقع تزریق هم دو روز بعد تزریق خیلی دردآور بود تا می اومد دردش کمتر بشه پس فردا میرسید و جای دیگه همین اواضاع...یه دکتر دیگه رفتم و اون برام اکتووکس نوشت هفته ای یه باره... نه درد داره نه جاش میمونه... خیلی خوبه
(2013/09/26, 08:40 AM)asal2_20 نوشته است:
(2010/09/16, 01:38 PM)TootFarangi نوشته است: سلام دوستان
همه تون می دونید که من از روز اول آمپول نمی خواستم و کلی داستان داشتم آخرشم بهم بتافرون دادن ، حالا مهم نیست اون تکه اولش ، بعد از کلی نصیحت و اینا تصمیم گرفتم خودم به خودم تزریق کنم و پری روز که تزریق دوم بود تازه با کلی ترس و لرز ( البته بازم با کمک مامانم ) روی شکم تزریق کردم ، منتها از دیشب جاش قرمز شده شدید و بد جوری هم سوزش داره ، این دیگه واسه چیه ؟
به پرستار زنگ زدم و گفت هیچی نیست بعد از تزریق نباید راه بری و ...
میگه چون روزای اوله کم برو از خونه بیرون تا بهش عادت کنی و یک عالمه حرفه دیگه که کلن نمیشه الانم سره انتخاب واحد و شهریه و ... است نمی تونم به بابام بگم بره دنباله کارای من که !
از دوست جون هایی که بتافرون تزریق می کنن می خوام بپرسم این سوزش و درد محل تزریق واقعا همونطوری که پرستار انجمن به من گفت بدونه مشکله ؟ یا کسی اصلا این طوری شده بود اون اول تزریقش ؟

ممنون از همه

سلام دوست عزیز منم اینجوری میشدم...درد زیاد که حتی نمیتونستم دست بهش بزنم البته همه میگن اشتباه میزدی ولی من حتی با سانتی متر هم اندازه میگرفتم که درست بزنم با دستگاه هم میزدم پس هیچ اشتباهی نبود...ولی هم موقع تزریق هم دو روز بعد تزریق خیلی دردآور بود تا می اومد دردش کمتر بشه پس فردا میرسید و جای دیگه همین اواضاع...یه دکتر دیگه رفتم و اون برام اکتووکس نوشت هفته ای یه باره... نه درد داره نه جاش میمونه... خیلی خوبه
توت فرنگى جون من تا چند ماه پيش که بتافرن مى زدم همين مساله قرمزى رو داشتم پرستار بشما درست گفته چون پرستار منم تاکيد مى کرد تا يه ربع حرکت نکنم. راستى نزديک رگ خونى هم نبايد تزريق کنيم. قبل از تزرىق هم حتما اون ناحيه با يخ سرد کنيم ايشالا اين درد بعد از تزريقت ديگه سراغت نيادagreement2 agreement2 love51 Smile
به جهان خرم ازآنم که جهان خرم از اوست/ عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
من هنوزم که هنوزه بعد از نزدیک 5 سال بعد از زدن بتافرون
(نه بلافاصله ) روز بعدش جای آمپولم دردناک میشه قرمز میشه فقط کم و زیاد داره
ولی داغ شدنش همیشه هست
بدن درد هم هنوز دارم ولی خوب آدم به همه چیز عادت می کنه
به همین دلیل خواستم بگم بچه ها توروخدا به خودتون رحم کنید یعنی چی قبلش استامینوفن
بعدش استامینوفن
آمپول رو دیر بزنید وبعدش اگه خواب از سرتون نمی پره یه دوش بگیرید
یه ایبوپروفن 400 در صورت اجبار بهتره
(قسمت آخر سخن دکتر بود حرف خودم نبود)
 تشکر شده توسط : نازی ی
یه مدته وقتی بتافرون رو تزریق می کنم حتما جاش قرمز یا کبود می شه ...
یک هفته ی پیش روی پام زدم به اندازه ی یه دایره به قطر یک انگشت قرمز شده هنوز هم نرفته جاش ....

یه مشکل دیگه هم که هست اینه که چون جای آمپولا قرمز و کبود می شه اصلا نمی شه بر اساس چرخش بزنم
بر اساس اون روند چرخشی اگه نزنم مشکل ایجاد می شه ؟؟

واسه این دوتا مشکل باید چی کار کرد ؟؟ Huh
چترها را باید بست
زیر باران باید رفت
فکر را خاطره را زیر باران باید برد
 تشکر شده توسط : tinookhe
هانیه جان من دو سه ماهی میشه از اکستاویا اومدم روی تزریق بتا با وجودی که قبل و بعد تزریق از کمبرس یخ استفاده میکنم بدجوری جای تزریقا مونده و سفت شده طوری که فکر میکنم اگه همینجوری پیش برم تا یک ماه دیگه هیچ جای سالمی واسه تزریق نمیونه قبلا از خانمی که توی انجمن بهم اموزش دادن پرسیدم گفتن 24 ساعت بعد تزریق از کمپرس آب گرم روزی چندین بار استفاده کن...
السلام علی الحسین
و علی علی بن الحسین
وعلی اولاد الحسین
و علی اصحاب الحسین
 تشکر شده توسط : hania

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • ...
  • 16
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دستگاه تزریق جدید بتافرون عمومهربان 20 17,374 2018/12/26, 05:18 PM
آخرین ارسال: بابای خوب
Shocked حذف تخفیف معاونت غذا و دارو برای بتافرون hessam 5 3,004 2018/12/09, 11:56 PM
آخرین ارسال: N@RGES
  افزايش مجدد قيمت بتافرون؟ maryam640 72 46,258 2018/12/03, 08:16 PM
آخرین ارسال: لاله وحشی
  تهيه بتافرون hamid 507 280,820 2018/03/05, 10:39 PM
آخرین ارسال: hessam
  روش تزريق بتافرون ( تجربه ها) Prime 29 14,414 2016/05/29, 09:53 PM
آخرین ارسال: سها
  اثربخشی و عوارض زیفرون نسرین کریمی 141 51,684 2016/03/07, 02:39 PM
آخرین ارسال: soheila.f.d
  اکستاویا (همان بتافرون یا متفاوت ؟) therapy 118 72,128 2014/10/07, 04:38 PM
آخرین ارسال: ghaside
  دوز داروی بتافرون tinookhe 12 9,410 2014/06/20, 11:44 AM